Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

bo przecież klient w Toyi jest niepotrzebnym balastem...najlepiej płacić 100 zł i nic nie mieć..:) to wtedy i tak byliby niezadowoleni, bo musieliby faktury posyłać..!!!! Co jest z C+ VOD?? jeden film jest dostępny?? czemu to co jest w Toyi ma się nijak do C+VOD który jest na nc+??? liczyłem akurat tutaj na dużo dobrych filmów dostępnych w takim czasie w jakim mam ochotę..!! a mamy jeden film dokumentalny...!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOYA - pisze: :D:D:D

 

„Regulamin korzystania z usług TOYA” zawiera w szczególności zapisy dotyczące:

a. jakości świadczonych usług – rozdział V, §23, ust. 2,

b. zakresu obsługi serwisowej – rozdział V, § 23 ust. 2,

c. odpowiedzialności Operatora z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania Usługi – rozdział VI, § 24,

d. trybu postępowania reklamacyjnego – rozdział VIII,

e. sposobów informowania abonenta o wyczerpaniu pakietu transmisji danych w przypadku usługi dostępu do sieci Internet świadczonej w ruchomej publicznej sieci

telekomunikacyjnej oraz o możliwości bieżącej kontroli stanu takiego pakietu przez Abonenta – rozdział XIII, §37, ust 7 i 8

f. wszelkich ograniczeń w dostępie lub korzystaniu z usług lub aplikacji - § od 33 do 41.

 

Jak to ma się do rzeczywistości. może ktoś napiszę. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o informację czy w związku z usunięciem kanału ESPN CLASSIC z oferty można rozwiązać umowę z Toya.

... czy jest to od czegoś uzależnione

Otoz mozna jak najbardziej - na koncu pisma o zmianie regulaminow jest malym druczkiem potwierdzenie. Jednak faktycznie jest to uzaleznione od roznych czynnikow. Poszedlem rowniez z wypowiedzeniem, lecz dowiedzialem sie, iz nie moge wypowiedziec ze wzgledu na nieoplacona fakture za uslugi i ze to JA! zlamalem regulamin wiec Toya moze mi wypowiedziec umowe naliczajac horrendalne kary umowne!!! Wobec takiego stwierdzenia zabralem rychlo wypowiedzenie i z podkulonym ogonem wrocilem z niczym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszędzie są informację że można wypowiedzieć a mi Toya przysłała coś takiego:

 

Pragnę poinformować iż, nie jest to zmiana oferty programowej podyktowana

wycofaniem kanału z rynku - nie będzie on dostępny u żadnego Operatora TV.

Zgodnie z treścią listu do Ab.: "Zmiany w ofercie programowej usługi

TOYAtv:

Nadawca kanału ESPN Classic, dostępnego w pakiecie Bogatym (dawniej

TOYAcyfrowa) poinformował, iż z dniem 1 sierpnia 2013 r. kończy jego

emisję.

Z uwagi na powyższe kanał ten zostanie wyłączony również w sieci TOYA."

Brak jest podstaw do "bez kosztowego" odstąpienia od Umowy w takim

przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Opłaty aktywacyjne:

 

Pakiet Oszczędny:

• Odbiornik SD: 2,99 zł (zniżka 196 zł)

• Odbiornik 3G HD: 49 zł (zniżka 250 zł)

• Odbiornik 3G HD PVR: 99 zł (zniżka 400 zł)

 

Pakiet Wygodny:

• Odbiornik SD: 2,99 zł (zniżka 196 zł)

 

• Odbiornik 3G HD: 1 zł (zniżka 296 zł)

• Odbiornik 3G HD PVR: 49 zł (zniżka 450 zł)

 

Pakiet Bogaty:

• Odbiornik SD: 2,99 zł (zniżka 196 zł)

 

• Odbiornik 3G HD: 1 zł (zniżka 296 zł)

• Odbiornik 3G HD PVR: 49 zł (zniżka 450 zł)

 

Opłata instalacyjna: 1,23 zł (zniżka 196,77 zł)

 

:D:shock::cry::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Wkrótce kończy mi się umowa na telewizję cyfrową + pakiet BOGATY + pakiet EXTRA + internet 6MB, pytam czy Toya ma w zwyczaju oferować jakąś promocję aby utrzymać abonenta

czy po prostu moja umowa zamieni się na czas nieokreslony i dalej będę bulił tak jak dotychczas???

Pytam ponieważ nie wiem czy jest sens żeby ich straszyć że odchodzę, bo byc może uda mi się coś ugrać.

Otrzymał kiedyś ktoś z Was na przedłużenie umowy jakieś lepsze warunki ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge wyrazic swoja opinie w powyzszej kwestii, to raczej nie ma co liczyc na specjalne oferty. W moim przypadku bylo tak, ze zaproponowali obnizke ceny dekodera HD do 1zl (po 2 latach uzywania) oraz dodatkowy pakiet gratis przy posiadaniu 2 platnych... Czyli nic poza zwyklymi, standardowymi ofertami.

A tak na marginesie - kompletna stagnacja w tej Toy'i, zadnych nowosci, samozadowolenie i marazm.

Oddajcie Sportkluby!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...