Skocz do zawartości

Pogoda


fan tv
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Barti

Sprawa organizacyjna:

Pisząc w niniejszym wątku o pogodzie u siebie, należy wskazać swoją lokalizację.
Lokalizację można podawać każdorazowo w swoim poście w niniejszym wątku lub ustawić ją na stałe w swoim profilu na forum. Wówczas lokalizacja będzie widoczna za każdym razem, przy każdym poście na forum.
Podana lokalizacja nie musi być szczegółowa. Wystarczy przybliżona, np. region, województwo itp.
Posty, w których nie będzie zawarta lokalizacja Użytkownika, będą z niniejszego wątku bezwzględnie trafiały do Kosza.

Rekomendowane odpowiedzi

Prognozy przewidują temperaturę i mówią często, że gdzieś tam było najcieplej i podają tam ileś stopni, a u mnie bardzo często jest sporo cieplej. A termometr mam dobry, bo gdy nie ma upałów to temperatura zgadza się.

 

Na przykład wczoraj u mnie o 14:30 było równe 40,0 stopni w cieniu. I prawie cały dzień bezchmurny. Ale od 19:00 do 21:30 przez cały czas była burza, powiało, pobłyskało, popadało, ale bez żadnych szkód na szczęście.

 

Ale dzisiaj cały dzień pochmurny i wyraźnie chłodniej bo jest 27,7 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj cały dzien pochmurnie, ale też bez deszczu i też dość mocno wiało. O 16:30 na termometrze było równe 30,0 stopni, ale po pierwsze to chłodno w porównaniu z tymi 40 stopniami, do których się przyzwyczaiłem, a po drugie przy pochmurnej pogodzie nie było czuć tych 30 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódź-Bałuty Z soboty na niedzielę pojawiłą się burza i zakończyła lato. Jak na parną pogodę przed burzą to w sumie ta burzą to jakieś nieporozumienie. Owszem coś się błyskało ale deszczu tyle że nawet kałuż nie było. W sumie może 30 minut większego natężenia piorunów - bliki < 2km średnio co 3 - 4 minuty zaledwie..... Potem intensywność piorunów spadała. Co prawda jeszcze po 2 godzinach sporadycznie coś tam błysnęło w oddali ale to tyle.

Burz w tym roku można by policzyć na palcach jednej ręki. Ostania większa i intensynwniejsza była wiosną. Owszem może ze 3 - 4 po[beep]ółki latem takie trwające kilka - kilkanaście minut.

Dziś jakieś 19 - 20 stopni w cieniu, zimny wiatr, co prawda bezchmurnie ale słońce nie jest w stanie rozgrzać. Jutro już tylko 16 - 17 stopni ale jeszcze słonecznie. w Czwartek front który ma przynieść typową szarugę jesienną - ciągłą siapaninę i jakieś 15 stopni.

No cóż lato to już tylko za 10 i pół miesiąca.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czemu u was wczoraj tak ''zimno''? :wink: U mnie wczoraj o 14:30 było 32,2 stopni, nawet o 17:15 było jeszcze 30,3 stopni. Cały dzień bezchmurny, ale wiał silny wiatr. Dziś znowu bezchmurnie i znowu wieje, na razie na termometrze już równe 25 stopni, a pewnie przed 15:00 będzie 30 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też bardzo mocno wieje, ale jest cieplej niż u was. Wczoraj o 13:45 było 28,0 stopni. Kolejny bezchmurny dzień, susza daje się we znaki, choć jak nie ma 40 stopni to też tak szybko wszystko nie schnie, ale teraz jak wieje silny wiatr to strasznie się kurzy od tego suchego piasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czemu u was wczoraj tak ''zimno''? :wink:

 

Od niedzieli 16.08 jest po prostu zimno. Przeszedł chłodny front i naszło zupełnie inne powietrze. Zimne powietrze. Sońce trochę ratuje ale nie daje rady odczuć już ciepła. Temperatury nie przekraczają kilkunastu stopni.

Teoretycznie w weekend ma przejść słaby ciepły front, temperatura ma się podnieść ale nieznacznie - upałów nie będzie - dobrze będzie jak dojdzie do 22 'C, jednak pojawią sie chmury - niestety za sucho na opad deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się na dziwić ile u was jest stopni, a ile u mnie. W mojej okolicy zawsze mało pada, a teraz jest wyraźnie cieplej niż w innych miejscach w Polsce. Wczoraj było u mnie naprawdę gorąco, bo aż 31,1 stopni i było to odczuwalne, i tradycyjnie bezchmurnie. Dzisiejszy poranek też nie taki chłodny tym razem: o 8:30 16,8 stopni, teraz jest już 24,8, ale się zachmurzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...