Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Tu link bezpośredni: http://asp-pl.secure-zone.net/v2/index.jsp?id=365/543/1653&lng=pl

Niestety żadnych zmian w ofercie internetowej :x

 

Właśnie przejrzałem umowy promocyjne wraz z regulaminem do tej ich promocji wiosenno-letniej.

Jeśli chodzi o nowych użytkowników którzy nie mają danej usługi aktywnej to, ok wszytko może

sobie załatwić jak pisze w tej ofercie. Ale jeśli dany abonament ma aktywną już ofertę, to nie jest tak różowo.

 

Przekładając to na jezyk na bardziej zrozumiały: w Toyi najlepiej podpisać umowę np. na rok i potem zrezygnować,

bo to że jesteś stałym abonamentem oznacza tylko, że mamy cie gdzieś. Albo dawaj nam więcej kasy to wtedy dostaniesz

umowę promocyjną albo płać i się nie odzywaj. Ba nawet jeśli ktoś kombinuje i np. zmieni sobie na niższy pakiet, to w regulaminie

jest zastrzeżenie że jeśli ktoś zmienił na niższy pakiet po 1.10.2012 to promocja go nie obejmuje.

 

Pracuje przy umowach kredytowych, ale tak pokręconej umowy to jeszcze w życiu nie widziałem,

to jest totalnie nieczytelne dla normalnego zjadacza chleba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Ci da rezygnacja z umowy. Czytałeś regulaminy promocji ? Otóż z promocji możesz skorzystać o ile nie posiadałeś aktywnej usługi w okresie ostatnich

6 miesięcy przed przystąpieniem do Promocji. Przykładowo to promo: http://moya.toya.net.pl/oferta_pdf.php?s=d908fc72aa208e5a6ffb507fcc8f6bdb&id=243 Vide § 1 pkt 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem i jeśli nie dadzą na koniec umowy terminowej możliwości podpisania umowy promocyjnej to przejdę do innego operatora.

Akurat ja jestem w komfortowej sytuacji gorzej z osobami co nie mają wyjścia.

Zresztą ja widać to oni preferują klientów migrujących. To ja, jak ta posłuszna owieczka będę przechodził od jednego stada do drugiego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe dekodery TV TOYA to odbiornik ARC-1010 YR . Dekoder posiada 2xUsB , HDMI,S/PDIF, AV OUT, wymiary 170x35x110mm/0,8 kg., BCM7581 CPU core:432 Mhz 32-bit , flesh SPI 4MB@ NAND 128MB.

Dekoder pracuje stabilnie , szybkosc ok , menu jak w 3G , dodatkową zaleta jest automatyczne przełanczanie rozdzielczosci w jakiej nadaje dany kanał , obraz SD wyswietlany dobry ostry bez pikslozy , obraz HD ok, jedyny minus to przyciski pilota pracują z tak zwanym klik klak , czyli w dzien ok ale w nocy jak ktoś spi obok to klik pilota jest zbyt głośny, 5 złociszy co miesiac do abonamentu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważył ktoś może ostatnimi czasy spadek jakości kanałów nadawanych w jakości HD? Jestem przekonany, że jeszcze z pół roku temu podczas meczów na żywo na C+ Sport i reszcie obraz był jak żyleta, a teraz widać lekkie smużenie i obraz nie jest tak rewelacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieca Wam czasami jakies kanały których nie mamy w abonamencie ? czy wszystko dokładnie koduja ?

Ja już od dawna nie jestem ich klientem, ale za starych czasów niekodowanie było nagminne. Szczególnie w godzinach porannych. Były okresy że regularnie w godz. 9 - 14 było odkodowane kilkanaście kanałów w tym również HD. Jak jest teraz - nie wiem, ale sądzę że też tak się zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...za starych czasów niekodowanie było nagminne. Szczególnie w godzinach porannych...
tak bylo rzeczywiscie dosc dawno. Ostatnio zdarza sie to niezbyt czesto, jedynie przy "grubszych" zmianach lub jakiejs powazniejszej awarii - czyli raz na kilka miesiecy.

A mam jeszcze pytanie do uzytkownikow nowych dekoderow ARC-HD - czy po utworzeniu swojej listy ulubionych, numery kanalow sa w kolejnosci porzadkowej czy wg listy Toy'i? (np. ustawiony jak pierwszy TVP1 HD - zachowuje nr 33 zamiast 1). W starych dekoderach HD (3G) nie bylo czegos takiego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno skusiłem się na internet z TOYA, według tego newsa z dnia 19.04.2012 link http://media2.pl/telekomunikacja/91219-Toya-stawia-na-swiatlowod-w-kazdym-domu.html lub http://www.telepolis.pl/wiadomosci/toya-swiatlowod-w-kazdym-domu,2,3,24896.html toya od około roku powinna świadczyć usługę ftth. Więc sobie myślę fajnie by było mięć taki internet po światłowodzie, od razu zadzwoniłem do biura obsługi klienta i się pytam czy internet jest po światłowodzie? Pani w bok odpowiada że tak, na drugi dzień poszyłem podpisać umowę, i się jeszcze raz pytam czy internet będzie po światłowodzie czy po zwykłym kablu? Pan odpowiada że po światłowodzie, po upływie 5 dni przyszedł monter by założyć kabel, i co widzę? zwykły kabel koncentryczny, na pytanie o kabel światłowodowy nic nie wiedział. Po co się chwalą (Fiber to the Home) w newsach jak i tak nie mają zamiar tego wprowadzić? oszuści i manipulacji!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś od jakiej prędkości Internetu (od jakiego pakietu) w TOYA dają modem/router z anteną obsługującą wifi wersji n? (chyba w pakietach 1,6,15 jest antena wifi g, ale nie jestem pewien). Jak ktoś będzie wiedział, piszcie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinni cos poruszac w pakietach , np. usunac kanały z pakietów sd zamieniajac na HD , w pakiecie wygodnym dodac eurosport hd , polsat sport hd itp, do pakietu oszczednego dodac np. tvn24 sd i jakis kanał dokumentalny np discovery sd i było by ok dla nowych . Toya trzymała ludzi jeszcze kanałami wielopokojowymi ale teraz to nie problem dekodery do naziemnej cyfrowej sa juz bardzo tanie tak ze to juz nie problem z 2 telewizorkami. Powinni cos pomyslec bo faktycznie bedzie coraz mniej abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi zmianami może być ciężko :)

 

Mnie ciekawi dlaczego np. z pakietu sport wyleciały sportkluby, nsport został przeniesiony do Bogatego, a cena za pakiet się nie zmieniła.

Kolejna sprawa to dekoder sd, za który trzeba płacić 1 zł, a za nowy dekoder hd 5 zł. W dzisiejszych czasach hd jest standardem i absolutnie za możliwość odbioru kanałów hd dostępnych w pakiecie nie powinna być pobierana dodatkowa opłata.

Obecne ceny promocyjne za pakiety podstawowe powinny być cenami standardowymi i tak jak pisał arturrro powinni poprzesuwać kilka kanałów.

 

Mam jeszcze 2 pytania?

1. Czy pakiet canal+ można kupić obecnie w jakiejś promocyjnej cenie?

2. Na jaki okres podpisuje się umowę na multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...