Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

'operator usunął duble w SD HBO oraz Canal + , ciekawe czy usunie z ofert pozostałe duble , byłby to dobry krok w kierunku HD . Gazetka zobowiazuje " Czas na HD "

innych dubli nie usuną..:) powód jest bardzo prosty. Teraz mają promocję, że kto ma C+ lub HBO, to może mieć dekoder HD za złotówkę. Stwierdzili więc, że ludzie mający C+ albo HBO powinni wymienić dekodery SD na HD. Ciekawe co z tymi ludźmi co nie zdążyli tego zrobić?? , bo jak ostatnio byłem w biurze obsługi klienta to była wielka kartka że nie ma dekoderów HD, czekają na dostawę:)) Cała Toya.. Za chwilę się okaże, że ktoś kto ma wykupiony pakiet HBO, nie może go oglądać, bo HBO nadaje tylko w HD:)) a dekodera nie sposób dostać..:))) w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedy abonent sie spóźni z płatnością, to potraficie wydzwaniać, ponaglać i straszyć odcięciem, jednak gdy Wasze usługi TV, stoją na tragicznym poziomie, praktycznie nie ma dnia, żeby dekoder się nie zawiesił, nie przyciął itp, to czym możemy Was postraszyć? To może teraz My Abonenci, będziemy tak płacili jak działają Wasze dekodery?

 

A na poważnie to jest to skandaliczne. Płacimy mnóstwo pieniędzy za dostęp do usług, które nie działają tak jak powinny działać. Chyba czas tym tematem zainteresować inne media, może w końcu zainteresują się tym, jak Toya traktuje swoich klientów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje. Toya korzysta z braku konkurencji. W tych rejonach robi co tylko jej sie podoba, nie mówiąc już o tym że tam gzie jest konkurencja, zmniejsza opłaty abonamentowe.

Nawiązując do przedmówcy. Jestem posiadaczem dekodera 3G. Wiesza sie, zacina itd itd. Na telefony (juz nawet nie pamiętam ile ich było) do konsultanta słysze "jest to wina programu (czyt. softu) w dekoderach. OK rozumiem. Tylko niech mi ktoś powie, ile można pracować nad zmianą programu, skoro wystarczy troche pogrzebać w necie, by sie dowiedzieć że Toya pracuje nad tym od 2012r. A w/w dekodery dalej są dostarczane do abonentów z nie poprawionym softem. Mało tego to w Biurze Obsługi Klijenta powiedziano mi że moge dekoder reklamować. Zrobiłem to, chociaż wiem (i tu znów internet nas informuje) że w przeciągu określonych 30 dni nie uzyskam odpowiedzi od Operatora. Jednak pieniądze trzeba płacić za niesprawne urządzenie. Pytam z jakiej racji. Uważam że najwyższy czas aby ktoś kompetentny wziął się za tego monopolistę. My jako szara masa możemy tylko narobić to co robi ptaszek na nasze ubrania lub samochody a co jest trudne do usunięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda z lekkim opóźnieniem ale dostałem odpowiedź na moją reklamację dekodera. Napisano mi iż w dalszym ciągu są prowadzone prace nad poprawą działania oprogramowania. Jednak że mam dostać rekompensate w postaci zniżki za abonament, o czy zostane osobno powiadomiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie sie ze korzystacie z tv w TOYA,u nich dobry jest tylko net z ktorego zreszta korzystam.Jesli chcecie miec tv w najlepszym jakosciowo wydaniu to tylko sygnal satelitarny z nc+,zadna kablowka nie dorowna czystemu,nie podbitemu w zadnym pasmie,sygnalowi satelitarnemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie zawsze możesz zamontować antenę na dachu - a kabel puścić przewodem wentylacyjnym.

 

@Credens

 

Tylko pamiętaj że kablówka oferuje przeważnie kanały z obydwóch platform cyfrowych, a nie każdy chce mieć dwa osobne dekodery i dwa abonamenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie zawsze możesz zamontować antenę na dachu - a kabel puścić przewodem wentylacyjnym.

W bloku? Nie ma takiej opcji! Nie zrobisz tego bo wentylacja jest tak zrobiona, że ma połączenie co drugie piętro (np. parter - II pietro - IV piętro itd...; I piętro - III piętro - V piętro itd...) W wieżowcach jest takich kominów znacznie więcej.

 

Już za chwile/Już za momencik - monopol TOYI w Przemyślu się skończy. Pojawiła się firma z Rzeszowa, która podpisała umowę z PSM (Przemyska Spółdzielnia Mieszkaniowa) na położenie we wszystkich blokach światłowodów. Oferują internet/telefon/telewizję w niższych cenach. W najbogatszym pakiecie i tak nie ma TVP Sport i kanałów grupy Discovery, ale kto lubi oglądać powtórki powtórek. Są w każdym razie pozostałe kanały dostępne w TOYA.

Mnóstwo ludzi już ma gniazdka w domach i podpisane umowy, a ceny można negocjować.

 

No ciekawe jak TOYA w Przemyślu zawalczy o abonenta?

 

Niestety Ja jestem jakby zmuszony do korzystania z TOYA bo mój ojciec ogląda sport, a Ja z jakości internetu jestem zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Mam pytanie do abonentów usług TOYA. Czy komuś udało się wynegocjować jakieś korzystne warunki przy przedłużaniu umowy? Nie wiem kto tam pracuje ale chcąc przedłużyć u nich umowę gdzie miesięcznie płacę 150 zł otrzymałem jedynie propozycję taka jaka jest u nich na stronie przy przedłużaniu a pytając czy jest możliwość negocjacji cen więcej wiadomności nie uzyskałem :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem chupachups, ale gdyby tak nie było, to bym o tym nie pisała. A tak właśnie jest. Sama podłączyłam tv do kontaktu i podłączyłam antenę do gniazda.

 

Ale jaja. Zwracam honor. Faktycznie tak jest. Kupiłem monitor komputerowy z tunerem tv. MA wbudowany tuner DVB-T i DVB-C. Po zeskanowaniu wyszukuje wszystkie kanały, które normalnie dostępne są przez dekoder. Mało tego, większa połowa jest zakodowana, pozostałą można normalnie oglądać :D

m.in. SKY News. Euronews, History HD, ID HD, Polsat News HD, Motowizja HD......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko do abonentów Toyi.

Jak u Was wygląda transmisja kanału Czwórka PL Radio Na Wizji?

Jest logo, wejścia antenowe prowadzących oraz teledyski czy może tylko zapętlone kilkadziesiąt teledysków niekiedy przerywanych intrem czwórki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Power TV Kanał jest na liście i nadawał do wczoraj. Po za tym widzę, że w sieci od wczoraj jest inna wersja i ma się bardzo dobrze. Używając stwierdzenia niby prędzej pasuje do tego pseudo tworu muzycznego power :P

 

@muza Właśnie coś się pochrzaniło od wczoraj. Do tej pory pięknie hulał, a od wczoraj lecą same teledyski. Wnioskuję, że jest to prowizoryczna wersja robiona z ramienia upc. Oni twierdzą co innego. A w internecie jest jeszcze inna wersja. Dlatego chciałbym prosić o opinię, jak to wygląda u abonentów TOYI? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...