Skocz do zawartości

Paramount Network (dawniej Paramount Channel)


goldenboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cos mi sie wydaje ze reklamy beda krotkie, tak jak na kanale Fox. Kilkanascie minut na film 1,5h a przy filmie 2h i ponad, 20minut, moze z drobnymi.

Z tym"Top Gun", wydaje sie zwykla pomylka, bo w innych dniach juz nie ma podobnego przypadku. A tych dni z ramowka jest kilkadziesiat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna to uznac za wiarygodne ?

:shock: Przy tak dużej ilości tekstu pewnie mogły mi się trafić jakieś pomyłki, ale akurat w tym przypadku się nie pomyliłem, bo specjalnie sprawdziłem :wink: Zaraz dam Wam linki do oficjalnej bazy Viacomu (gdzie są również opisy wszystkich filmów) z instrukcją, jak się nimi posługiwać, bo przecież skądś musiałem to wziąć, gdzieś musiałem to znaleźć :mrgreen: To samo do mnie nie przyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc jakiejs wielkiej rewelacji nie ma, to bede czesto ten kanal ogladal. Jezeli nie bedzie nic na kanalach bez reklam podczas filmow, to wlacze ten kanal. No i nie bede skazany np. pozno w nocy, natrafic na polski film po raz tysieczny, jak i w kanalach premium(pomijajac Hbo i Cinemax), tak i zwyklych (wlaczajac TVP), bo tak tez mozna natrafic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chyba, a na pewno.

 

Mix może, ale filmów z lat 80 wzwyż.

 

Wątpię, żeby któraś z telewizji emitowała filmy Paramountu z lat 50-60.

 

@Emil.1603, daj już spokój, czepiasz się wszystkiego.

Trudno. Taki już jestem. Nie zmienisz człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko ten kanał nie będzie filmów przerywał reklamami, to spełni moje oczekiwania. Przecież nie muszę go oglądać od deski do deski. Ale czasami warto będzie sobie coś odświeżyć i obejrzeć raz jeszcze film, który na przestrzeni czasu został w jakiś sposób zapominany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję linki do oficjalnej bazy Viacomu, skąd można pobrać te ramówki, główne linki to:

:arrow:tabele (ale w większości niekompletne);

:arrow:dokładne ramówki + opisy filmów :)

Aby sprawdzić program na kolejne tygodnie trzeba tylko po prostu w linkach zmieniać końcową cyfrę o jeden wyższą, czyli skoro jest 12 to następna to 13, dalej 14 itd. (nie podaję wszystkich linków, żeby za bardzo nie zaśmiecać) ;)

O dziwo był tez program na ten tydzień testowy, ale dzisiaj był właśnie ostatni dzień ( :arrow:tabela oraz :arrow:opisy), ale na kolejny tydzień już nic nie ma wpisanego ( :arrow:tabela oraz :arrow:opisy), czyli z tego można by wnioskować, że w najbliższych dniach już nic nie będą testować chociaż równie dobrze celowo mogli tam nic nie wpisywać, bo np. zupełnie dowolnie będą emitowali filmy bez ścisłego planu, nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będą reklamy w trakcie emisji filmu to idzie dość łatwo sobie wyliczyć, po czasie trwania filmu w ramówce. Wygląda na to, że filmy nie będą przerywane reklamami. Taki "Zoolander": 22:00 - 23:35. Czas trwania filmu (wg. Filmwebu): 1 godz 29 min.

 

Po ramówce zapowiada się naprawdę zacnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemekp, Podążając za twoimi wskazówkami, z ciekawości namierzyłem program PC HD na 19 kwietnia, czyli na miesiąc po oficjalnym starcie i powiem wam, że nie jest źle! :) a oto on:

 

Niedziela, 19. Kwietnia 2015

06:00 Złodziej w hotelu.

08:05 Zwariowany profesor.

10:15 Człowiek, który oszukał śmierć.

11:45 Wagabunda.

13:45 Żona rzeźnika.

16:20 Narzeczona dla geniusza.

18:20 Sindbad: Legenda siedmiu mórz.

19:55 I Love You, Man.

22:00 Poznaj naszą rodzinkę.

00:00 Czerwoni.

03:50 Rodzinny skarb.

05:40 My Geisha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...