Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może i więcej meczów ale i tak wielcy fani Bundesligi obejrzą jedynie Bayern i max Dortmund...

Jest garstka zapaleńców ale liga niemiecka to tylko opakowanie i otoczka którą sie zachwala, a liga sama w sobie juz taka nie jest ciekawa. Piłkarzy gwiazd tez nie za dużo.

 

Ale kwestia gustu ;)

 

 

Ja tam standardowo jak co sezon będę oglądał wszystkie mecze Bundesligi z kolejki jakie tylko będą transmitowane i nie będą się na siebie nakładać. :P

Od lat jestem fanem Bundesligi, kocham niemiecki futbol i nawet meczami z Zweite Bundesligi nie gardzę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w Bayernie są emeryci, jak można pozbyć się Costy i dalej stawiać na skrzydła Robben, Ribery? Dalej nie znaleziono zastepstwa dla Lahma, jak dla mnie Mistrza Niemiec mogą mieć ale w LM hiszpańskie kluby ich zmiażdżą.

Bo są słabsi od Juventusu, nawet jak mieli Higuaina to mistrza nie mieli to nie ośmieszaj się ze teraz będą mieli.

A co to Pipita jakis zbawca ze gwarantuje scudetto? Maja teraz Mertensa, Milik zdrowy, Hamsik bozyszcze San Paolo. Zielu Diawara, Rog i cała masa rownej kadry. Jedynie bramkarz so odstrzalu i wymiany.

 

Napoli ma skład i odpowiedniego trenera z super wizja gry. Sarri-taka siw ogląda. No ale ja na Rome licze. Wiec Forza Roma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem czym spowodowana jest polemika dotyczaca wyższoścy Bundesligi nad Laliga czy Calcio nad Lige 1 ...? każdy ma swoje preferencje a ilość spotkań w 11  w jakiejś mierze pokazuje potencjał marketingowy danych rozgrywek.Ciekawe jest natomiast to że prawimy na tym forum o rzeczach o których 90% społeczeństwa nawet nie wie że się w takim podmiocie jak eleven rozgrywają bo jest jeszcze mango24 z wyższą oglądalnością.... więc my kibice do których adresowana jest platna TV jesteśmy ułamkiem tortu reklam na rynku - warto zachować proporcje właściwe i pamiętać że jeśli ja z kolegą i kuzynem interesujemy się daną dziedziną życia to nie oznacza wcale że cała społeczność jest tym zainteresowana - a o tym zapomina wielu w kontekście badań z telemetrów :P mało tego podważa ich wiarygodność nie znając praw metodologii i statystyki - więcej pokory i edukacji

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co ma być Serie A grana skoro tam cały czas Juventus wygrywa?

Zdarzają się czasem zjawiska, które się filozofom nie śniły. Sezon 2015/16 w Ligue1 wygrywa PSG z przewagą 31 punktów nad drugim zespołem, a rok później nie broni mistrzostwa. :)

Zarówno w Bundeslidze, jak i Serie A taka sytuacja może się przytrafić, wtedy pewnie większą część widowni przykuje do telewizorów Eleven. :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

 

Dobrze poczytać trochę opinii i przemyśleń na temat i samych kanałów Eleven jak i piłki serwowanej przez tę grupę.

 

Odnośnie właśnie samego Eleven - ten projekt mnie naprawdę interesuję i od pierwszego dnia aktywności jedenastki w telewizji (wcześniej jeszcze w internecie), śledzę progres całego tego przedsięwzięcia. Przekopałem trochę stron tego tematu i natknąłem się na polemikę odnośnie jakości obrazu z jaką na tamtą, początkową chwilę fani Eleven musieli walczyć. 

 

Chciałem zapytać, czy Wy również zauważyliście postęp w kwestii jakości transmisji na kanałach Eleven? Czy to tylko ja mam takie złudzenie, wmówiłem sobie, albo już sam uwierzyłem w to, że faktycznie mecze pokazywane live wyglądają po prostu lepiej? 

 

Pewnego dnia kontaktowałem się z Eleven z zapytaniem, czy coś w tej sprawie robią i zapewnili mnie, że cały czas nad jakością obrazu pracują i są dobrze poinformowani o tym, że te "HD" serwowane na ich stacji jest dość... wątpliwe? 

 

Jakie są Wasze odczucia na temat samej jakości obrazu, dzwięku? Jak zmieniało się Eleven na przestrzeni ostatniego roku w tej materii? Czy ktoś być może wie czego możemy spodziewać się w dalszej części piłkarskich sezonów? Z taką ilością lig, Eleven MUSI uruchomić kolejny kanał, bo średnio sobie wyobrażam natłok 5,6, czy nawet większej ilości lig serwowanych na zaledwie trzech możliwościach :- ) 

 

Pozdrawiam! 

Edytowane przez passwordV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tematu 4 kanalu,a czy byla w ogole podejmowana kwestia strimowania w internecie meczów które nie maja miejsca w ramówkach trzech kanałów? bo widzę,że teraz Championship w weekend pewnie wcale nie będzie a ja bym zapłacił dodatkowo za taki dostęp do strima w dobrej jakosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i więcej meczów ale i tak wielcy fani Bundesligi obejrzą jedynie Bayern i max Dortmund...

Właściwie to nie przypominam sobie żeby Eurosport 2 kiedykolwiek pochwalił się oglądalnością meczów, które nie dotyczyłyby tych dwóch klubów... chyba, że mnie ktoś oświeci? 

Mniej na pewno, ale i tak wbrew myśleniu niektórych na forum pewnie będzie na drugim albo nawet pierwszym miejscu wśród lig piłkarskich. I nie nie ewentualnym dla niej konkurentem nie będzie Serie A. :P

Zastanawiam się jakie inne mecze mogą zainteresować polskiego telewidza niż te z udziałem Bayernu i BVB.

 

W reszcie czołowych klubów Bundesligi nie ma ani Polaków, ani jakichś znowu wielkich gwiazd, ani też te kluby nie mają jakichś dużych fanklubów w kraju nad Wisłą (jeśli w ogóle mają). Przy czym najlepsza z tych drużyn o których piszę to Red Bull Leipzig jeden z najbardziej plastikowych klubów jakie znam. Rozumiem komercjalizację, ale naprawdę trudno mi sobie wyobrazić, że wielu ludzi może zapałać miłością do klubu, który kojarzy się z puszką napoju. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tematu 4 kanalu,a czy byla w ogole podejmowana kwestia strimowania w internecie meczów które nie maja miejsca w ramówkach trzech kanałów? bo widzę,że teraz Championship w weekend pewnie wcale nie będzie a ja bym zapłacił dodatkowo za taki dostęp do strima w dobrej jakosci.

Takie coś powinno być normą. Nawet bez polskiego komentarza. Podobnie mecze sprzedawane "na sztuki". Niejeden Janusz, oglądający od święta jedynie klasyki danych lig, wolałby zapłacić za dobrą jakość niż piracić, zgrzytając zębami z powodu kiepskiego obrazu. 

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to w Serie A gwiazd zatrzęsienie. :)

Halo, pobudka... Serie A to druga siła transferowa na świecie. Biorąc pod uwagę ten sezon jak i 10 poprzednich. 

 

Zresztą nie trzeba być alfą i omegą żeby wejść na stronę transfermarkt i zobaczyć 250 najdroższych transferów w historii piłki kopanej. Wystarczy policzyć sobie flagi Włoch i Niemiec, ale generalnie nie polecam tego robić fanom bundeskopanki, bo mogą nabawić się jeszcze większych kompleksów :wink:  

Bardziej się chwalili łącznymi sezonowymi statystykami

https://satkurier.pl/news/129541/eurosport-2-z-rekordowa-ogladalnoscia-bundesligi.html

Do tego właśnie piję. 

 

No wstyd im było przyznać, że całą widownię robi im Bayern, a reszta meczów to jest tak na doczepkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W reszcie czołowych klubów Bundesligi nie ma ani Polaków, ani jakichś znowu wielkich gwiazd, ani też te kluby nie mają jakichś dużych fanklubów w kraju nad Wisłą (jeśli w ogóle mają). Przy czym najlepsza z tych drużyn o których piszę to Red Bull Salzburg jeden z najbardziej plastikowych klubów jakie znam.u. 

Red Bull Salzburg nie gra w niemieckiej Bundeslidze tylko austriackiej. Podstawowa wiedza pilkarska sie klania, juz nie mowiac o wiedzy z geografii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@project ALF

Tylko jak to jest z twoja ukochaną Serie A (sam też ja lubiè),brak kibicow na stadionach .W pierwszej 20-sce w Europie zadnego klubu z Włoch ale 9-c z Niemiec, a na czele Borussia Dortmund (srednia ponad 80000 tys na mecz.Drugą rzeczą są straty transferowe, np.AC Milan minus 144mln o innych nie wspomnę.Napisalem to bo nistetety za duzo pijesz Do Bundesligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...