Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eleven słabiutko? Ja uważam, że adekwatnie do dystrybucji, oferty i stażu na rynku.

Canal+ Sport wypada słabiutko, zważając na to, że przy 20 latach istnienia marki, własnej platformie cyfrowej, prawach do ekstraklasy za niewyobrażalne kwoty itd mają raptem 3x lepszy wynik.

No i nSport tak samo - zwłaszcza, że kanał w kablu czy NC+ jest w podstawowych pakietach, podobnie jak Eurosporty.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Macie wyniki sportowe w 4+ za październik :)

 

Polsat Sport - 31 679

Polsat Sport News - 28 936

TVP Sport - 23 509

Eurosport 1 - 22 790

Eurosport 2 - 11 567

Canal+ Sport - 9 317

Polsat Sport Extra - 7 005

Canal+ Sport2 - 4 037

nSport+ - 3 567

Eleven Sports - 3 281

Eleven - 1 505

Orange Sport - 1 033

A Extreme Sports Channel?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to już macie po całości:

 

październik 2016
 
4+
Polsat Sport - 31 679
Polsat Sport News - 28 936
TVP Sport - 23 509
Eurosport 1 - 22 790
Eurosport 2 - 11 567
Canal+ Sport - 9 317
Polsat Sport Extra - 7 005
Extreme Sport - 5 574
Canal+ Sport2 - 4 037
nSport+ - 3 567
Eleven Sports - 3 281
Eleven - 1 505
Orange Sport - 1 033
 
 
16-49
Polsat Sport News - 9 027
Polsat Sport - 8 910
TVP Sport - 5 076
Eurosport 1 - 4 343
Canal+ Sport - 4 107
Eurosport2 - 4 008
Extreme Sports - 3 209
Eleven Sports - 2 294
Polsat Sport Extra - 2 283
Canal+ Sport2 - 2 223
nSport+ - 1 676
Eleven - 538
Orange Sport - 527
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak z Eleven Sports zdecydowanie lepiej, F1 ich ratuje ale jakoś już to wygląda. Ale kanał Eleven to tragedia wyprzedzają minimalnie Orange Sport który emituje tylko powtórki,może teraz będzie lepiej bo zapowiadają się hity lig do których posiadają prawa, mam dla was pytanie - jakim cudem Orange Sport ogląda te 527 osób? skoro tam nic nie leci tylko powtórki,mi się to w głowie nie mieści, nie rozumiem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Oglądalność Eleven jest taka jaka jest dostępność/dystrybucja 

Czy ktoś z was brał udział w tym badaniu?Nie wydaje mi się więc takie wyniki oglądalności można sobie włożyć w buty :lol2:

Może to jest dobre dla jakiś "fanbojów" ?Wytłumaczcie mi czym się tak ekscytujecie?;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Czekam na osobę z naszego forum co brała udział w tym badaniu,mam nadzieje że na tylu co nas jest chociaż jedna osoba się znajdzie :cool:

Jeśli nie to "game over" popsuje wam tą zabawę :lol2::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność Eleven jest taka jaka jest dostępność/dystrybucja

Czy ktoś z was brał udział w tym badaniu?Nie wydaje mi się więc takie wyniki oglądalności można sobie włożyć w buty 2:

Może to jest dobre dla jakiś "fanbojów" ?Wytłumaczcie mi czym się tak ekscytujecie?;)

Nie wiesz jak to działa i piszesz takie głupotki :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko F1 a tu się sezon kończy...

 

A powiedz mi skąd Ty wiesz, że w tych 68 osobach jest tyle fanów F1, a tyle piłki żeby to miało przełożenie na krajową skalę, bo rozumiem tę próbkę ponad 1k i w tym 68 osób i na tej podstawie badanie ogólnego poziomu oglądalności Elevena. Jednak nie powiesz mi, że Nielsen robi tak rozklad w tych 68 osobach, że akurat tam nie trafił większy % tych którzy lubią F1 w stosunku do fanów hiszpańskiej....przecież to jest niereprezentatywne to po 1, bo to tylko 68 osób (podkreślam mówię o kwestii F1 vs mecze, a nie ogólnej oglądalności wszystkich kanałów), a nie z populacji 1k liczone, a ponadto nie sądze, że Nielsen robi rozkład żeby tak dobrać, żeby nie trafiło tam więcej fanów f1 niż hiszpańskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszaleć można :)

 

TVManiac, ja sam z siebie nic nie wiem. Ja podaję Ci jedynie wyniki z panelu Nielsena. Sytuacja jest jaka jest ale widzę, że niektórym na serio ciężko się z tym pogodzić. Fakty: bardzo mało osób które są w panelu badawczym może oglądać te kanały - wniosek jest taki, że bardzo mało osób wykupiło dostęp. Z osób które dostęp wykupiły najwięcej ogląda F1 - wniosek jest taki, że większość z tych osób wykupiło te kanały dla F1, piłka ich nie interesuje.

 

A teraz najlepsze: czy Ty myślisz, że Nielsen wybierając ludzi do panelu pyta się ich co oni oglądają?? Otóż nie pyta. Liczą się jedynie dane z gus, demografia itp. A co ludzie oglądają to wychodzi dopiero w badaniu. Nawet nie wiesz jak ja bym chciał, żeby Nielsen wybierał panelistów tylko wśród tych którzy noszą koszulkę z napisem: kocham muzykę. ALE TAK DOBRZE TO NIE MA.

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie pyta i o tym mówię....no więc równie dobrze w tych 68 osobach mogą by w 90% fani F1, bo tak trafiło....mała próbka...i potem wychodzi, że F1 ma wyższa oglądalność niż mecze Barcy czy Realu, co jest po prostu fizycznie niemożliwe....Ja się nie czepiam Ciebie :) Ja dyskutuje, bo o ile można brac za pewnik oglądalność, to już porównanie co oglądają w samym Eleven nie jest miarodajne, bo to próbka 68 osób, gdzie mogło trafić wiele fanów F1....nie da się na tak małej próbce wnioskowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Nielsen nie ma na to żadnego wpływu kto akurat z ich panelistów wykupił dostęp i z jakiego powodu :) To zawsze może być loteria, raz w jedną stronę a raz w drugą. Obecnie jest takie rozdanie, że F1 jest najlepszą inwestycją Eleven i tyle :) A może w przyszłym roku będzie odwrotnie? Tego nikt nie wie. Ja mówię jedynie jak jest dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TVManiac, Ty tego nigdy nie zrozumiesz...

Te 1800 telemetrowców to jest cała Polska, a te 68 to osoby mające dostęp do Elevenów.

Nielsen ich nie wybiera, oni sami sie wybrali kupując/dostając dostęp do Eleven.

Jeśli by badać oglądalność kanałów Eleven tylko wsród fanów sportu, to byłoby tak samo jakby badać poparcie partii politycznych tylko w jednym budynku na Nowogrodzkiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy TY rozumiesz, że ja tego nie kwestnionuje?? Kwestionuje to, że przecież nikt nie robi rozkladu F1 vs mecze w tych 68 osobach! Więc jak można wnioskować, że to F1 im nabija, a nie mecze jak tam w tych 68 osobach może być relacja 90/10% F1 do meczów....co wcale nie musi być miarodajne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Eleven Sports - 2 294
Polsat Sport Extra - 2 283
Canal+ Sport2 - 2 223
nSport+ - 1 676
Eleven - 538
Orange Sport - 527
 
To jest sukces :)

 

A gdzie tu sukces widzisz?Bo ja widzę tylko w tym że wyprzedza PSE bo ten kanał jest dostępny w niskich pakietach.A już tragedią jest że jeden z kanałów Eleven ma gorszą oglądalność niż nSport.W którym są mecze najgorszego wyboru a i żużel się skończył.A to że oglądalność ES lepsza od CS2 to nic dziwnego.Kanał ma naprawdę przyzwoitą ofertę i można go dostać znacznie taniej jak i tam gdzie paczki C+ nie dostaniesz.Jak dla mnie to te kanały powinny mieć zdecydowanie największą ogladalność skoro można je dostać za naprawdę niskie pieniądze.Jestem ciekawy oglądalności hitu w La Lidze z udziałem najlepszych drużyn tej ligi.Jak nie będzie minimum 200tys to będzie jedna wielka katastrofa.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...