Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy wreszcie szanowna Toya doda "łatę" do obecnego oprogramowania lub zupełnie nowy soft?

Kiedy wreszcie wszystkie możliwe opcje z Menu przestaną znikać i żeby z nich korzystać nie trzeba będzie resetować dekodera 5 razy dziennie ?

Kiedy wreszcie lista kanałów ulubionych zacznie wyświetlać się tak jak należy czyli w kolejności a nie numery kanałów ?

Kiedy kiedy kiedy pytania można mnożyć,czy Wam naprawdę tak ciężko jest podać konkretny termin i naprawić wreszcie to co działało dobrze a sami to nie wiedzieć czemu uszkodzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
witam, czy komuś zdarzyło się, że dekoder przestał wykrywać dysk? nie mam opcji w menu do nagrywania, jak również opcji odtwarzania wcześniejszych nagrań.

 

Jak dysk trafi szlag.... to dość częsta przypadłość. A jak wsadzą trefną serię dysków to pozostaje tylko pytanie za ile miesięcy padnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno nie będzie w tym roku Formuły 1 w Polsacie...
Nie bedzie w zadnej polskiej tv... pozostaje Prima Cool (czeska DVBT) lub RTL z talerza, bo w Toy'i niemieckich nie uswiadczysz (nie licze DW!); a swoja droga dziwne, ze w mniejszych kablowkach jakos mozna nadawac niemieckie czy wloskie...
może ktoś cos napisze na ten temat...
na ten temat tyle, ze jak odszedl Crash-Kubica (teraz rozbija sie gdzie indziej) to w Polandii malo kto zerkal juz na F1; tym bardziej, ze od kilku lat Red Bull i Vettel zdominowali caly cykl i prawde mowiac bylo to juz nudne... No i przestalo sie Polsatowi "bilansowac" z powodu braku zainteresowania reklamodawcow i reklamobiorcow (tylko czekac, az wszystko bedzie PPV wzorem boksu i KSW; o meczach tez juz bylo slychac wiec F1 pewnie tez...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno nie będzie w tym roku Formuły 1 w Polsacie...
Nie bedzie w zadnej polskiej tv... pozostaje Prima Cool (czeska DVBT) lub RTL z talerza, bo w Toy'i niemieckich nie uswiadczysz (nie licze DW!); a swoja droga dziwne, ze w mniejszych kablowkach jakos mozna nadawac niemieckie czy wloskie...
może ktoś cos napisze na ten temat...
na ten temat tyle, ze jak odszedl Crash-Kubica (teraz rozbija sie gdzie indziej) to w Polandii malo kto zerkal juz na F1; tym bardziej, ze od kilku lat Red Bull i Vettel zdominowali caly cykl i prawde mowiac bylo to juz nudne... No i przestalo sie Polsatowi "bilansowac" z powodu braku zainteresowania reklamodawcow i reklamobiorcow (tylko czekac, az wszystko bedzie PPV wzorem boksu i KSW; o meczach tez juz bylo slychac wiec F1 pewnie tez...)

 

to niech TOYA włączy RTL, PRO7 i inne, które zdjęła swego czasu i będzie po herbacie. Cześć i tyle w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje, czy kanał STOPKLATKA.TV będzie oferowany w TOYI w jakości HD?
chyba raczej niestety tylko w SD , wiele kanałów w pakietach toya ma juz odpowiedniki w HD , ale w TV TOYA sa lata 90.A tak na marginesie to powinni juz zrobic nowa pakietyzacje kanałów i pozamieniac SD na HD .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to powinni juz zrobic nowa pakietyzacje kanałów i pozamieniac SD na HD .
Oby nie zrobili takiej pakietyzacji jak z Canal+, gdzie za Canal+Sport (3 kanaly!!!) czy Canal+Film (3 kanaly!!!) zadaja 49zl!!! A za caly Canal+ 59zl! Ktos im to bierze wogole?!?! Chore, chorsze, najchorsze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Jestem abonentem Lukman Multimedia, ale z tego co udało mi się zauważyć posiadają oni jakaś umowę z Toya gdyż dostałem dekoder HD 3G (taki mały czarny bez dysku, co sie mocno grzeje). Układ pakietowy jest taki sam. Mam w związku z tym kilka pytań.

1. Czy po podłączeniu tego dekodera do internetu zyskam jakieś dodatkowe usługi? Jest niby na stronie lukman-multimedia coś takiego:

http://multimedia.lukman.pl/telewizja/3g/ z czego wynika że Ipla i TVN Player dostępne są za darmo, tyle tylko ze u mnie to nie działa. Po telefonie do "Lukmana" dowiedziałem się żeby aktywować ten pakiet trzeba zapłacić 10 zł, co jest sprzeczne z informacja na stronie. Jak to jest rozwiązane w waszej Toyi?

2. Ile kosztuje pakiet C+? Bo U mnie cena ustalona jest na 59 zł i można wziać pakiet C+ tylko na 2 lata, nie ma krótszej umowy.

3. Czy na tym dekoderze da się coś nagrywać ? (na pendriva?)

4. Kto wpadł na tak [beep]ski pomysł żeby dopiero od najwyższego pakietu oferować kanały które są na satelicie FTA (np tv disco?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pakiety C+ to tutaj http://toya.net.pl/telewizja/pakiety/9

Co do pytania numer 4 w Toyi jest więcej tego typu "perełek" np za BBC World News trzeba zapłacić extra choć z satki jest FTA

Dostęp do serwisów typu Ipla, Iplex, Tvn Player w pakiecie bogatym mam za darmo, choć tak naprawdę nie jestem pewny czy Toya nie pobiera jakiś ukrytych opłat bo u nich wszystko jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do serwisów typu Ipla, Iplex, Tvn Player w pakiecie bogatym mam za darmo, choć tak naprawdę nie jestem pewny czy Toya nie pobiera jakiś ukrytych opłat bo u nich wszystko jest możliwe.

 

A myślałeś, że w Toji jest coś za friko ?

Popatrz na ceny dzierżawy za dekoder http://toya.net.pl/telewizja/odbiorniki

Dekodery z 3G i Vod są o 10zł droższe :twisted:

 

Mam pytanie?

Nie wiecie czy Toya, teraz paruje te swoje wynalazki razem kartami?

Kiedyś wiem, że tego nie robili, ale teraz po 5 latach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Korzyści z bycia na kablu (w Toya), są coraz bardziej mizerne.

 

Podam mój przykład: Kupiłem drugi TV i co dostajemy w ramach abonamentu?

-Kanały wielopokojowe w najnowszej technologi Analogowej (Które są to dodatkowo genialnie poprzycinane)

-Muxy z Naziemnej w kodowaniu DVB-T, które to mam za oknem (Mieszkam 5km od nadajnika telewizyjnego)

 

A telewizor łapie wszystkie kanały z DVB-C (zakodowane), wystarczyło by tylko te wielopokojowe udostępnić także cyfrowo. Ale niestety, skazany jestem na Multiroom. A jak pomyśle że na drugim TV, muszę się męczyć z tą toyazabawką...

 

Wniosek: Trzeba sprzedać nowy TV i iść do lombardu po stary porządny kineskopowiec w 4:3. No bo przecież to jest najnowsza technika i standard!. :brawo:

 

Zdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...