Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niby przypomnieli sobie o tym, że mają ligę belgijską ale np. teraz leci kolejna kolejka niemal codziennie są spotkania a w ramówce brak transmisji, nie mówię by dzisiaj coś dali ale np. jutro jest Anderlecht i nie pokazują mimo wolnej ramówki, ponadto w tamtym roku pokazywali w 2 dzień świąt spotkania a teraz brak nawet dość ciekawego spotkania Anderlechtu z  gent 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że w niedzielę wieczorem (24.12) i tym razem nie będzie transmisji NFL na ES, (tylko w nocy od 2.30 GB-Minnesota). A spotkania dość ciekawie się zapowiadają (New Orleans-Atlanta, Dallas-Seattle).

Być może w pakiecie mają jakieś ograniczenia lub stwierdzili że w Wigilię ludzie wolą Kevina oglądać od NFL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach włączyć jakiś ciekawszy mecz na Eleven bo ciągle Święcicki, Juventus - prawie zawsze Święcicki, Real vs Barcelona - Święcicki, Puchar Ligi Angielskiej - Święcicki. Szczęście, że wczoraj Arsenal komentował Grzywacz, a w sobotę Święcicki nie zdąży(?) wrócić do Polski na Juve - Roma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś o co chodzi w E11 z NFL? nie mają w tym sezonie praw do skrótów i powtórek? średnio chce mi się o 2:30 mecze oglądać a i nagrywanie też odpada. W zeszłym sezonie był mecz na żywo a dzień później lekko okrojona powtórka. Teraz niby mają 4 kanały, a często na dwóch leci to samo albo powtórki typu "Xavi" czy inny "Seedorf".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie brakowało mi w Eleven takich programów studyjnych jak właśnie podsumowanie dziennych wiadomości sportowych. Jeszcze by się przydało parę innych formatów jak kiedyś były w Orange Sport jak np taki Hydepark z wypowiedziami dzwoniących ludzi czy program piłkarski bo chcąc nie chcąc to musi być jak w każdej naszej tv sportowej jest taki program. Myślęsle że z czasem i taki też się pojawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziwne że w niedzielę wieczorem (24.12) i tym razem nie będzie transmisji NFL na ES, (tylko w nocy od 2.30 GB-Minnesota). A spotkania dość ciekawie się zapowiadają (New Orleans-Atlanta, Dallas-Seattle).
Być może w pakiecie mają jakieś ograniczenia lub stwierdzili że w Wigilię ludzie wolą Kevina oglądać od NFL...

 

Nawiedzenie userzy już wystarczą Derby Europy podczas rodzinnej ceremonii ubierania choinki, karpia spożywać, opłatkiem się łamać i kolędy spiewać a nie NFL live 24.12  :P

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem przekonany o tym ale znajomy mówił, że w tamtym sezonie nie miał z tym problemów i nie wiem czy on po prostu miał szczęście czy tak miała większość. Tylko on wykupywał od Eleven bezpośrednio a wiadomo, że Player i Ipla to wieczne problemu. No zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem przekonany o tym ale znajomy mówił, że w tamtym sezonie nie miał z tym problemów i nie wiem czy on po prostu miał szczęście czy tak miała większość. Tylko on wykupywał od Eleven bezpośrednio a wiadomo, że Player i Ipla to wieczne problemu. No zobaczymy.

Zanim Eleven było w CP, oglądałem El Clasico przez tvn player'a i niestety była kaszana. Potem mi dali bodajże miesiąc dostępu za darmo. Tylko co z tego skoro nie mogłem obejrzeć normalnie meczu? Trochę czasu minęło więc nie wiem jak jest teraz, ale nie spodziewam się rewelacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś o co chodzi w E11 z NFL? nie mają w tym sezonie praw do skrótów i powtórek? średnio chce mi się o 2:30 mecze oglądać a i nagrywanie też odpada. W zeszłym sezonie był mecz na żywo a dzień później lekko okrojona powtórka. Teraz niby mają 4 kanały, a często na dwóch leci to samo albo powtórki typu "Xavi" czy inny "Seedorf".

Wiesz może by mieli ale Naczelny chyba nie wie że ludzie by chcieli oglądać powtórki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...