Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

wczoraj chciałem obejrzeć Czas Honoru z niedzieli i co???, okazuje się że odcinek z niedzieli nr. 69 zaliczany jest do przedpremier, zachęcano mnie do zakupu pakietu za 10 zł...!! jak to możliwe, że coś co już wyświetlono kilka dni temu ma status pokazu przedpremierowego!! oczywiście dodam że często jak chcę coś obejrzeć na VOD, to następuje załączenie programu i od razu wyjście do menu głównego.. totalna lipa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Ponieważ sama przestałam jakiś czas temu korzystać z usług w TOI, zdziwiłam się ostatnio, gdy u mojej Mamy (abonentki TOYA, pakiet Wygodny) zobaczyłam, że bez podłączonego dekodera bez problemu może oglądać wszystkie kanały z wykupionego pakietu. Po co więc dekoder? Telewizor jest po prostu bezpośrednio podłączony anteną do gniazda i wszystkie kanały są.

Dodam tylko, że telewizor Mamy to stary "kineskopowiec". W kwestii tv cyfrowej jestem laikiem :-)

A propos pojawiających się pytań o to, czy TOYA próbuje jakoś utrzymać klienta, który chce odejść. Otóż nie próbuje. Ja zadeklarowałam, że odchodzę, jeśli nie mają dla mnie spersonalizowanej oferty. Byłam abonentką od 20 lat. Nie mieli. Więc mają o jednego klienta mniej. Ale to było jakiś czas temu i może teraz coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Ponieważ sama przestałam jakiś czas temu korzystać z usług w TOI, zdziwiłam się ostatnio, gdy u mojej Mamy (abonentki TOYA, pakiet Wygodny) zobaczyłam, że bez podłączonego dekodera bez problemu może oglądać wszystkie kanały z wykupionego pakietu. Po co więc dekoder? Telewizor jest po prostu bezpośrednio podłączony anteną do gniazda i wszystkie kanały są.

 

To jest nie możliwe. Jeśli to stary kineskopowiec to nie ma możliwość żeby można było na nim oglądać kanały naziemnej telewizji cyfrowej. Dlatego właśnie jest m.in. dekoder z TOYI, który to umożliwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może technik nie odłączył sygnału telewizyjnego do mieszkania, lub gdy było odłączone , podłączając sąsiada błędnie podpiął i twoje mieszkanie.

Więc jesli juz to masz dostęp do analogowej oferty telewizji TOYA na telewizorze kineskopowym bez użycia terminala DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja gdzieś mówię, że bez podłączonego dekodera cyfrowego nie ma możliwości oglądania tv? Jest, bo TOYA nadal oferuje analogowy sygnał.

ALE NIE JEST możliwe oglądanie na starym kineskopowym telewizorze - który na pewno nie ma dekodera MPEG2/4 - kanałów nadawanych cyfrowo z naziemnego nadajnika lub kablówki. Żeby oglądnąć np. TTV, PULS2, ESKAtv na "kineskopowcu" potrzeba dekoder do odb. tv cyfrowej lub dekodera TOYI - która ten sygnał udostępnia bez łaski.

 

Krótko mówiąc, przez dekoder TOYI masz możliwość oglądania na kineskopowcu kanałów, których nie oglądniesz z naziemnego nadajnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co więc dekoder? Telewizor jest po prostu bezpośrednio podłączony anteną do gniazda i wszystkie kanały są.

Dekoder jest potrzebny do odbioru cyfrowej telewizji, a to co w gniazdku to dodatek do niego tzw kanały wielopokojowe http://moya.toya.net.pl/site_oferta_telewizja.php?action=kanaly_wielopokojowe&s=5a41327256f343f3818f7d4d54eb31d2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie......jako stały abonent od wielu wielu już lat, jaką mam możliwość skorzystać z promocji dla stałych abonentów, jeśli posiadam od początku jego istnienia pakiet Bogaty ? Czy Ci, którzy płacą co miesiąc max opłat bo mają max pakiety już się nie liczą ? dla nich promocji już się nie wprowadza ?

Szkoda bo liczyłem na ciekawe promocje a wyszło, jak zawsze czyli po prostu szkoda słów............. :jupi::jupi::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ideologia TOYI polega na tym żeby wszyscy abonenci mieli max pakiety. Wszystkie te promocje nastawione są tylko na to żeby abonent przeszedł o oczko wyżej , za co oczywiście dostanie jakąś zniżkę , która i tak zaraz sie skończy a potem zostanie płacenie mu za max pakiet.

Dodam tylko że juz potem nie ma przewidzianych żadnych promocji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...