Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ciekawi też czy filmy będą przerywane reklamami tak często jak w TCM. Kiedyś próbowałem obejrzeć film "Wszyscy ludzie prezydenta", ale co jakieś 20-25 minut była przerwa na reklamy. I to było bardzo irytujące, szczególnie przy filmie takim jak ten, gdzie taka przerwa może zepsuć zorientowanie się w fabule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawostka.

 

21 października TNT HD wyemituje trylogię kultowego "Powrotu do przyszłości". Nie jest to jednak data przypadkowa, bo właśnie do tego dnia 2015 roku przenoszą się główni bohaterowie w drugiej części.

Fajny gest z ich strony :) Osobiście nie oglądałem całych tych filmów, ale jakieś urywki kojarzę. Z chęcią sobie nagram i obejrzę :) Ciekawe kto z fanów/wielbicieli tej serii skojarzy sobie datę emisji z datą z filmu :P

 

Mam wrażenie, że niektóre z tych filmów były już emitowane na TCM.

Bo część z TCM ma pozostać, żeby jakoś zachować lukę po tym kanale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to zdecydowanie lepiej, niż myślałem.

jw. 

 

Wygląda to znacznie lepiej niż choćby Paramount Channel. Zasoby Turnera są nawet większe i ogólne wrażenie przez to też jest lepsze. 

 

Wiadome, że te tytuły które wrzucił Conan to same powtórki powtórek, ale to są dobre, bardzo dobre, ciekawe, znane i lubiane przez wszystkich filmy.

 

Do tego dojdą premiery seriali, a z anteny nie zniknie całkowicie klasyka TCM co mnie bardzo cieszy. Jestem też ciekaw czy możemy mieć nadzieję na to, że niektóre tytuły znane nam z TCM zostały odnowione w jakości HD? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na Echostarze właśnie nie ma, ale na dekoderze HD 3000 jest.

Trzeba samemu poszukać, a może dodadzą, tak jak było z TCM, i z Polsat HD w czwartkowy poranek.

Właśnie mam Echostara :D

 

Wstrzymam się do jutra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdzam, bardzo dobrze wygląda TNT na promo. Ciekawe czy tak zostanie i jak będzie z reklamami. Wolałbym dłuższe bloki rzadziej niż odwrotnie. Ja czekam na 21 października i trylogie Powrotów :) (ciekawostka do tego włąśnie dnia czyli 21 październik 2015 przenosił się McFlys :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdzam, bardzo dobrze wygląda TNT na promo. Ciekawe czy tak zostanie i jak będzie z reklamami. Wolałbym dłuższe bloki rzadziej niż odwrotnie. Ja czekam na 21 października i trylogie Powrotów :) (ciekawostka do tego włąśnie dnia czyli 21 październik 2015 przenosił się McFlys  :)

Trylogia "Powrotu do przyszłości" wielokrotnie emitowana była na Universal Channel HD ;)

 

 

Spróbuj wyłączyć dekoder z prądu na kilka sekund, w wielu przypadkach to pomaga.

Wczoraj na wieczór byłem tak zniecierpliwiony, że jednak przywróciłem te ustawienia fabryczne i... nic nie pomogło, dalej było wszystko po staremu.  

 

Dopiero za sprawą Twojej wskazówki ruszyło! Dzięki wielkie! :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...