Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. TVP1 HD i TVP2 HD nadają, ale dlaczego umieszczono je na kanałach 33 (TVP1 HD) i 34 (TVP2 HD). Lepsze byłoby 31 dla TVP1 HD i 32 dla TVP2 HD; na kanale 30 mamy TVP HD.

 

BTW, czy ktoś wie coś więcej o tym, że "wkrótce następne programy w ofercie!"? I czy ktoś wie kiedy będzie nowy magazyn abonenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś okazję do porównania. Jakość TVP 1 HD i TVP HD 2 w Toyi (motorola jak i 3gp) o jakieś 15-20% gorsza od jakości obu tych kanałów w dvb-t (za darmo !!) i to bez specjalnego wpatrywania się. Za materiał porównawczy posłużyło akurat Opole i tak: w Toyi dźwięk lekko zamulony, przytłumiony, a obraz jakby lekko zamglony o wyraźnie słabszej ostrości.

Różnice widać od razu na pierwszy rzut oka, co kolejny raz dobitnie pokazuje niekompetencje ludzików z Toyi, którzy nie potrafią w pełni wykorzystać nawet tego co dostają już w bardzo dobrym stanie i to za darmochę.

Werdykt - DVB-t górą :jupi: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronę wcześniej pytałem o rozwiązanie umowy z TOYA.

Jak to jest dokładnie z czasem wypowiedzenia bo piszecie,że - umowa może być rozwiązana z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca

Nie rozumie tego "skutku" ...

 

Przykład :

umowa kończy się 8 lipca

wniosek złożyłem 4 czerwca

Jestem z nimi związany do ... ?

 

31 lipca ?

8/06 - 8/07 miesiąc wypowiedzenia

plus skutek na koniec miesiąca czyli nie 8 lipca ,a ostatni lipca ?

 

 

 

ps.co do wysokości opłaty za internet bez pakietu TV jest to +6,50zł,teraz znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 sierpnia duze zmiany: Z oferty wycofane zostaną: Kids CO, CCTV 9, AL JAZEERA, FRANCE 24 EN i RTL :(

Dołączone zostaną: Polsat Extra HD, Polsat Sport News, Polsat HD, ATM Rozrywka, TV Puls 2, TVR, TVN Siedem HD, TVN Style HD, TVN Turbo HD, Next Music, Kosmica TV, CNN, CN, English Club TV :)

Źródło: czerwcowa fakturka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to [beep]izm kasowanie ludzi za coś co jest darmowe ... niby 11zł ale jednak.

Są ewenementy,że nie ma możliwości odbioru na antenie ale to nie powód żeby szczycić sie tym pod tytułem "nowa oferta".

Albo pakiet oszczędny coś na wzór TNK :/ z tym,że TNK wypada moim zdaniem lepiej i HD.

Dla mnie oferta Toya to oferta dla ludzi o małym zasobie wiedzy i na tym żeruje Toya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczyna sie miesieczny okres otwartego dostepu do Pakietu Pociecha dla wszystkich

Abonentów telewizji cyfrowej TOYA.

Juz od piatku, 15 czerwca, przez miesiac, wszyscy Abonenci telewizji cyfrowej TOYA maja dostep do Pakietu Pociecha, czyli czterech kanałów dzieciecych: Nickelodeon, Duck TV, Da Vinci Learning i CBeeBies.

Dostep do pakietu pozostanie otwarty przez miesiac – do 15 lipca 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale oni w Tojce ciągle jeszcze mają klientów za leszczy..:) Kończy mi się umowa za miesiąc, więc zadzwoniła do mnie miła Pani..i mówi:

(P)-dzień dobry, chciałam panu zaoferować przejście na telewizję cyfrową , mamy super ofertę , zapłaci pan tylko 72 zł/miesiąc , a ile więcej kanałów!!

(Ja) dzień dobry, czemu nazywa to pani promocją, skoro na stronie widnieje normalna cena??Poza tym mam pytanie? czy odbiorę programy HD?? za tą cenę?

Pani się zmieszała, ale odpowiada

(P) no nie nie odbierze pan, wystarczy dopłacić 15 zł za dekoder HD,

(Ja) to niestety za drogo 72+15 = 87 zł, za byle jaki pakiet...

(P) no ale mamy promocję ,za aktywację zapłaci pan tylko 49 zł zamiast 450 zł!!

SIC, 450 zł za aktywację?????

(Ja)niestety inne telewizje w tej cenie oferują o wiele więcej, więc chyba zrezygnuję z Toyi

(P) jak za drogo to mamy lepszą promocję, za jedyne 10,99 zł ma pan 22 programy cyfrowe ,pakiet naziemny, w tym HD

(Ja) a czy HD odbiorę?

(P) no nie..musi pan dopłacić 15 zł za dekoder..

(Ja) wie pani co, dziwię się, że Toja chce pieniądze za coś, co jest w całej Łodzi za darmo. Powiem pani, że te programy można odebrać za darmo w całej Łodzi..a HD, jest w HD, bez waszego dekodera!!

Pani nie wierzyła, że można te programy odbierać..i skończyliśmy rozmowę..Swoją drogą to TVP1 i TVP1HD, Toya uważa za 2 programy...haha..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...