Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

abonenci piszą a rząd Toyi nic nie robi sobie z faktów.

 

np.: Czyli jednak pakiet Canal+ zdrożeje do 49 zł... Od roku już nie było na niego żadnej promocji, co biorąc pod uwagę promocyjną cenę jaką płaciłem kiedyś daje podwyżkę o 20 zł! Czy szanowna Toya oszalała i czeka aż abonenci pójdą po Canal+ do nc+? W tej chwili płacę 107 zł za full pakiet cyfrowy SD z Canal+, a chcecie żebym bym płacił 117 zł za to samo, gdzie za 119 zł nc+ daję mi to samo tylko w HD??? Mam nadzieję, że Toya postara się o jakąś promocję dla stałych abonentów posiadających Canal+, w przeciwnym wypadku jestem zmuszony poszukać lepszej oferty i obawiam się, że nawet zniesławiona nc+ wypada przy Was lepiej w obecnej sytuacji. Żenada!

 

:shock:

http://moya.toya.net.pl/site_fast.php?z ... 7d644bc2fd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy TOYA włączy STARSA, zaraz po północy bo to już będzie 05.04 czy dopiero w ciągu dnia, jaka jest praktyka?

Praktyka jest taka, ze jak przyjda do pracy (ok.9-10) to robia zmiany czyli ok. 11-12 nastapi zwis dekodera i pojawia sie nowosci...

A propo's zwisu - codziennie lub co drugi dzien mam ostatnio "zwisy" oraz samoistne reboot'y (3G bez PVR)

Wszyscy dotychczasowi abonenci pakietu Canal+ otrzymają dostęp do pakietu Platinum do 31 maja 2013 roku w ramach obecnie obowiązującej opłaty. Do tego czasu TOYA zaproponuje migrację do nowej oferty w cenie 49 zł.

A najsmieszniejszy jest fakt, iz te chore ceny, sa cenami PROMOCYJNYMI! (skoro w INE,I to w Toyi tak samo!)

http://media2.pl/media/101678-Inea-zdra ... lplus.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nową abonentką TOYA i mam pytanie. Mam dekoder 3G, ale nie PVR. Chciałam spróbować nagrać jakiś film na dysk zewnętrzny po podłączeniu do TV, bo mój TV ma taką funkcję, ale nie chce pozwolić mi z niej skorzystać, bo podaje info, że przez wejście HDMI (a tak mam podłączony dekoder) nie ma takiej możliwości. Podłączaliśmy dekoder na różne sposoby do TV, ale efekt jest ten sam. Prawdopodobnie on potrzebuje bezpośredniego wejścia antenowego lub satelitarnego. Z kolei dekoder ma wyjście usb, po podłączeniu widzi dysk, ale czy da się w ten sposób coś nagrać, czy trzeba kupić dekoder 3g pvr? A może macie jakiś inny pomysł na nagranie np.filmu z TV? Proszę o porady i z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy TOYA włączy STARSA, zaraz po północy bo to już będzie 05.04 czy dopiero w ciągu dnia, jaka jest praktyka?

Praktyka jest taka, ze jak przyjda do pracy (ok.9-10) to robia zmiany czyli ok. 11-12 nastapi zwis dekodera i pojawia sie nowosci...

A propo's zwisu - codziennie lub co drugi dzien mam ostatnio "zwisy" oraz samoistne reboot'y (3G bez PVR)

 

W Pabianicach od ok 10.00 nie ma już Wojny i pokoju zamiast tego jest stars ze stop klatką :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem pisemko z Toyi, że jeśli nie wypowiem umowy na C+ to ona zostanie automatycznie przedłużona od czerwca na rok, w promocyjnej cenie 49, a po roku cena zmieni się na 59 PLN. Porównując koszty pakietów Toyi i NC+ widzimy, że jak zwykle cudowna Toya wypada blado. Toya: pakiet bogaty: 72, pakiet C+: 49 (promocja), cudowny dekoder: 15. Już te dwa pakiety są droższe od pakietu w NC+ platinum za 119 zł + 5 zł za dekoder. A w pakiecie platinum mamy jeszcze: cały sport w HD, gdzie w Toyi nalezy doliczyć 15 zł i większość pakietu ekstra HD , za który nalezy dopłacić w Toyi: 15,90 i pakiet pociecha za który należy dopłacićw Toyi: 10 zł..Sumarycznie więc: Toya: 176,9 , a nc+: 124. Jak działa marketing w spółce Toya??zamiast przyciągnąć ludzi, bo były zmiany na rynku, to dowalili jak zwykle taką cenę, że ludzie znikną z ich telewizji. Wiem, że Polacy są leniwi i nie chce im się robić zmian..:) i na tym żeruje Toya. Ja już umowę wypowiedziałem, na szczęście kończy wszystko mi się w maju..:)) idealnie więc pasuje..Toyowcy byli zdziwieni, ale rozmowa z nimi, to jak rozmowa z koniem..nic nie kumają..Poza tym dekodery NC+ oprócz całego VODA, mają możliwość oglądania filmów YouTube..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nadal nikt z Toyi nie raczy odpowiedzieć kiedy kanały z MUX 3 będą dostępne w Kutnie. Najpierw miało być na początku roku,potem w marcu i nadal nic. Dla przyzwoitości warto by zamieścić informację na stronie,że kanały z tego multipleksu nie są dostępne w Kutnie a nie wciskać przez pół roku ludziom bajeczkę, że wszystkie programy naziemnej telewizji cyfrowej są dostępne dla wszystkich abonentów analagowej Toyi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...