Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

zgodnie z zapowiedzia dzisiaj jest predkosc podniesiona, a tak na marginesie czy ktos słyszał o nawej pakietyzacji programów ? ba aktualny podział jest żenujący i drogi , za 54 zł tylko 14 kanałów HD !!! , brak np. w pakiecie oszczednym TVN24 nie pisze o HD ale TVN24 sd mogli by dołączyc do oszczednego gdzie sa wszystkie informacyjne.Zobaczcie na np .Multimedia http://www.multimedia.pl/DTV#/pakiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciagle nie rozumiem kolejnych "ciec" w pakiecie "Sport"... Najpierw wyrzucili Sportklub i Sportklub+ i rzekomo w zamian dali smieszny Poker Channel, pozniej zamieniony w Player Channel. Teraz wyrzucili tenze Player Channel nie dajac nic w zamian a cene oczywiscie utrzymali na tym samym poziomie... :x

A nawiazujac do oferty Multimedii - tam pakiet Sport jest tanszy a w ofercie dodatkowo FightClubHD, FightBoxHD i Sportklub!!! Mozna? Mozna!

ps. licze, ze do pakietu w najblizszym czasie dolaczy TVP Sport HD i Fox Sport HD (i przywroccie Sportklub!!!)

ps2. link pojawil sie juz po wrzuceniu niniejszego postu: https://satkurier.pl/news/94606/tvp-spor ... wideo.html

ps3. kiedy pojawi sie pakietyzacja Canal+ ?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po początkowym hurra optymizmie teraz jestem totalnie rozczarowany.Do 2.01 mialem stabilne lacze 60Mb/s,dzialajace na max 24h a teraz niby podwojenie predkosci ale o poprzednich transferach mogę pomarzyć,lącze jest zupelnie rozchwiane,niestabilne,sinusoidalna predkość,jednym słowem padaka.Składam reklamacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej kanałów znika z oferty, dzisiaj jedyna możliwa do słuchania telewizja muzyczna - "Next TV" RIP
Nie bardzo rozumiem - w moim telewizorze ciagle jest taki kanal...

ps. no i wywrozylem - albo wywolalem: http://www.toya.net.pl/telewizja/pakiety/9#

Tylko co to za chore ceny?!? 49zl za czesciowy pakiet?!?! Pogielo ich?!!! w innych kablowkach PELNY Canal+ Platinum jest za 39 zl a tu?!?!!

Coraz chorsze... brak mi slow! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy wiecej kanałów HD w pakietach ? połowa kanałów Toya ma w sd , kanałów ktore nadają juz wersję HD !!!

Np.pakiet wygodny -Ale Kino HD,TLC HD,Planete HD,Polsat Sport HD,Eurosport HD, TVR HD,MTV HD , wszystkie wymienione kanały są w SD !!! czas na zmiany panowie z TOYA .Za 39 zł w NC+ mamy 25 kanałów w wysokiej rozdzielczosci !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy wiecej kanałów HD w pakietach ? połowa kanałów Toya ma w sd , kanałów ktore nadają juz wersję HD !!!

Jako monopolista nic nie zrobia... Ci co mieli odejsc juz odeszli, reszta zostaje przez "zasiedzenie", badz brak wyboru (jak ja)... A skoro nie masz wyboru to i tak bedziesz placil za byle co tyle, ile im sie spodoba (p. Canal+, czy pakiet Sport - drozsze niz gdziekolwiek indziej) :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji oprogramowania dekodera wszystko działa Wam bez zarzutu????

Ja mam ciągle problem, bo albo znika mi dostęp do nagranych audycji, albo nie mam dostępu do vod lub tvp na życzenie

Do Toyi oczywiście nie można się dodzwonić, zostaje mi wybrac się do nich osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy wiecej kanałów HD w pakietach ? połowa kanałów Toya ma w sd , kanałów ktore nadają juz wersję HD !!!

Jako monopolista nic nie zrobia... Ci co mieli odejsc juz odeszli, reszta zostaje przez "zasiedzenie", badz brak wyboru (jak ja)... A skoro nie masz wyboru to i tak bedziesz placil za byle co tyle, ile im sie spodoba (p. Canal+, czy pakiet Sport - drozsze niz gdziekolwiek indziej) :x

TO nie jest tak że nie ma wyboru, w NC+ za 59 zł masz, 35 kanałów HD, łącznie z Eurosportem 2HD, NSportem HD, BBC HD, czy MGM HD - by to ogladać w Toi trzeba dopłacić 30.90 zł na miesiąc do 72 zł pakietu bogatego i 15 zł dekodera HD. Razem więc wychodzi: 118 zł :(( Umówmy się , że pakiet sport w Toi kupuje się dla ES2 i NSportu , swoją drogą to dziwne, że NSport jest dostępny jako podstawa pakietu bogatego..A ceny C+ są skandaliczne..!! Ja się wycofałem bo musiałbym zapłacić 59 zł, zresztą dużo ludzi odeszło.., stąd te próby podzielenia na sport itd..!!, ale taki pakiet sport powinien kosztować 15 zł!! na miesiąc, bo w NC+ pełen pakiet z C+ kosztuje 99 zł, a w Toi ten sam pakiet wychodzi: 177 zł. Swoją drogą , to nie ma co oglądać w tej telewizji, więc żałuję że podpisałem dalej umowę..w przyszłym roku koniec..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko odnośnie zmian w aktualizacji. Mianowicie co się stało z własną numeracją listy ulubionych kanałów? Czy komuś tak bardzo przeszkadzało, że użytkownik mógł mieć kanały od 1 do 100 ustawione w kolejności 1,2,3,4 itd.? Czy jest to może jedynie jakaś wada, która zaistniała po prostu w moim dekoderze po aktualizacji? Bo trochę irytujące jest jechanie po całej liście, żeby znaleźć kanał który mogłem sobie wybrać naciskając wcześniej dwukrotnie przycisk na pilocie. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam, Kuba.

 

e. Reset oprogramowania pomógł. Problem rozwiązany bardzo szybko, ale niestety tylko częściowo. Tym razem problem jest tego typu, że na wyświetlaczu dekodera wyświetla się inny numer np.400, a już na liście ulubionych ma on nr przykładowo 10. Da się jakoś zrobić żeby i tu i tu numeracja była ta sama, ale nie taka jak ta domyślna z indeksu, tylko z listy ulubionych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO nie jest tak że nie ma wyboru, w NC+ za 59 zł ...
No wlasnie nie mam gdzie zawiesic anteny... dlatego w moim przypadku nie mam tego wyboru i jestem skazany... Z Canal+ tez zrezygnowalem - nie bede placil niemal polowe oplaty (59zl) za pare meczow... Za mini pakiet canal+ sport dalbym 19zl ale na to raczej nie ma co liczyc skoro jedni i drudzy nastawieni sa na zdzierstwo. We Francji a takze w innych krajach Canal+ jest o dziwo tanszy, mimo, iz zarobki maja relatywnie kilkakrotnie wyzsze. W Polandii oczywiscie musi byc najdrozej :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

a jak to jest z multiroom w Toya ? Zastanawiam sie nad przedłużeniemz nimi umowy na kolejny rok + dekoder 3g pvr i pakiet wygodny (obecnie mam analog). Interesuje mnie to wyłącznie z usługą multiroom. Czytam teraz regulamin "promocji" i jest tam jak byk napisane, że umowa na usługę multiroom podpisana zostaje na czas niezonaczony, ale minimum 24 msce. Dzowniłem na infolinię i Szanowna Pani poinformowała mnie, że umowę na tv mogę podpisać na rok, ale jeśli chcę do tego multiroom to tą usługe podpisuję na 24 msce. Przecież to jakiś nonsens wychodzi, że po roku nie będę miał od nich telewizji, ale musże mieć multiroom. Czy ktoś coś wie na ten temat ?

 

I drugie pytanie, bo ja tej pani na infolinii nie wierzę czy przy multiroomie w Toya dekoder podstawowy i dodatkowy muszę być ze sobą połączone jakimś kablem (np ethernet jak to jest w nc+) ? Pani na infolinii mówiła, że nie i do każdego dekodera idzie jedynie kable antenowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jakiś nonsens wychodzi, że po roku nie będę miał od nich telewizji, ale musże mieć multiroom
Dokladnie tak. To standardowy kruczek w regulaminach Toy'i. W przypadku rezygnacji i tak musisz placic nadal lub zaplacic tzw. kare, przeliczona za niewykonanie zobowiazania... Czasami to taniej wychodzi lecz musisz zaplacic z gory za cos czego nie bedziesz mial (tak jak kara u operatora komorkowego)...Dlatego w tym przypadku lepiej przedluzyc wowczas (po roku) umowe na TV na lepszych w danym momencie warunkach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możecie mi doradzić, bo pewnie koniec końców przedłużę z nimi umowę (nie będę mial czasu wieszać taletrza do igrzysk, a Toya to szybka pilka). Planuję wybrać dekoder HD 3G a do drugego pokoju zwykly HD. Czy te dekodery są w miarę ok, czy lepiej wygbrać 3g pvr, bo lepiej chodzi ? Nagrywarka jako tak mi niepotrzebna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od ostatniej aktualizacji oprogramowania, ciągle mam problem z menu dekodera. Jak go zresetuje do ustawień fabrycznych to mam przez chwilę dostęp do wszystkich serwisów, ale po około godzinie znika mi dostęp do VOD, VOD Free, TVP OD, HBO OD, Karaoke Tv, resztę serwisów, razem z tymi dopiero co dodanymi mam.

Miał ktoś z Was podobny problem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...