Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nick_usuniety

Co do informacji @luciusa: Ci, którzy go krytykowali i żądali bana dla niego powinni mocna puknąć się w głowę. Najgłośniej krzyczeli Ci, którzy w ogóle go nie znali, a na forum są od niedawna. Dlatego właśnie nie wiecie, że kilka lat temu każda informacja tego użytkownika dotycząca C+ i Cyfry+ potwierdzała się. Dzięki takiej postawie nikt wam niczego nieoficjalnego nie napisze, bo po co się użerać z gimbazą w przypadku jakiegoś nagłego wypadku czy zmiany planów. Lekceważycie wiarygodnych, a wierzycie w bajki jakichś trollów. Gratulacje, mam nadzieję, że wam teraz łyso. 

 

Dokładnie jest tak jak piszesz. Czytam Forum od samego początku powstania,  chociaż zarejestrowałem się dopiero w 2013 roku. Przepraszam, że to napiszę, ale czasami mam wrażenie, że to już całkiem inne Forum niż kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzicie, że jakość obrazu się poprawi?

Teraz jest trochę lepsza niż na streamie.

 

Bitrate to srednio 5-6 Mbps przy ponad dwa razy większej rozdzielczości niż na streamie, który ma około 3 Mbps, więc ogólnie wychodzi na to samo - zresztą widać to nawet na screenach, gdzie czołowy fan tvsat Emirates określił jakość jako dobrą, a to jest dobre SD jeśli chodzi o szczególowość ;).

 

Transpondery NC+ są zapchane i starczy, że na Eurosporcie np. pójdzie coś dynamicznego i bitrate jeszcze poleci, nadzieja w rozładowaniu ich od 1.10.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Śledzę ten temat niemal od samego początku jednak dopiero coś teraz napiszę ponieważ mam pytanie. Jak będzie z dostępnością kanałów Eleven w Orange TV ? Mam ich w wersji satelitarnej z pakietem C+ . Przy podpisywaniu umowy również miałem cały plik papierów od nc + na świadczenie usług czyli z nimi też mam umowę. Póki co jednak nie mam tych kanałów na liście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz pakiet Canal+, to powinieneś mieć Eleveny. Jeżeli ich nie masz, to wtedy musisz się skontaktować z Orange.

Mam pakiet Canal+, obyś miał rację. Pamiętam jak były niedawno te zmiany w kanałach C+ i wchodziły te 2 dodatkowe to u mnie pojawiły się dopiero dzień później niż u bezpośrednich abonentów NC +, może tym razem będzie podobnie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to ma do rzeczy? Jakość się nie poprawi bo nie ma takiej technicznej możliwości na zapchanych transponderach NC+. Szkoda, że nie mam jak zrzucić screena z przekazu Netii bo pięknie widać tą "przewagę satelity" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze w nc+ nie bedzie tak rozowo z tymi kanalami w pakietach (bedzie to kosztowalo), mysle ze CP bedzie mialo ich na dogodniejszych warunkach. Ciekawe jak sie sprawybeda rozwijac z Elevenami w nc+, no i czy CP zwietrzy okazje na zlapanie czesci abonentow, gdyby zdecydowanie korzystniej bylo u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven Sports nadaje z bitratem średnio 9MBit, który spada przy planszach i obrazach statycznych, za to Eleven cyferkowo prezentuje się gorzej i ma większy rozrzut. Przy statycznych ujęciach i planszach spada do 2,5 nawet, za to w trakcie gry poniżej 6 w zasadzie nie schodzi na statycznych ujęciach.

 

A jakość w porównaniu do streamu jest bardzo dobra, stąd nie ma co się dziwić, że jak zobaczyłem w normalnej jakości Eleveny to byłem zadowolony. Nawet w porównaniu do tego co było na Turbo w czasie Tarczy jest dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...