Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem niektórych, którzy podają jako plus TYLKO ilość meczów....ludzie przecież to kwintesencja. Przykład z dzisiejszego wieczoru jak już wiemy, że u konkurencji nie ma nic, a nawet gdyby była pełnia sezonu to i tak byłaby może Ekstraklasa, a nawet jakby to było ze 3 lata wstecz to meczu Juve - Bologna na pewno by nie puścili....

 

I dziś fajne było to, że zacząłem od Juve, ale po 1-0 dałem spokój i włączyłem Barcelonę, ale nudnawo, więc Man City, a jak tam się zrobiło nudno, szybkie spojrzenie na Juve i potem już Barcelona jak Villareal prowadził 1-0 i o to właśnie chodzi WYBÓR....Co do komentatorów wiadomo można mieć swoje zdanie, ja tam lubię Święcickiego z Kapicą, a Mirosławskiego z Ćwiąkała również, ale to kwestia gustu, jakoś jest gorsza niż C+, ale mnie i tak ta ilość spotkań wszystko rekompensuje, bo naprawdę mogę się przełączać i oglądać jak mi się podoba i to jest właśnie fajne.

 

Co do C+ no to ze starych czasów wiadomo Eleven praktycznie teraz kiedy Extra jest dostępny w CP to daje praktycznie po 3 mecze całe popołudnia sobotnio-ndz i to jest właśnie fajne, w C+ na takie coś nie było szans, bo słabszych włoskich, które lubię czy hiszpańskich tam nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Eleven:

Poniedziałek, 09.01:

20:00 ES PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - losowanie 4. rundy
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CA Osasuna - Valencia CF
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Cambridge United - Leeds United

Wtorek, 10.01:

18:25 ES PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Francuskiej - mecz ćwierćfinałowy: FC Nantes - AS Nancy-Lorraine
20:55 E   PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Angielskiej - mecz: Manchester United FC - Hull City AFC
20:55 ES PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Francuskiej - mecz ćwierćfinałowy: FC Sochaux - AS Monaco

Środa, 11.01:

18:40 ES PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Francuskiej - mecz ćwierćfinałowy: Girondins Bordeaux - EA Guingamp
20:55 E   PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Angielskiej - mecz: Southampton FC - Liverpool FC
20:55 ES PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Francuskiej - mecz ćwierćfinałowy: Paris Saint-Germain - FC Metz

Czwartek, 12.01:

20:55 ES PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Reading FC - Queens Park Rangers

Piątek, 13.01:

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Leeds United AFC - Derby County FC
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Lille OSC - AS Saint-Étienne

Sobota, 14.01:

11:00 E   STAN FUTBOLU
12:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Leganes - Athletic Bilbao
15:55 EE PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Fulham FC - Barnsley FC
16:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - UD Las Palmas
16:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Stade Rennais FC - Paris Saint-Germain
17:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Crotone FC - Bologna FC
18:25 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - Real Betis Balompié
19:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Toulouse - FC Nantes
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Deportivo La Coruna - Villarreal CF
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - Chievo Werona
22:40 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz fazy play-off

Niedziela, 15.01:

11:55 E   PIŁKA NOZNA: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - RCD Espanyol
12:25 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Cagliari Calcio - Genoa CFC
14:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Udinese Calcio - AS Roma
14:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - Pescara Calcio

14:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: UC Sampdoria - Empoli FC
16:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: SM Caen - Olympique Lyon
18:25 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Granada CF - CA Osasuna
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - Real Madryt CF
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: ACF Fiorentina - Juventus FC

20:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Olympique Marsylia - AS Monaco
22:40 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz fazy play-off

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no z Calcio to roz...li system :D Super sprawa.

 

Natomiast to przechodzi do historii:

14:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Udinese Calcio - AS Roma
14:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - Pescara Calcio

14:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: UC Sampdoria - Empoli FC

 

Brawo Eleven!! C+ się nawet na łączoną nie decyduje z PL w Boxing Day, a ci walą 3 mecze równolegle z Serie A, gdzie w C+ na kolejkę były 2 gry...lol  :D

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no z Calcio to roz...li system :D Super sprawa.

 

Natomiast to przechodzi do historii:

14:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Udinese Calcio - AS Roma

14:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - Pescara Calcio

14:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: UC Sampdoria - Empoli FC

 

Brawo Eleven!! C+ się nawet na łączoną nie decyduje z PL w Boxing Day, a ci walą 3 mecze równolegle z Serie A, gdzie w C+ na kolejkę były 2 gry...lol  :D

Ech, i znowu rankomat, że Eleven super, a C+ nie potrafi, a to, że sprawa z transmisjami w Boxing Day, banem i dostępnym pakietem była wyjaśniania już wielokrotnie nie ma znaczenia, ewentualnie zostaje zgrabnie przemilczana, byleby dowalić konkurencji. Serio, Eleven ze swoim "młodzieżowym" podejściem do widza pięknie sobie tego widza wychowuje. Już nawet nie napiszę, że research w tym temacie zajmuje 5 minut, no ale to by wymagało zaangażowania, a przecież ten post nie ma wnosić niczego merytorycznego do dyskusji, tylko pozwolić atawistycznie jednej grupie poczuć się lepiej kosztem drugiej.

 

Swoją drogą Eleven świetnie wbił się w koniunkturę na polskich piłkarzy - 2 lata temu we francuskiej i włoskiej Polaków praktycznie nie było, teraz jest 3/4 reprezentacji i niepokazywanie ich meczów to zwyczajne marnowanie praw, więc bardzo dobrze, że w niedzielę będzie można teoretycznie obejrzeć aż 5 Polaków w akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast to przechodzi do historii:

14:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Udinese Calcio - AS Roma

14:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - Pescara Calcio

14:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: UC Sampdoria - Empoli FC

 

C+ jak już może pokazać mecz Ligi Angielskiej w sobotę o 16 to pokazuje tylko jedną transmisję LIVE a drugi mecz z tej godziny pokazują wieczorem z odtworzenia.

A często gęsto grają jednocześnie ekipy typu Chelsea i Man Utd

 

Tutaj akurat tak się złożyło że o 15 grają wszyscy Polacy z Serie A to pokazują wszystko, do wyboru do koloru. Chociaż w tym czasie jest wiele innych ciekawych transmisji, choćby biathlon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spirit co było wyjaśnione z boxing day? Wszystkie stacje zapodawaly mecze rownolegle tylko C+ nie...Jak widać Eleven umie i CHCE to zrobić nawet z tak pogardzana w C+ Serie A i to 3 rownolegle!

 

Chłopie ja mam wysokie stanowisko, na co dzien nie zdejmuje garnituru i wyobraź sobie, ze mnie młodzieżowe podejście odpowiada w 100%, bo to nie jest opera czy teatr czy spotkanie z kontrahentami tylko rozrywka. C+ tez miał kiedys taki styl, jakieś 10-15 lat temu i fajnie sie tego słuchało. Nie trawie patetycznego stylu dlatego np. Nie lubię komentarza jednego z fanów realu z nienaganna polszczyzna i wyszukanymi słowami - wręcz mnie to irytuje. Z kolei wczorajszy komentarz Kapicy i Swiecickiego ogromny plus, bo tego swietnie sie słucha i człowiek zaraz jest wyluzowany.

 

Eleven trafił na koniunkturę? Eleven po prostu potrafi jak wykorzystać, C+ miał te ligi przez plus/minus 15 lat i wtedy niby nie było tam Polaków?:)

Edytowane przez Electrixxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się Twoim młodzieżowym podejściem do życia człowieku na wysokim stanowisku w garniturze - inna wrażliwość widać nas ce[beep]e, ale o tym już pisałem wcześniej, że sprawa komentatorów to kwestia gustu i oczekiwań i trudno tutaj o dyskusję.

 

Niemniej zostanę przy swoim stanowisku, że tylu Polaków w ligach włoskiej i francuskiej nie mieliśmy nigdy, więc widz kanapowy, który od zawsze woli mecz z Polakiem niż realne hity, ma teraz ogromny wybór. Tym samym Eleven miał trochę szczęścia kupując te prawa, bo jeśli mnie pamięć nie myli 1.5 roku temu Linetty, Bereszyński, Zieliński, czy Milik (że odniosę się tylko do Serie A), byli w trochę innym miejscu, dzięki czemu przeciętny mecz ligi włoskiej (Sampa - Empoli) ma szansę na większą widownię. Choć STARS.TV zaraz pewnie napiszę, że to ciągle ilość śladowa :)

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując obie paczki porównaj prawa  pierwsza tylko sport druga to sport +film.Eleven +HBO wychodzi w bardzo podobnej cenie.

 

Masz racje. Do tej pory nie wiem po co to narzekanie na Canal+, gdy stracono prawa do lig zagranicznych. Wszak kibic mógł zadowolić się filmem zamiast Barcą :P

Chciałes napisac, że dzisiaj Canal+ to raczej film/serial + sport jako dodatek. Kiedyś jednak było inaczej i taniej :D

I dziś fajne było to, że zacząłem od Juve, ale po 1-0 dałem spokój i włączyłem Barcelonę, ale nudnawo, więc Man City, a jak tam się zrobiło nudno, szybkie spojrzenie na Juve i potem już Barcelona jak Villareal prowadził 1-0 i o to właśnie chodzi WYBÓR.... (...) Co do C+ no to ze starych czasów wiadomo Eleven praktycznie teraz kiedy Extra jest dostępny w CP to daje praktycznie po 3 mecze całe popołudnia sobotnio-ndz i to jest właśnie fajne, w C+ na takie coś nie było szans, bo słabszych włoskich, które lubię czy hiszpańskich tam nie było.

 

I to jest właśnie piękne zamiast ciągłego narzekania przez niektórych :)

 

Choć STARS.TV zaraz pewnie napiszę, że to ciągle ilość śladowa :)

 

Przykład kolegi wyżej pokazuje, że nie każdy widz ogląda jeden mecz do końca. Jak jest nudny, a na drugim kanale inne spotkanie, to widz przeskakuje na inny kanał. Na razie największą popularnością - jeśli chodzi o liczby - cieszy się Formuła 1. Głownie dlatego, że jedną transmisję jednocześnie oglądają wszyscy kibice tej dyscypliny. W przypadku piłki ligowej jest nieco inaczej, bo kibic wybiera zazwyczaj mecz swojej drużyny, a nie ogląda wszystkich meczów kolejki. To tak jakby porównywać wyniku meczy reprezentacji Polski (kibicuje cała Polska) z meczem Ekstraklasy (kibicują widzowie danych drużyn, z małymi wyjątkami).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O interpretacji wyników oglądalności pisał tutaj STARS.TV - F1 jest największym hitem i magnesem Eleven, co w sumie jest dość zaskakujące biorąc pod uwagę ilość piłkarskich praw, które posiadają. Można to interpretować wielorako - np. tym, że C+ odpuścił ligi nie widząc w nich potencjału, co teraz ma poniekąd swoje potwierdzenie w Eleven. Można też założyć, że Eleven chciało sprawdzić jak na rynku wyglądać będzie tani kanał stricte piłkarski i - gdyby nie F1 - mogli by się na tym trochę przejechać.

 

Specjalnie napisałem o ilości śladowej, bo nawet największe piłkarskie hity Eleven przegrywają z F1 i oglądalnością meczów w C+ - i tak, wiem, że badanie nie jest dokładne, bo zasięgi, bo krótki czas na rynku, bo dostępność, cena itd., no ale takie są fakty. Zatem kruszenie kopii o to, że kiedyś w C+ było źle, a teraz w Eleven jest super trochę mija się z celem, skoro - jak wspomniałem wyżej - mecze przegrywają z F1. Co innego możliwość wyboru - tutaj jest ogromny skok jakościowy, ale znowu będę sceptyczny - ile da się obejrzeć meczy w weekend? I co z tego potem zostaje w głowie?

 

EDIT: I tylko przypomnę, bo nikt tu nie czyta wcześniejszych postów - mam obie paczki i oglądam piłkę tak często, jak tylko mogę.

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i Formuła 1 jest magnesem. Osobiście znam kilka osób, które mają Eleveny dla F1. Jednak znam też osoby (chyba większość), które mają Eleveny dla piłki (głownie LaLiga), ale na F1 też rzucą okiem.

 

Jednak ciekawa jaka byłaby oglądalność jednego meczu, gdyby w jednym meczu np. ligi hiszpańskiej zagrały jednocześnie wszystkie drużyny LaLiga, a przed telewizorem jednocześnie zasiedli wszyscy kibice swoich drużyn, którzy mają Eleven? :) Wszak w jednym wyścigu F1 udział biorą wszystkie ekipy.

 

Formuła 1 ma najwyższą oglądalność. A co będzie, gdy zliczymy widzów wszystkich meczów ligi hiszpańskiej danej kolejki i porównamy do F1? Bo jak sam wspomniałeś - "ile da się obejrzeć meczy w weekend?".

 

Kibic Formuły 1 ogląda jeden wyścig i ma spokój. Piłka ligowa charakteryzuje się nieco innymi prawami. Co oczywiście nie zmianie faktu, że popularność Formuły 1 jest zaskoczeniem, gdy kanał stawia na piłkę nożną.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie poszukałem wyników od STARS.TV z końca listopada z jednego weekendu:

mecz Barcelony - 26 tys.

wyścig F1 - 125 tyś

mecz Legii - 150 tys.

Czyli, teoretycznie dwa największe hity Eleven mają taką samą oglądalność, jak jeden mecz w C+. Jeśli zsumujemy wyniki meczów na kanałach C+/C+S1/2 vs E/ES/EE, tak jak proponujesz, to sądzę, że wyniki byłyby jednak na korzyść C+, mimo mniejszej ilości meczów z tych dwóch lig, które jeszcze mają. Zatem ilość praw swoją drogą, a oglądalność swoją drogą. Myślę, że mało kto spodziewał się w Eleven, że F1 będzie ich hitem w ramówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 a przecież ten post nie ma wnosić niczego merytorycznego do dyskusji, tylko pozwolić atawistycznie jednej grupie poczuć się lepiej kosztem drugiej.

 

 

Zniszczyłeś system- pięknie napisane, moje szczere gratulacje! Ja już nawet nie zabieram głosu w tej "dyskusji", bo zaraz zostanę nazwany fanbojem Canal+. Świetnie podsumował to @Kunkore- ilość transmisji na plus, na minus jakość komentarza(pewnie kwestia gustu) i przede wszystkim jakość HD, ale przecież jak ktoś "mądrze" napisał piłkę widać, więc o co chodzi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poczytałeś ze zrozumieniem, o czym jest ta dyskusja?

 

To może ułatwię zadanie: o meczach z udziałem Polaków w Eleven, o oglądalności tych meczów i porównaniu tego z oglądalnością F1 w tej samej stacji w kontrze do wyników oglądalności meczów w C+, czyli w sumie o tym, czy Eleven coś zmienił na rynku, czy się zwija/rozwija/zmienia. Taka tam dyskusja w tym temacie, o dziwo, na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja jest o tym, co nikogo w temacie kanału premium nie powinno właściwie interesować. Nie liczy się ogladalność, a liczba abonentów, którzy za kanał płacą - takich danych nie znamy.

To, że mecze przegrywają z F1, to dla kogoś kto nie śledzi wyników oglądalności od wczoraj nie jest żadna nowość. Tak samo jak to, że przegrywają z siatkówką, piłką reczną czy GP na Żużlu.

Tak samo jak to, że np. BMW sprzedaje mniej samochodów niż Skoda. Mimo tego, piłka nożna (a zagranicą także boks) to właśnie jest esencja treści "premium". I szeroki wybór spotkań to kolejny plus, i wiadomo, że jeśli do wyboru są trzy transmisje równocześnie, a w perspektywnie weekendu kolejne 15 to oglądalność rozłoży się inaczej niż jak jest ich o połowe mniej.

 

Fakty są takie, że kiedy C+ kleci 5 transmisji w ciągu dnia (lącznie z golfem) to Eleven ma ich 10. Rozumiem, że niektórzy przyzwyczaili się do ubiegłego wieku i lubili ten ograniczony (a właściwie narzucony słabymi umowami) wybór i boją się Eleven, a także Netflixa, Amazon Prime itd bo sami muszą nagle wybierać treści z olbrzymiej biblioteki, ale są też tacy co potrafią taki wybór docenić ;)

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie bierze pod uwagę kwestię zmienności i dorastania odpowiednich ludzi do współczesnego świata.

 

Przypomnijmy lata 90, początku wielkiej TV, gdzie satelita była czymś niepojętym, kilka programów, kilkadziesiąt niemieckich... Człowiek głupiał, nie wiedział co ma oglądać.

Viva, MTV - kiedyś kanały muzyczne - dziś? kanały nie mające nic wspólnego z muzyką

Discovery, NG, itp. - kiedyś kanały przyrodnicze, historyczne - dziś reality show.

 

Dlaczego tak się stało? Kwestia zmienności widza. Widz ten z lat 90 nadal chce oglądać na Vivie muzykę, a na NG dokumenty, ale widz z lat 2000, itp. chce oglądac "MASAKRĘ", chce zobaczyć idiotów, chce zobaczyć jak się rabie drzewo, bo nigdy nie widział lasu, bo nie wychodzi z domu.

Co do sportu to taki widz jest ograniczony przez stacje, w latach 90 biegało się za piłką, dziś zupełnie jest inaczej.

 

Ja obecnie mam i C+ i Eleven i powiem szczerze, że mam ogromny wybór, ale nie chce mi się oglądać, bo mam wybór i wiem, że kiedy nie wlącze TV to i tak będę miał mecz i nie ważne, czy to będzie liga polska, angielska czy hiszpańska. Mam wybór i mi w głowie już się wszystko przewróciło. Włączam TV tu mecz tam mecz siam mecz. Kiedyś tego nie było. C+ pokazywał meczów kilka i człowiek wtedy czekał: "aha o 19 jest mecz, musze go obejrzeć, bo z powórką ciężko itp."

Dziś są zupełnie inne realia. Widzowie z F1 wiedzą, że o 14:00 to jest świętość i powtórki nie obejrzą praktycznie. Dlatego Eleven ma taka oglądalność. Z meczami bywa inaczej. Za duży wybór, człowiek wie, że jak zawsze włączy TV to będzie leciał mecz. Powiem szczerze, że nawet w tym roku Gran Derby nie obejrzałem, bo mi piłka już zbrzydła. Serio mówię. A dlaczego opłacam Eleven skoro nie oglądam? A bo czasami są dni, że akurat może chce obejrzeć jakąś Bologonę w TV, a może jakiś Anderlecht. To samo jest z C+. Mam, a oglądam raz na jakiś czas.

 

PS. kiedyś satelita, Wizja, Cyfra była dla wybrańców, nie każdy mógł ją mieć. To smakowało inaczej, były inne odczucia. Dziś każdy może mieć full pakiet n i CP razem wzięte i co z tego? to nie smakuje jak kiedyś. Każdy ma to samo, wszędzie leci to samo.

Edytowane przez perf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniszczyłeś system- pięknie napisane, moje szczere gratulacje! Ja już nawet nie zabieram głosu w tej "dyskusji", bo zaraz zostanę nazwany fanbojem Canal+. Świetnie podsumował to @Kunkore- ilość transmisji na plus, na minus jakość komentarza(pewnie kwestia gustu) i przede wszystkim jakość HD, ale przecież jak ktoś "mądrze" napisał piłkę widać, więc o co chodzi :).

 

Szczególnie merytoryczne jest powoływanie się na oglądalność jakby od tego zależało moje czy Twoje zadowolenie z kanału. 

 

I kolejna kwestia rozumiem, że mam się cieszyć z jakości HD, bulić minimum 70 zeta, a tak naprawdę bulę 100 zeta, bo mi nie chcieli zejść niżej, a ja nie będę się z nimi pultał przez 2 miesiące jak niektórzy na forum i 90% ludzi tego nie robi, mam się cieszyć ze świetnego komentarza, który usłyszę RAZ dziennie albo RAZ na weekend (Wolski, Twarowski) i nie mieć wyboru.....Dzięki wolę już to gorsze HD, komentarz lubianego komentatora więcej niż raz dziennie i znacznie niższą cenę....w razie czego przerzucę się na CP, bo mam WYBÓR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitara, na tym to wszystko polega, by mieć wybór. Problem zaczyna się wtedy, kiedy ktoś przytaczając statystki (np. oglądalności) pokazuje, że ludzie wolą jednak oglądać coś innego, gdzieś indziej, i wtedy nagle Twój wybór wydaje się gorszy, i Ty się czujesz gorzej (bo na dodatek sporo za to płacisz) i nie robisz nic innego tylko stwierdzasz: a dowalę im tym, że mają mało meczów :) albo w drugą: a wy macie śmieszne HD i nie macie studia! Jakby nie dało się żyć w zgodzie ze sobą, ze swoimi wyborami i w symbiozie z wyborami innych :) A oglądalność - na którą składa się wiele czynników, o których pisałem wcześniej - jednak jest ważnym wyznacznikiem tego, czy kanał sobie radzi na rynku i czy to, co proponuje, jest ważne i czy trafia do ludzi, zgodzisz się? Gdyby to nie było ważne, to nikt by tego nie badał i nikt na tej podstawie nie ustalałby cenników reklam, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, zrobiłem oczy jak pewien kot, gdy zobaczyłem zmiany na EE.  Myślałem że to tylko gadanie o tym że jak dołączy do CP to będzie więcej transmisji. Gdzie są teraz ci co mówili o  wyłączności. Oni musieli zrobić deal z nc+ bo nie chcieli robić sygnału z LM. A po za tym ciekawe cobyście mówili o jakości obrazu gdyby było z tp. od cp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...