Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam mam pytanie do abonentów toya korzystających z kanałów telewizyjnych toya cyfrowa .

Posiadam dekoder 3g intek .

Pytanie dotyczy czy można odbierać sygnał cyfrowy z pominięciem dekodera bezpośrednio w telewizorze z dekoderem dvb-t dvb-c .

Czy może ktoś z abonentów z takiego rozwiązania korzysta, jeżeli tak czy posiadacie wszystkie kanały czy tylko wybrane .

Niby jest coś takiego jak kanały wielopokojowe w analogu i cyfrowej wersji ale nie ma tam uwzględnionych wszystkich kanałów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy oferty programowej Toya w Pabianicach.Dziś pojawiły się zapowiadane kanały: Rodin, Fightbox, Bloomberg, FM Action, Sundance, AXN Spin (SD) włączono też TVN24HD.W chwili obecnej Fightbox i FB Action są dostępne dla wszystkich ale to pewnie nie potrwa zbyt długo.Z oferty analogowej wycofano Viasat History zastąpiono go Polsatem Sport News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam "przyszło" oprogramowanie 4.5 ale zmian żadnych nie widze.Od rana do ok 16tej rozkodowany cały pakiet Filmbox, Si-fi Universal, AXN Spin HD, przez ok 2 godziny także CinemaxHD i Cinemax2HD.Teraz prawie wszystko wróciło do normy z wyjątkiem FB Action,Fightbox, AXN Spin HD które jeszcze można odbierać w pakiecie bogatym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, chodzi mi o pakiet Cyfry. Otóż na poprzednich stronach ktoś wkleił, że podobno w ofercie Toyi jest Canal + Gol HD i Canal + Weekend HD. Dlaczego u mnie nie ma ? Na oficjalnej witrynie również nie mają takiej oferty. Czy ktoś się orientuje czy mają zamiar to wprowadzić ? Trochę żenada, że każda telewizja kablowa oferuje 3 kanały sportowe C+ w HD, a u nas tego nie ma.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, dlatego o tym napisałem gdyż uważam to za totalny idiotyzm. Co im szkodzi wprowadzić te kanały w jakości HD skoro od kilku lat Cyfra, a także reszta stacji kablowych w takiej właśnie jakości je nadaje ?

 

Od nich żadnych informacji wyciągnąć się nie da. Wiecznie ta sama śpiewka. "Nie mamy żadnych informacji na ten temat" :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za dziwne warunki ? Nie można wprowadzić przed wygaśnięciem umowy ? Swoją drogą, znajomi mający UPC dostali te kanały w jakości HD jakoś kilka miesięcy po tym jak zrobiła to Cyfra więc widocznie można. No chyba, że był to łut szczęścia i rzeczywiście zbiegły się ze sobą w czasie dwa czynniki - Cyfra wprowadziła kanały Gol i Weekend w HD, a UPC skończyła się umowa na C+.

 

Od siebie dodam jeszcze, że nie przeszkadzałoby mi to tak bardzo gdyby nie fatalna jakość w/w kanałów w SD.

 

Masz może jakieś informacje kiedy dobiega końca ta umowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...