Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

@bugmenot, słabsza jakość PL w sb o 16.00, to nie wina C+, tylko dosyłu.

 

Nie chcę tutaj nijak bronić Eleven, bo spór odnośnie wyższości jednych nad drugimi uważam za bezsensowny, ale jak w Eleven jest gorsza jakość, to jest to wina Eleven a jak gorsza jakość jest w C+, to jest to wina dosyłu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tutaj nijak bronić Eleven, bo spór odnośnie wyższości jednych nad drugimi uważam za bezsensowny, ale jak w Eleven jest gorsza jakość, to jest to wina Eleven a jak gorsza jakość jest w C+, to jest to wina dosyłu :D

A nie wiadomo czemu obiektywnie mówiąc Eleven jest zdecydowanie lepszym w pokazywaniu lig zagranicznych jakość to już inna sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ramach ciekawostki Eleven już się powoli zbliża w ilości spotkań do Canal+. Oczywiście mówię, o szczytowym momencie C+. Zsumowałem transmisje zagranicznych lig z polską i wyszło mniej więcej to samo. Wiem co zaraz powiecie, nie brnijmy - fakt Canal+ to był pokaz marnotrawstwa praw.  

 

Ganię Eleven za Ligue 1. Powiem osobiście. Ja nie jest mainstreamem, piłka dla mnie to nie jest Real, Barca i Bayern. Mój weekend składa się przede wszystkim z Bundesligi, oraz Seria A, ale zwykle oglądam coś z Francji i tu ograniczają mnie do PSG i Monaco. Słabo. Chciałbym popatrzeć co tam u Marcelo Bielsy swego czasu była to charakterystyczna postać, nawet przymierzali go do reprezentacji Polski. Ranieri też jest wart obserwacji. Favre i Nicea sztos!   

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuć w powietrzu, że francuska Ligue 1 niedługo opuści szeregi Eleven. Mała liczba transmisji, olewanie kilku markowych ekip z tej ligi, marginalizowanie tych rozgrywek w Eleven Gol. Wygląda to momentami po prostu c.h.a.m.s.k.o. 

 

Nawet jeśli moje domysły są prawdą to i tak nie potrafię zrozumieć takiej polityki stacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie prawa olewają?

 

Championships jest mało, ale kilka stron wcześniej pisałem już jak wygląda ich terminarz, a te prawa głównie mają dla pucharu EFL, który jest/będzie pokazywany obszernie.

 

Z piłki na myśl przychodzą mi tylko liga szkocka i belgijska, ale pamiętajmy, że te prawa nabyli jako pierwsze. Nie mieli jeszcze pewności, że zdobędą hiszpańską, czy kolejne prawa. Przecież nie pójdą i nie powiedzą, że w sumie to oni tych praw już nie potrzebują i proszą o zwrot pieniędzy, które za nie zapłacili. Zapłacili to mają i się marnują, trudno. Dziwna sytuacja będzie jedynie kiedy te prawa by ponownie przedłużyli.

 

Przypominam sobie jeszcze bodajże włoską ligę koszykówki czy siatkówki (nie pamiętam), chwalili się tymi prawami też na początku, a nie widziałem ich ani razu na antenie.

 

Reszta praw - tenis, żużel, formuła 1, mma, piłka ręczna itd. pokazywana jest zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy na pewno mają szkocką skoro nawet nie ma z niej skrótów? Okazja do przekonania się 23 września jak dojdzie do meczu Rangers - Celtic. ;) Włoskiego kosza pokazywali przez pierwszy rok bodajże i to z dwa/trzy mecze na miesiąc nawet. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A były takie skróty w zeszłym sezonie? Z ligi belgijskiej na pewno był magazyn, ale ze szkockiej nie widziałem ani razu. Co nie znaczy oczywiście, że go nie było ;)

 

23 września jest mecz Celtic - Rangers, więc się przekonamy ostatecznie. Na mecz tych drużyn potrafili zawsze znaleźć miejsce w ramówce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramówkach były, a czy rzeczywiście leciały to i nie potwierdzę, bo godziny ich emisji były dość słabe, bodajże środa 13:00, zresztą w podobnej też były skróty z Belgii. ;)
EDIT: Dobra, mój błąd, w poprzednim sezonie skrótów chyba nie było, były tylko w 2015/2016. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy na pewno mają szkocką skoro nawet nie ma z niej skrótów? Okazja do przekonania się 23 września jak dojdzie do meczu Rangers - Celtic. ;) Włoskiego kosza pokazywali przez pierwszy rok bodajże i to z dwa/trzy mecze na miesiąc nawet. ;)

Teraz Włoską ligę kosza przejął Eurosport więc nie będzie w Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramówkach były, a czy rzeczywiście leciały to i nie potwierdzę, bo godziny ich emisji były dość słabe, bodajże środa 13:00, zresztą w podobnej też były skróty z Belgii. ;)

EDIT: Dobra, mój błąd, w poprzednim sezonie skrótów chyba nie było, były tylko w 2015/2016. ;)

 

To by wiele wyjaśniało czemu nigdy tego nie widziałem, bo przez pierwszy rok ich działalności akurat ja dostępu do nich nie miałem :)

 

Ta sama sytuacja z koszykówką. Do tej pory myślałem, że nigdy nic nie puścili z tych praw :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot, słabsza jakość PL w sb o 16.00, to nie wina C+, tylko dosyłu.

Co do bitrate'u, to teraz nie musi być tak duży jak kiedyś, ponieważ kodeki i sprzęt są dużo wydajniejsze.

 

Tak, tak, jak coś jest źle w C+ to zawsze jest źle z dosyłem i wszyscy winni, nie oni :D.

Kodeki owszem są nowsze, i nazywają się H265 (i pochodne jak VP9 w Netflixie).

Ale do tego potrzeba nowych tunerów. Z tego samego kodeka i innego enkodera magicznie nagle nie wyciśniesz 50% więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Offtop bo dotyczy C+, ale fakt faktem, że z pewnego źródła wiem, że dosyły z Premier League w tym sezonie mocno pod_upadły na jakości. Nawet jak obraz był żyleta to na C+ był jaki był, więc nie ma się co dziwić, że teraz jak dosyły nie są już tak wymuskane to i na C+ jakość spadła jeszcze bardziej.

Edytowane przez emirates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tu dyskusje toczymy na temat wyższości jednych nad drugimi a w dniu wczorajszym piękne kolejne dwa spotkania kochanych ogórków z laliga były i ta niespodziewana porażka w wyjazdowym meczy Villarreal w spotkaniu z Levante.... :D:D:D Oby 11 nigdy nie wycofał się z takich dla wielu "niszowych" transmisji......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, będzie normalny magazyn ze skrótami Eleven Gol? wczoraj włączyłem nagranie to były jakieś źle zmontowane Eleven Gol LIVE... co to ma być? Nie będzie już normalnego Eleven Gol jak w poprzednim sezonie? Powtórka niestety dopiero w czwartek o 22... no to już kpina jak mają sporo innych powtórek to mogliby dać raz na dzień tą powtórkę na cały tydzień. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...