Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie bomba - pokazali to co najwazniejsze, czyli bramki. Nie wiem po co ogladac akcje, z ktorej nic nie wyniklo? Dla mnie bez sensu, szkoda czasu. Ja pracuje to doslownie wychodze rano, wracam wieczorem, ide spac -> i tak w kolko. Nie jestem w stanie nawet nastawic na cos timera, sprawdzic ramowki, bo mam wazniejsze sprawy. Dobrze, ze mam tez inne zrodlo z materialami sportowymi, bo w TV to nawet o powtorki ciezko albo inaczej - tragedia jesli chodzi o obejrzenie czegos w TV - 1 emisja LIVE, 1 powtorka i nara - tak to zwykle wyglada.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty fragment generujący offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugi weekend stycznia mamy namiastkę tego co by było gdyby Eleven miało BPL i nie uruchomiłoby trzeciego kanału :) Otóż wychodzi na to że wtedy zobaczymy na żywo: 6 meczów Pucharu Anglii, 8 meczów hiszpańskiej, 4 mecze włoskiej i uwaga "dobra" wiadomość dla fanów francuskiej 1 (tak JEDEN) mecz tejże ligi :/ No i 2 mecze NFL :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dość dziwną sytuację z Elevenem w player.pl. Mój abonament się skończył, a nadal mam dostęp ;) Czyżby miesiąc za darmo ? Nie dostałem żadnego info...Wy też tak macie ?

Dawali miesiąc za free ze względu na kłopoty z serwerami. Nawet mam tytuł "reklamacja", a nie zgłaszałem żadnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugi weekend stycznia mamy namiastkę tego co by było gdyby Eleven miało BPL i nie uruchomiłoby trzeciego kanału :) Otóż wychodzi na to że wtedy zobaczymy na żywo: 6 meczów Pucharu Anglii, 8 meczów hiszpańskiej, 4 mecze włoskiej i uwaga "dobra" wiadomość dla fanów francuskiej 1 (tak JEDEN) mecz tejże ligi :/ No i 2 mecze NFL :)

To kolejny raz pokazuje, które ligi cieszą się największą oglądalnością. Zarówno liga włoska jak i francuska były marginalizowane przez Canal+, teraz przez Eleven. Przypadek? Nie sądzę. Może to otrzeźwi fanów, szczególnie Serie A, wmawiających wszystkim jaka to wspaniała liga. Kolejny nadawca nie wie co dobre :)?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugi weekend stycznia mamy namiastkę tego co by było gdyby Eleven miało BPL i nie uruchomiłoby trzeciego kanału :) Otóż wychodzi na to że wtedy zobaczymy na żywo: 6 meczów Pucharu Anglii, 8 meczów hiszpańskiej, 4 mecze włoskiej i uwaga "dobra" wiadomość dla fanów francuskiej 1 (tak JEDEN) mecz tejże ligi :/ No i 2 mecze NFL :)

 

 

Przejrzałem kolejkę i powiem tak, w sumie nie było gdzie upchnąć więcej spotkań francuskiej kosztem Pucharu Anglii. Ale już hiszpańskiej.... Getafe CF - Betis Sewilla nakłada się Lille - Nicea. Nicea 5 w tabeli, Lile 11. Getafe 15, Betis 11. Wybrali wiadomo co :crazy: .  Byłyby 2 spotkania ligi francuskiej - zachowaliby przyzwoitość. 

 

Czy ja wiem, oni maja jakąkolwiek oglądalność? Przy tej dostępności. Czy słabe mecze hiszpańskiej, które cieszą się złą opinią jeśli chodzi o niższe miejsca, mają wyższą aniżeli francuska. Nie wiem.     

Edytowane przez darius010
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dwa kanały to jest znakomita liczba spotkań.  Canal+ pokazywał taką ilość spotkań przy czterech antenach. 

 

Przy 4? No coś Ty :)

Canal+ miał 6 anten: Canal+, Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Sport, nSport oraz n38 :)

Canal+ miał również 5 razy więcej ekspertów i komentatorów od Eleven, taki Wolski komentował mecze raz na 2 tygodnie. Inni również tak samo.

 

Eleven pokazuje tak jak powinno to wyglądać :) 2 anteny i tyle ile się da i fajnie ;) A ma dużo mniej komentatorów nadal od Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ nie był kanałem, na którym transmitowano sport. Bo nc+ przez jakiś czas sprzedawała 2 pakiety canal+: sportowy i filmowy a główny c+ był filmowy.  

Było 4 kanały, n38 to była LM i praktycznie 1 mecz w weekend, najczęściej niedziela liga francuska o 21.     

 

Eleven pokazuje maksymalną liczbę spotkań i nikt nie ma pretensji o ilość, a o to że jest 8 z Hiszpanii, a 2 z Francji teraz wyjątkowo 1.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blablabla... 4 mecze ligi włoskiej to nadal 100% więcej niż to co pokazywał C+ w weekend ;)

Ale dwa razy mniej niż spotkań z LaLigi i to pokazuje  co myślą i gdzie mają tą ligę nie wspominając o Ligach francuskiej,szkockiej,belgijskiej czy zapleczu Ligi angielskiej.Jest dokładnie tak jak z C+ priorytetem jest to i to a reszta to na dokładkę.Tłumaczenie że nie ma wolnych anten czy komentatorów nie jest żadnym tłumaczeniem.Nie ma gdzie pokazywać to się nie kupuje praw.Liga francuska jest traktowana tak samo albo nawet i gorzej niż w C+ włoska odrobinę lepiej a jedynie fani La Ligi zyskali którzy lubią oglądać wszystko jak leci bo jest większość spotkań z kolejki.Dla fanów Realu czy Barcelony to się nic nie zmieniło bo ich mecze chyba zawsze były i teraz będą.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, nawet mecze Pucharu Anglii wygrywają z Serie A. Gdyby Eleven pozyskało prawa do BPL, to meczów ligi włoskiej byłoby jeszcze mniej. To pokazuje "siłę i atrakcyjność" tej ligi nawet w Eleven. Cały czas powtarzam, że 11 pozyskując prawa do La Liga pokazała swoją moc, Serie A i Ligue 1 to tylko dodatek. Tylko niektórzy na tym forum nie potrafią tego zrozumieć. Czasy świetności ligi włoskiej już dawno minęły. A oglądanie samotnego PSG w lidze francuskiej nikogo specjalnie nie interesuje, zagadką jest tylko to z jaką przewagą wygrają te rozgrywki.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniło dużo.

Eleven pokazało dla Canal+ jak przy 2 antenach i garstki komentatorów pokazuje się mecze, gdzie Canal+ miał więcej anten, wolnych anten, bo o 12:30 nie leciało nic, w innych godzinach również, miał więcej komentatorów a nie potrafił pokazać należycie tego wszystkiego.

 

Było wiele atrakcyjnych spotkań włoskiej, francuskiej czy hiszpańskiej ligi ale C+ tego nie pokazał. Co więcej nawet Artek potwierdził, że Canal+ miał 100% wszystkich meczów ligi hiszpańskiej i francuskiej, ale nie wie sam do dziś dlaczego ich nie pokazał. A czasami było tak, że wolna antena a Sevilla grała i nie pokazali jej, tak samo inne drużyny/ciekawe spotkania.

 

Zmieniło sporo, Eleven w końcu pokazał jak się pokazuje.

Canal+ już zmienił podejście, bo nawet zaczął pokazywać Puchar Króla i mecze naprawdę ogórków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atrakcyjne spotkania Ligi francuskiej czy włoskiej :lol2: Chyba nie dla abonentów C+ bo tylko dlatego że puszczali teoretycznie najbardziej atrakcyjne spotkania z tych lig mieli średnią oglądalność z tych lig 8 tyś i kilka procent poniżej 20 tyś.A ile by było gdyby puszczali mecze średniaków?Chyba średni by wyszła  ponad dwa razy niższa. :lol2: Niby oglądalność się nie liczy ale to pokazuje czym najbardziej abonent zainteresowany i z jakiego powodu wybiera tą ofertę a nie inną.Teraz Eleven nawet się nie pochwali dostępnością czy wynikami oglądalności.Zapewne nie ma czym się chwalić bo gdyby było inaczej zapewne by to zrobili.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nie są w stanie zrozumieć, że nawet dla kanałów premium oglądalność ma znaczenie. Tym bardziej dla Eleven, które walczy o jakąkolwiek rozpoznawalność. Ostatnio dzwoniono do mnie z ankietą dotyczącą oferty Vectry i jakiś koleś nie miał pojęcia, że takie kanały w ogóle istnieją :).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven nie pochwali sie wynikami - przeciez to logiczne, pomylscie - nie ma czym sie chwalic, to bylby wstyd i wtopa pokazac, jak tragiczna ogladalnosc ma ta paczka i jak malo ludzi ja kupilo. Ligue 1 oglada z 4000 abonentow, Serie A z 9000, watpie czy lige szkocka, belgijska i Championship oglada wiecej niz 1000 ...

 

Ja jestem zazenowany - interesuje mnie Ligue 1 (ogolnie francuska pilka nozna w calosci) - oni pokazuja 1 lub 2 mecze na kolejke, popsuli ta lige po prostu

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę oficjalne dane nadawcy kanału a tych niestety brak.To że kanał jest dostępny w internecie to nie znaczy że dużo osób się na niego rzuciło.Bo w internecie ich treści można oglądać nawet za darmo.Tylko jakie jest zainteresowanie takim oglądaniem? Dla dużej ilości kibiców nie do przyjęcia.Szeroko dostępny to będzie jak się pojawi w największych kablówkach i CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zazenowany - interesuje mnie Ligue 1 (ogolnie francuska pilka nozna w calosci) - oni pokazuja 1 lub 2 mecze na kolejke, popsuli ta lige po prostu

Po pierwsze - w C+ wcale nie było lepiej, po drugie nie generalizuj, bo są kolejki, w których Eleven pokazuje 3-4, a było też 5 spotkań live.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...