Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytałem o dostępność i odpowiedź :lol2:

Szanowny Panie,

 

 

 

W dniu dzisiejszym po godz. 19:00 w radio TOK FM Patryk Mirosławski powie więcej na temat kanałów z grupy Eleven Sports Network.

 

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

 

 

 

Pozdrawiamy serdecznie

 

Drużyna Eleven Sports Network

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mega rozczarowany rozmowa. Mialy byc przelomowe informacje a oprocz paru nazwisk i tego ze nie bedzie to typowy kanal premium to praktycznie nie dowiedzielismy sie nic. Prowadzacy tez sie nie popisal, inna sprawa ze audycja byla dosc krotka i gdyby bylo wiecej czasu to poznalibysmy troche wiecej szczegolow. Jako ze Miroslawski jak sam powiedzial chetnie udziela wywiadow to licze ze w najblizszych dniach pojawi sie kilka wywiadow z nim.

 

Nazwiska nie powalaja. Jezeli ma to byc najlepsza redakcja sportowa w kraju to musza przeprowadzic jeszcze pare powaznych transferow. Poki co nie maja wsrod komentatorow zadnej gwiazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem o dostępność i odpowiedź :lol2:

Szanowny Panie,

 

 

 

W dniu dzisiejszym po godz. 19:00 w radio TOK FM Patryk Mirosławski powie więcej na temat kanałów z grupy Eleven Sports Network.

 

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

 

 

 

Pozdrawiamy serdecznie

 

Drużyna Eleven Sports Network

No i powiedział.... rozmawiają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem o dostępność i odpowiedź :lol2:

Szanowny Panie,

 

 

 

W dniu dzisiejszym po godz. 19:00 w radio TOK FM Patryk Mirosławski powie więcej na temat kanałów z grupy Eleven Sports Network.

 

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

 

 

 

Pozdrawiamy serdecznie

 

Drużyna Eleven Sports Network

Rzeczywiście dowiedziałeś się więcej... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem wrażenie że o hiszpańską nie startują. Mirosławski ani razu nie powiedział że złożyli ofertę a tylko że z tego co mu wiadomo przetarg jest nierozstrzygnięty. Nie powiedział np. że czekają na rozstrzygnięcie przetargu. W sumie to chyba mieliby za dużo piłki na dwa kanały.

Odpowiedział bardzo dyplomatycznie. Gdyby powiedział, że "nie startowaliśmy w przetargu" albo "nie interesuje nas La liga", to odebrane byłoby tak, że się nie starają, nie walczą. A wciąż chcą być stacją, z którą konkurencja powinna się liczyć. Dlatego też nabrał wody w usta.

 

Ale pomyślmy logicznie? Z tym składem komentatorskim, który przedstawił? Obsadzić w weekend: 5 meczów włoskiej, 5 francuskiej, 1 belgijskiej, 1 szkockiej + 5 hiszpańskiej? Wolne żarty ;) Wg mnie oni nie są jeszcze organizacyjnie przygotowani, by ogarnąć ten kontent, który mają. Być może za rok będą mocnym graczem w walce o prawa do Premier League. Teraz odnoszę wrażenie, że robią wszystko, by to "jakoś" wyglądało. Tarcza Wspólnoty minie i będzie kolejny tydzień pracy w oczekiwaniu na start ligi francuskiej 7 sierpnia.

 

No i wygląda na to, że studio, analizy, programy publicystyczne i magazyny ruszą dopiero tego 22 sierpnia. A do tego czasu w ramówce znajdą się mecze na żywo + powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem akurat samochodem to sobie włączyłem. Za ile dni rusza ten kanał? Oczywistym jest, że będzie kodowany czyli jak nie w platformie cyfrowej i nie kablówce to nigdzie (nie mówię o necie). Jeśli na kilka dni przed startem nie ma żadnego konkretu to w dniu startu kanał będzie dostępny np w Telewizji Kablowej Chopin albo w innej równie potężnej. Jest zbyt mało czasu żeby to ogarnąć.

 

p.s.

oczywiście jest też możliwość, że się nie znam i się mylę a w dniu startu kanał będzie wszędzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzislaw Krecina byl kiedys jakims ekspertem w tv ? :o

Raczej nie ale dobrze że tak się stanie bo cytując nieco przerobione przysłowie od Chicago po Wodzisław w Elevenie będzie Zdzisław.

Co do Pawła Zarzecznego to mam nadzieje że w Elevenie wróci jego interaktywny "Hyde Park" znany z anteny stacji Orange Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy się jaracie Kręciną, masakra. On będzie gościem/ekspertem/prowadzącym (niepotrzebne skreślić) w programach "na wesoło" i Mirosławski to wyraźnie powiedział. Poza tym przecież wiadomo, że oni go wzięli dla jaj, żeby ludzie przynajmniej z ciekawości włączyli ten kanał. No i przy okazji darmowa reklama będzie bo zaczną się pojawiać różne brazki w internecie pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...