Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Arkon, coś w tym jest co piszesz. Jestem na weekendzie u rodziny i dzisiaj ES 1 4K z dekodera Vectry oglądam. Wygląda to przyzwoicie.

@all999, nic się nie zmieniło. Czyli Play Now 50 FPS, ale bitrate 16 Mb/s to za mało.Widac różnice przy 22Mb/s w Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wykupić Eleveny w usłudze online? Player, Vectra, UPC, Polsat Box Go odpadają, za słaba jakość. Jaki inny dostawca daje lepsze bitrate i 50 FPS?

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tyrla napisał:

C+ Online.

 

Cytat

 

do zakupu lub korzystania z Usług może być wymagane podanie przez Klienta danych osobowych,

w szczególności takich jak: imię i nazwisko, dokładny i aktualny adres zamieszkania, adres e-mail, numer

telefonu.

 

Dużo tych danych chcą.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kingofsouth napisał:

Czyli Play Now 50 FPS, ale bitrate 16 Mb/s to za mało.Widac różnice przy 22Mb/s w Canal+.

Ciekawe co powiesz jak Viaplay wejdzie do PL ze swoim 4K, bo tam jest bitrate właśnie 16 Mb/s :)

 

 

3 godziny temu, tyrla napisał:

Zawsze możesz ściemniać emoji846.png I tak (chyba) tego nie sprawdzą.

Nie chcę ocierać się o jakieś nielegalne działania. Czy poza C+ istnieje jeszcze jakaś opcja na Eleveny w dobrej jakości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, cidik napisał:

Czegoś nie rozumiem.... odrzucasz Canal+ bo chcą wszystkie dane. Od UPC dostaniesz bez nich?

W UPC rodzinka ma kilka abonamentów wiec na nich wezmę jako opcję multiroom. C+ jeszcze nie przekreśliłam całkiem tylko zastanawiam się po co im tak szczegółowe dane i dlaczego bez ich podania nie mogę wykupić usługi. Jak firma zbiera nadmiarowo, musi być jakiś cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Zuzia napisał:

W UPC rodzinka ma kilka abonamentów wiec na nich wezmę jako opcję multiroom. C+ jeszcze nie przekreśliłam całkiem tylko zastanawiam się po co im tak szczegółowe dane i dlaczego bez ich podania nie mogę wykupić usługi. Jak firma zbiera nadmiarowo, musi być jakiś cel.

Ciekawe , czy w kablowkach , satelita Canal+, CP dostaje się umowę bez podania danych ?  Jaki cel ma CP biorąc dowód osobisty? 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...