Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że niektórych ponosi coraz większa fantazja. Tak, Polsat wyłoży kupę kasy za ligę hiszpańską, skoro oni dużej kasy w piłkę nie inwestują.
Polsat w grudniu 2013 kupił prawa do wszystkich meczów eliminacji EURO 2016, finałów EURO 2016 oraz eliminacji strefy europejskiej MŚ 2018 za 35 milionów euro (blisko 150 mln zł!) Jeśli chodzi o ligi zagraniczne, to z tych dostępnych od jesieni najwięcej kosztuje liga hiszpańska. Wcześniej nc+ zapłaciła około 25 mln zł za trzy lata pokazywania Messiego i spółki. Teraz będzie to kosztowało grubo ponad 30 mln zł. 35 mln przy 150 mln to jest nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wyluzujcie trochę. Skąd ta podnieta?

Ktoś coś ćwierknie na TT, i od razu tutaj, wielkie halo. Heheheheh.

 

Nie czarujmy się, oferta Eleven ma dużo pozycji wykupionych, ale "atrakcyjność" na razie jest nijaka dla MASOWEGO widza w Polsce (jeśli chce się żądać dodatkowej kasy od widza). Dla maniaków - OK. Tylko czy dzięki tej małej garstce zagorzałych kibiców uda się utrzymać kanał? :D

 

Orange sport, kanał praktycznie wszędzie dostępny, przez ostatnie sezony pokazywał ligę włoską. I jakoś nie było rekordów oglądalności. Także wyniki Canal+ Sport pokazuję, że największa popularnością cieszą się głośne mecze Ekstraklasy i Ligi Mistrzów. Nawet liga angielska nie wygrywa z Ekstraklasą. Więc nie piszcie, że teraz pół Polski rzuci się na kanał z ofertą mało popularnych lig. Bo to śmieszne. Polacy nie chcą wydawać dodatkowej kasy na telewizję, chyba, że będzie to oferta według nich wartych pieniędzy.

 

Więc teraz niech ludzie z Eleven myślą jak łowić Polaków, by chcieli zapłacić za coś, czego nie oglądają. A czytając na tym forum wątek np. o promocjach nc+, i to jak ludzie płaczą, że nc+ woła za Canal+ 40 zł (sport i film), to już widzę jak dekodery palą się do czerwoności po uruchomieniu Eleven.

 

Jestem ciekawy jak operatorzy będą oferować ten kanał. Jeśli to będzie cena 5 zł, to może więcej osób wykupi. Może będą kusić - podpisz z nami umowę, dostaniesz za free. Ale myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie stały dochód "od gniazdka", czyli np. wrzucenie kanału do różnych pakietów u danego operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad to tylko wywiad. Marketingowa paplanina, że jesteśmy super, najlepsi, cudowni, kochajcie nas (jak każdego, komu zależy na sięgnięciu do naszych portfeli)

A klienci i oferta, która ma się sprzedawać i zarabiać to inna rzeczywistość.

 

Jedno jest pewne. Kanał namiesza na rynku transmisji TV w Polsce. Jest czymś ciekawym. Ale czy jeśli będzie dodatkowo płatny, będziemy chcieli za niego zapłacić? :)

 

Inaczej pisząc... jaki jest rzeczywisty popyt na taki kanał, a nie rozgłos w internecie i mediach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały miałyby szansę przebicia w pakiecie z innymi kanałami sportowymi - tutaj CP ma lepszą pozycję ze względu na pakiet SPORT HD

I w CP prawdopodobnie tak właśnie będzie (cytat z wątku o nowościach w CP)

Trochę pomieszam wątki: Ten i o Eleven Sports Network.

Jestem po rozmowie z dosyć kumatym gościem z infolinii który zapewnił mnie ze kanaly te pojawia sie w CP w pakiecie Sport HD. Czy może to ktos zweryfikować?

Nie będę dublować wpisów w wątku o tych kanalach :D

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały miałyby szansę przebicia w pakiecie z innymi kanałami sportowymi - tutaj CP ma lepszą pozycję ze względu na pakiet SPORT HD

I w CP prawdopodobnie tak właśnie będzie (cytat z wątku o nowościach w CP)

Trochę pomieszam wątki: Ten i o Eleven Sports Network.

Jestem po rozmowie z dosyć kumatym gościem z infolinii który zapewnił mnie ze kanaly te pojawia sie w CP w pakiecie Sport HD. Czy może to ktos zweryfikować?

Nie będę dublować wpisów w wątku o tych kanalach :D

:)

Jak kumaty gość z infolinii CP tak powiedział to na bank tak będzie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ czerstwy, Nie ma się co śmiać :)

 

TV Republika u niektórych płatna jest po 5 zł, a CP jako jeden z pierwszych operatorów "wsadził" do wyższego pakietu.

Kanały FilmBox u większości są dodatkowo płatne, a CP wsadził do swoich pakietów.

 

Akurat CP z liczbą 3,5 mln abonentów może stawiać warunki, które pozwolą operatorowi na różne rozwiązania. Tym bardziej, że abonenci CP raczej nie są chętni, by zapłacić więcej za dwa kanały, ale jak dostaną je w pakiecie z innymi to już lepiej to sprzedać, nawet wśród abonentów CP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ czerstwy, Nie ma się co śmiać :)

 

TV Republika u niektórych płatna jest po 5 zł, a CP jako jeden z pierwszych operatorów "wsadził" do wyższego pakietu.

Kanały FilmBox u większości są dodatkowo płatne, a CP wsadził do swoich pakietów.

 

Akurat CP z liczbą 3,5 mln abonentów może stawiać warunki, które pozwolą operatorowi na różne rozwiązania. Tym bardziej, że abonenci CP raczej nie są chętni, by zapłacić więcej za dwa kanały, ale jak dostaną je w pakiecie z innymi to już lepiej to sprzedać, nawet wśród abonentów CP :)

Jak dla mnie to może być nawet i w pakiecie Sport HD.Ale podawanie takiej informacji i powoływanie się na konsultanta na infolinii jest śmieszne.@figos jeszcze kanały nie wystartowały a już są dostępne :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały miałyby szansę przebicia w pakiecie z innymi kanałami sportowymi - tutaj CP ma lepszą pozycję ze względu na pakiet SPORT HD

I w CP prawdopodobnie tak właśnie będzie (cytat z wątku o nowościach w CP)

Trochę pomieszam wątki: Ten i o Eleven Sports Network.

Jestem po rozmowie z dosyć kumatym gościem z infolinii który zapewnił mnie ze kanaly te pojawia sie w CP w pakiecie Sport HD. Czy może to ktos zweryfikować?

Nie będę dublować wpisów w wątku o tych kanalach :D

:)

Jak kumaty gość z infolinii CP tak powiedział to na bank tak będzie :lol2:

 

Pewnie "poinformował" go koleś z jakiegoś APS'u :D.

 

Ale tak na poważnie, skoro nc+ stworzyło dodatkowy pakiet z kanały History, Polsat nie, nc+ ma dodatkowy pakiet za kanały FilmBox ( do tego nie wszystkie kanały), Polsat nie. CP może te kanały dodać do pakietu Sport HD, co podwyższy cenę za ten pakiet, no może jak CP przejdzie na MPEG 4, to cena za pakiet spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...