Jump to content
fan tv

Pogoda

Barti

Sprawa organizacyjna:

Pisząc w niniejszym wątku o pogodzie u siebie, należy wskazać swoją lokalizację.
Lokalizację można podawać każdorazowo w swoim poście w niniejszym wątku lub ustawić ją na stałe w swoim profilu na forum. Wówczas lokalizacja będzie widoczna za każdym razem, przy każdym poście na forum.
Podana lokalizacja nie musi być szczegółowa. Wystarczy przybliżona, np. region, województwo itp.
Posty, w których nie będzie zawarta lokalizacja Użytkownika, będą z niniejszego wątku bezwzględnie trafiały do Kosza.

Message added by Barti

Recommended Posts

Za ''namową'' kilku osób otwieram watek pogodowy.

Od kilku dni u mnie rano mgły, a w dzień zazwyczaj pochmurno z mżawką, około 13 stopni.

Ale w środę w Koninie ok. 17 była bardzo intensywna burza -ulewa, i gwałtowne wyładowania, normalnie jak w lipcu, a u mnie w domu, w sumie niedaleko, w ogóle nie padało.

U mnie dziś dzień pochmurny, rano i po południu padała delikatna mżawka, jest dość ciepło w okolicach 15 stopni.

Dzisiaj pierwszy raz od paru dni nie ma rano mgły i dość ciepło jak na październikowy poranek (11 stopni).

Dziś od rana bezchmurnie, ale chłodno, o 9 było 8,8 stopni.

EDIT: Już chyba w tym roku nie będzie cieplejszego dnia niż dzisiaj, u mnie bezchmurnie i 21,6 stopni. :jupi:

Dzisiaj od rana raz słońce raz deszcz i wieje, ale jak na 9:30 to bardzo ciepło: 15,5 stopni. Ale to już sama końcówka ciepła, jest szansa, że u kogoś w tym tygodniu pojawi się przynajmniej śnieg z deszczem.

U Mnie dziś dzień pochmurny, chwilami kropił drobny deszcze, i wiał lekki wiaterek, temperatura w granicach 15 stopni.

U mnie drugi dzień fajna pogoda sprzyjająca pracom ręcznym na działce przy akompaniamencie radiowej"Trójki" :wink:

U mnie też jeszcze nie tak zimno, no ale trzeba też pogrzebać w ogródku, zebrać fasolkę szparagową(jeszcze mam świeżą :jupi: z kolejnego już w tym roku wysiewu) przed mrozem, ale jeszcze koperek, sałata i rzodkiewka bedą pewnie przez kilka tygodni.

Najpiękniej to było w niedzielę ponad 21 stopni i cały dzień bezchmurnie :jupi:

U Mnie dziś deszczowy dzień, w tej chwili pada dość mocno, temperatura w granicach 10 stopni na plusie.

Guest Anonymous

U mnie cały dzień pada, pogoda idealna do spania.

Dzisiaj paskudny dzień, cały dzień padało dość intensywnie i czuć było już taki późno jesienny chłód :(

U mnie tak samo. Od wczorajszego wieczora u mnie leje rzęsisty deszcz nie przerwanie non-stop, aż do tej pory. I według prognoz, ma tak być aż do najbliższego piątku do późnego po południa. :/

U Mnie podobnie przez cały dzień padał deszcz o różnej intensywności, wieje dość silny zimny wiatr, temperatura w granicach 5 stopni na plusie.

Wczoraj było cały dzień pochmurno i bardzo zimny wiatr.

Dzisiaj od rana bezchmurnie, ale o 7:30 było -0,4 stopnia, teraz jest niewiele cieplej (3,8 stopni).

Od rana pochmurnie, a miało być słońce :x , o 7:00 było 0,9 stopnia, teraz niewiele więcej, tylko 2 stopnie.

Od słońca do chmur. I tak przemiennie. Niebo stalowe. Ale też nie pada. Ciepło? Wiatr lekki. Chłodu też nie czuć?

Budzi się dzień...

U Mnie dziś dzień pochmurny, temperatura w granicach 5 stopni na plusie, wieje dość silny wschodni wiatr.

Wystarczyło przejechać się na cmentarz. Po drodze wstąpić do hurtowni po jabłka. I niebo zrobiło się lazurowe. Temperatura w górę 10! Stopni.

U mnie wczoraj było koszmarnie,a w radiu RMF słyszałem: ''Jaki piękny dzień, chciało by się mieć taki każdy weekend'' :evil: . Co ten prowadzący wygadywał, wczoraj było tak zimno, cały dzień pochmurno, bardzo zimny wiatr, a temaperatura max. 5 stponi(tak miej więcej od 13 do 15), a tak to od 0 do 3 stopni tylko, a jeszcze tydzień temu było 21 stopni.

Ten kto miał wczoraj ładną pogodę i te 10 stopni to zazdroszczę.

Dzisiaj chociaż jest słońce, ale rano o 7 było -0,2 stopnia, teraz 3,2 stopnie.