Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie znasz ludzi. Sam mam znajomego, który ogląda mecze w Eleven, ale poprzez pirackie serwisy na w czy g. Płaci tam 20 zł miesięcznie, ale "ma wszystkie mecze".

 

Co ciekawe, jak powiedziałem mu, że może za 15 zł mieć Eleveny (w domu ma CP) to mnie wyśmiał, ze stwierdzeniem "a za co ja mam im płacić? Mam ich dorabiać? Takie kanały powinny być za darmo" :D Tego typu osób mało nie jest.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie znasz ludzi. Sam mam znajomego, który ogląda mecze w Eleven, ale poprzez pirackie serwisy na w czy g. Płaci tam 20 zł miesięcznie, ale "ma wszystkie mecze".

 

Co ciekawe, jak powiedziałem mu, że może za 15 zł mieć Eleveny (w domu ma CP) to mnie wyśmiał, ze stwierdzeniem "a za co ja mam im płacić? Mam ich dorabiać? Takie kanały powinny być za darmo" :D Tego typu osób mało nie jest.

Bo to Polska właśnie. No ale jak w domu ma cp to jest zdziewko bez sensu. Też kiedyś robiłem podobnie, No ale od roku już nie płace piratom Znalazłem sposób na darmową ekstraklasę, LM mam w ZDF a reszta jest w 11. Janusze nawet nie wiedzą ile syfu wchodzi ma takich stronach do systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie znasz ludzi. Sam mam znajomego, który ogląda mecze w Eleven, ale poprzez pirackie serwisy na w czy g. Płaci tam 20 zł miesięcznie, ale "ma wszystkie mecze".

 

Co ciekawe, jak powiedziałem mu, że może za 15 zł mieć Eleveny (w domu ma CP) to mnie wyśmiał, ze stwierdzeniem "a za co ja mam im płacić? Mam ich dorabiać? Takie kanały powinny być za darmo" :D Tego typu osób mało nie jest.

 

Zaśmiałem się z tego, ale no co zrobić. Kombinatorstwo nie popłaca, choć mało kto zdaje sobie z tego sprawę. Eleveny są tanie jak barszcz, ale statystyczny Polak i tak woli na lewo ciągnąć

Edytowane przez Barti
Wyraz "Polak" jako przedstawiciel narodu piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleveny są tanie, ale żeby oglądać z satelity to trzeba podpisać umowę, z którąś z platform cyfrowych i dodatkowo płacić za kanały które się nie ogląda. Samych kanałów nie wykupisz. Chyba, że wprowadzą karty z modułem na kanały. beIn Sport we Francji oferuje kartę i mają sporo abonentów.

Natomiast same kanały dokupienia dostępne są w Ipla, player i na ich stronie można wykupić dostęp. Tylko pytanie jaka jakość nadawania (nie wykupywałem to nie wiem) i druga kwestia trzeba mieć łącze internetowe (dobra prędkość i bez limitów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie znasz ludzi. Sam mam znajomego, który ogląda mecze w Eleven, ale poprzez pirackie serwisy na w czy g. Płaci tam 20 zł miesięcznie, ale "ma wszystkie mecze".

 

Co ciekawe, jak powiedziałem mu, że może za 15 zł mieć Eleveny (w domu ma CP) to mnie wyśmiał, ze stwierdzeniem "a za co ja mam im płacić? Mam ich dorabiać? Takie kanały powinny być za darmo" :D Tego typu osób mało nie jest.

Sam jeszcze sezon temu oglądałem mecze na jednym pirackim serwisie - za kilkanaście złotych miesięcznie miałem wszystkie transmisje z Canal+ i Eleven. W dobrej jakości, bez zacinania, a opóźnienie względem transmisji telewizyjnej było minimalne - do kilku sekund (nie to co w NC+ Go). Jakiś agent streamował prosto z dekodera. Niestety strona znikła z serwerów jakoś latem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie mecze dobierają do transmisji. Dziś o 21 w Brazylii jest ciekawy mecz Corinthians - Palmeiras to oni pokażą w Eleven Extra mecz Nancy - Nantes. Ktoś powie, że liga brazylijska jest mało popularna w Polsce. Tylko z drugiej strony kogo w Polsce interesuje liga francuska? W ostatnich latach znalazło się trochę "kibiców" tej ligi bo w Paryżu za sprawą arabskich pieniędzy pojawili się znani zawodnicy ale taki mecz jak Nancy - Nantes nikogo nie interesuje poza naprawdę wielkimi fanami francuskiej piłki, których i tak jest niewielu. Chyba, że w Nancy albo Nantes gra jakiś Polak, ale i tak mecz ligi brazylijskiej zapowiada się ciekawiej.

Zaznaczam, że nie jestem jakimś fanem ligi brazylijskiej ale chciałbym, żeby stacja tv posiadająca prawa do kilku lig pokazywała najciekawsze mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując  

 

Dziwnie mecze dobierają do transmisji. Dziś o 21 w Brazylii jest ciekawy mecz Corinthians - Palmeiras to oni pokażą w Eleven Extra mecz Nancy - Nantes. Ktoś powie, że liga brazylijska jest mało popularna w Polsce. Tylko z drugiej strony kogo w Polsce interesuje liga francuska? W ostatnich latach znalazło się trochę "kibiców" tej ligi bo w Paryżu za sprawą arabskich pieniędzy pojawili się znani zawodnicy ale taki mecz jak Nancy - Nantes nikogo nie interesuje poza naprawdę wielkimi fanami francuskiej piłki, których i tak jest niewielu. Chyba, że w Nancy albo Nantes gra jakiś Polak, ale i tak mecz ligi brazylijskiej zapowiada się ciekawiej.

Zaznaczam, że nie jestem jakimś fanem ligi brazylijskiej ale chciałbym, żeby stacja tv posiadająca prawa do kilku lig pokazywała najciekawsze mecze.

 

 

Tak samo nie pokazali na Extra meczu Cardiff - Leeds bo dali Barcelonę na dwóch antenach, pytam więc po co? Ramówka Eleven nie raz dziwi.

 

 

Mierosławski tłumaczył to kiedyś na twiterze, nie dostają sygnału ze wszystkich spotkań, bo nie wszystkie są w paśmie międzynarodowym. Wszystkie mecze La Liga są, ale jeśli chodzi o Francję, 2 Anglię i  Brazylię to tu jest różnie.  

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekazu z Championship może nie być z godziny 16, natomiast mecze wyjęte na inne godziny mają przekaz.

EE na razie jest w fazie testów, i jest dostępny dla widzów nc+ od pakietu Comfort. Chcieli trochę podrasować EE stąd mecz Barcelony, ale nie mogli zrezygnować z transmisji na E, bo byłby lament, dlatego mecz był na dwóch kanałach i brak ciekawego spotkania z Championship.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...