Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zrozumiałeś. Pisałem o tym,że aby oglądać rozgrywki La Ligi czy innych musiałem mieć Canal+ dawniej, której koszt był znacząco wyższy niż pakiet Elevenów teraz. Możliwości dostępu- nie muszę mieć kablówki czy satelity( akurat ja nie chcę, mój wybór, bo ja jak najbardziej uznaję oglądanie przez internet) by móc legalnie oglądać te rozgrywki w przystępnej dla mnie cenie. Dla mnie to plus. To zmiana polityki, którą postulowałem od zawsze. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego wpisu. My tu piszemy o bałaganie na stronie, a Ty o czymś zupełnie innym? Kiepska jakość nie ma znaczenia? Niemożność obejrzenia skrótów jakiejś ligi nie ma znaczenia? Mam w nosie wysyłanie ekipy na El Clasico. Dla mnie ważniejsza jest jakość i zgodność magazynów z programem na ich stronie. Czy wymagam za wiele!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Mój wpis musi odnosić się bezpośrednio do poprzedzających Arkonie? Oglądałem El Classico i chciałem wyrazić swoją opinię na temat opakowania widząc,że inni co takie typowo polskie skupili się jedynie na tym co jest złe, zapominając o całej reszcie. Oczywiście można(czy nawet trzeba ) napisać o jakości ,ale to nie jest całokształt ich transmisji. Nagle nie będą mieli super jakości, skoro mają wykupione tyle i tyle miejsca na transponderze NC+ - cudów nie ma, więc pisanie przy każdej transmisji o jakości też trochę nudne, bo to się nie zmieni tak nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Dla mnie ważniejsze jest obejrzenie co mają do powiedzenia Puyol czy Morientes niż w super jakości np. Jerzy Dudek, który nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Chciałem docenić wysiłek ekipy Eleven w opakowanie transmisji, przygotowanie materiałów. Mam do tego chyba prawo . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety typowo polskie jest zadowalanie się bylejakością, byle było tanio. Ja takim praktykom mówię stanowcze nie. Nie można przechodzić obojętnie obok jawnego lekceważenia widza. Nadawanie transmisji meczów w dobrej jakości to jest ich obowiązek, podobnie jak zgodność tego co jest na stronie, z tym co jest na ekranie. Oby stracili prawa do ligi hiszpańskiej, bo tylko to mnie u nich interesuje. Tego im szczerze życzę z okazji świąt i nadchodzącego nowego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to co oferowało NC+ 2-4 mecze na kolejkę La  Liga za cenę powiedzmy od 60- 80 zł to bylejakość za to w wygórowanej cenie.Ty skoro chciałeś mnie dotknąć to Ci odpowiem- Ty płaciłeś krocie za bylejakość, ja przynajmniej płacę grosze za dostęp do niemal całej La Ligi. 

Co  do problemu, który poruszasz, oczywiście powinni to naprawić. Mnie on osobiście nie dotyczy, bo ja albo oglądam coś live albo wcale, bo mnie mecze z odtworzenia nie pasjonują, zresztą nie mam na to czasu. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jakim tekstem chciałem Cię dotknąć? Bez przesady, to nie było do Ciebie. To tylko przejaw narastającej frustracji spowodowanej działaniami tej stacji. Mnie akurat 3-4 mecze La Ligi absolutnie wystarczały, bo na więcej i tak nie mam czasu. I nie chodziło mi o powtórki meczów, tylko o magazyn skrótów ligi hiszpańskiej i włoskiej, które znowu nie zostały wyemitowane zgodnie z harmonogramem. Także bez urazy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu bałagan(chętnie użyłbym innego sformułowania) w programie. Nagrałem sobie skróty Serie A i La Ligi o 16.00 i 17.00 i oczywiście wyemitowali coś innego, mimo że na ich stronie było to w programie. Nowy poziom profesjonalizmu.

dobrze wiedzieć bo też sobie nagrałem i po powrocie z świąt miałem obejrzeć ale widzę że już poogladane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia powtórek to istny dramat! Ten kto układa ramówkę od poniedziałku do czwartku już dawno powinien "wylecieć" za takie coś. Niestety jak "szef" nie reaguję to mamy właśnie taki bałagan. To, że w gazecie z programem może być pomyłka to jeszcze jestem w stanie zrozumieć ale w tej stacji to nawet do EPG nie można mieć zaufania. xut2zs ma rację,  ja też takie coś widzę tylko na Eleven - o czym to świadczy? Nie mam nic do tzw. jakości kanałów - jest jak jest. Zapłacili za taką przepustowość to taką mają. Nie denerwują mnie komentatorzy (z wyjątkiem jednego). Niemniej po 3 latach (?) na rynku powinni się nauczyć jak ułożyć program aby wyglądało to porządnie. Teraz to wygląda tak: Jaki by tu teraz mecz puścić jak nic nie ma na żywo? Hmmm... Wybiorę z 5 i ułożę z tego plan na cały tydzień + oczywiście Arsenal TV i dokument ylewen. Byle do piątku.

Edytowane przez korek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłócicie się o mało istotne rzeczy, ale chyba można nagrać w każdy poniedziałek Eleven Gol półgodzinny lubmagazyn danej ligi?! W ciągu tygodnia mogą być jakieś pojedyncze zmiany,ale zawsze w poniedziałki po południu to wszystko jest! Co do jakości, dostępności, bylejakości czy ceny etc. U mnie w kablu jest jakość żyleta,całe kablówki a satelita to inna bajka! Dalej! Jeśli chodzi o dostępność to Eleven wprost miażdży płatna konkurencje o której mówicie, bo jest dostępny dosłownie wszędzie, także wszędzie w necie,w mniejszych kablówkach także w podstawowych pakietach! Bylejakości? Otóż nie! Eleven stara się puszczać często całe kolejki La ligi czy też inne mecze najlepszych lig i są ludzie którzy chcą żeby to wszystko wróciło na C+! Co za paranoja! Miałem c+ przez dwa lata do 2015 i 2-3 mecze la ligu, 2 Serie A itd! A np o programie coś na kształt Eleven Gol live, który jest świetny to można było pomarzyć sobie,a chcę jeszcze wspomnieć że to nie wszystko bo po Nowym Roku będzie codzienny program z podsumowaniem z dnia wiadomości sportowych i wywiady raz w miesiącu z piłkarzami z la ligi! Fantastycznie! Na szczęście już te czasy nie powrócą co były w konkurencji! Ostatnia rzeczą, która chce poruszyć to cena!W konkurencji płaci się tyle samo przynajmniej w kablu czyli od 60 do 80 zł!! Eleven jest za marne 16 zł(tak marne, bo w porównaniu z c+to groszę)i to tez nie zawszę bo ja ma np za 10!!!zł!! Również w internecie jest wszędzie od ich strony różnymi pakietami również bardzo tanimi, poprzez Iple,Player+ bo wp pilot! A C+ w player+ za 60(oo obniżce!)Szok! A nie zapominajmy że są tez w Smart TV czy Play Tv! Wszystko to co opisałem świadczy bardzo wyraźnie na korzyść Eleven i aż włos się jeży na głowie,że ludzie dalej chcą tego w konkurencji! Również studio jest nowocześniejsze, może mniejszej,ale efektowniejsze! Zdanie na koniec. Ludzi boli że nie ma tych lig tam pojawili się cos nowego, fajniejszego i znikło, a druga sprawa to to że uważają C+ do dzisiaj za cos lepszego do dnia dzisiejszego! Skończyłem hahaha!

Edytowane przez CyfrowySat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jakim tekstem chciałem Cię dotknąć? Bez przesady, to nie było do Ciebie. To tylko przejaw narastającej frustracji spowodowanej działaniami tej stacji. Mnie akurat 3-4 mecze La Ligi absolutnie wystarczały, bo na więcej i tak nie mam czasu. I nie chodziło mi o powtórki meczów, tylko o magazyn skrótów ligi hiszpańskiej i włoskiej, które znowu nie zostały wyemitowane zgodnie z harmonogramem. Także bez urazy.

Pozdrawiam.

 

Odpowiem Ci jak za każdym razem. To, że ktoś ma czas obejrzeć nawet nie 3-4, a 1-2 mecze to nie oznacza, że w TV nie może być całej kolejki. Z prostego, zasadniczego powodu - mianowicie ja niekoniecznie muszę chcieć obejrzeć te same mecze co Ty. Eleven mi minimalnie je narzuca zapodając 80-100% danej kolejki, a w C+ przy 2 Serie A i 3-4 LL miałem narzucone wszystko, bo było wiadome, że Barca, Real i Atletico muszą być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem jednym z tych szczęściarzy którzy mysleli że nagrają sobie skróty la ligi i serie a w niedziele. Wychodzi na to że oni w ogołe olali skróty z kolejki przedświatecznej. Super

Edytowane przez Mr. Orbita
Zły wątek, Eleven ma swój temat - tam pisać. Do postów poniżej - proszę nie robić tu offtopu o C+, bo poleci do kosza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie oglądaliście transmisji w starym Canal+ to się nie wypowiadajcie, bo żenada.

 

Było 4 spotkania LL, 5 jeśli był Puchar Anglii, 3 jeśli było El Classico. Zawsze była Barcelona i zawsze był Real, oraz mecz o 12 w niedzielę, reszta losowo.

Seria A 2 mecze, 3-ci w Orange. Okazjonalnie transmitowane były 3 spotkania na C+.

 

Canal+ transmitował w pewnym momencie swojej historii całą kolejkę ekstraklasy i sumując puszczali podobną liczbę spotkań co Eleven na 3 kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było 4 spotkania LL, 5 jeśli był Puchar Anglii, 3 jeśli było El Classico. Zawsze była Barcelona i zawsze był Real, oraz mecz o 12 w niedzielę, reszta losowo.

 

Nie zawsze był mecz o 12 w niedzielę. To też był zarzut dla nich, że nie pokazują spotkań, kiedy mają wolną ramówkę, bo Serie A z reguły też o tej porze nie puszczali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Eleven odwala z programem na swojej stronie to masakra. Konkretnie to chodzi o NFL. Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego jest 31.12 o godz. 19.00 i 22.25 naszego czasu i zero informacji czy coś puszczą. W programie wisi natomiast TNF, który zakończył swój żywot i MNF, którego w tym sezonie nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...