Skocz do zawartości

CANAL+ Seriale


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po tym co mówił Szurmiej, to nie będzie tak źle z tym kanałem, jak niektórzy twierdzą :D

Tylko gdzie dziś szukać tego Szurmieja........ta odsłona C+ zupełnie rozczarowuje poziomem repertuaru Ktoś rzuci tytułem nietuzinkowym, przybijającym uwagę?

Wprawdzie obejrzeliśmy z przyjemnością Incydent (mając już  na koncie australijski pierwowzór Klaps) i tyle.... Słabiutka Americancośtam ciekawiła godzinę..., Extant leci na darmowej 2+2 (więc ekskluzywność taka sobie), i dość. Dobijają człeka Piratami2 . I  Blidersami 2.

Z listy obejrzymy jeszcze Niewiernych i Gallipoli (jak nadawać to będą w kupie) , ale jak na prawie 5 miesiecy to cienko. Ten nr na liście raczej omijamy.

Edytowane przez bat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Widziałem dwa odcinki. Już sam pomysł na fabułę jest do niczego. Jak FBI może przyjąć rekrutów, z których każdy ma jakąś tajemnicę o której FBI nic nie wie... Kolejna papka dla amerykańskich nastolatków :(

To nie jest serial dokumentalny :) No ale ja też tak oglądam seriale. Nawet w The Walking Dead znajduję nieścisłości i brak logiki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam nadzieje, że z czasem, wraz ze wzrostem ilości seriali, wyprą one filmy z ramówki.

A właśnie odnoszę wrażenie, ze operatorowi znudził się już kanał Seriale. Już nie o 14. a o 17. rozpoczyna się ich emisja. Czyżby cieniutka biblioteka? A może abonenci nie chcą dopłacać do "dziejowej" decyzji o spłodzeniu opłakanego tworu.

Ile jeszcze powtórek piratów i PB2? A bajkopisarze takie cuda na kiju zapowiadali ...na jesień. Trochę im głupio z powodu interesownej naiwności...a tak walczyli ze swą nieogarnioną wiedzą i przewidywaniami.

Nie ma cudów, jest Quantico dla napalonych gimnazjalistów. Porażka,

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście zmiany w ilości Canal+ nie miały sensu. Na Canal+ Seriale nie ma jakichś ekscytujących nowości(w odróżnieniu od VOD Seriale+), podobnie na Discovery, że o kanale powtórkowym nie wspomnę. Odpowiednia ilość kanałów to 5- Canal+, Canal+ Film, Canal+Seriale oraz Sport 1 i 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Seriale miałby rację bytu, gdyby kupowali naprawdę dobre zagraniczne seriale i emitowali dzień po premierowej emisji w USA. To co mamy obecnie to jest parodia kanału serialowego.

Otóż to. Tak to powinno wyglądać, ale jak oni nawet w usłudze VOD seriale+ dają wiele seriali z opóźnieniem kilkumiesięcznym. Tak swoją drogą, nowy serial Blindspot oczywiście zamiast do C+ Seriali trafia na główną antenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu teraz podczas Misja: Afganistan odcinek 9 nie ma polskich napisów? obejrzałem poprzednie odcinki to były napisy ale teraz jej nie, możliwe że nawet wcale bo nagrałem 2-3 razy ten sam odcinek i znowu bez napisów... ja niestety mam lekki niedosłuch więc napisy są dla mnie koniecznością :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...