Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

No i dobrze że osunięto, bo EuroNews nie nadaje w polskiej wersji językowej.

TVP ma swoje TVP INFO, TVN ma swoje TVN 24, a POLSAT na swój POLSAT NEWS.

Więc nie ma partnera w naszym kraju który by był zainteresowany tworzeniem wspólnie z EuroNews polskiej wersji językowej.

 

 

Ciekawe kiedy pojawi się 26-te wydane Magazynu Abonenta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w biurze Obslugi Abonenta w naszym miescie Piszu, powiedzieli, ze tak szybko nie wejda te programy, bo maja klopoty

a w Myslowicach - niebawem - inaczej wkrotce - czyli w blizej nieokreslonym terminie... znajac zycie - raczej odleglym...

Oczywiscie w Lodzi bylo juz w grudniu (karaoke) i w styczniu (tv na zadanie)... a Wy - reszto cala (nie uzylem inwektyw!) - placcie za to czego nie macie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się rozstałem z Toyą (z wyjątkiem internetu) z ostatnim dniem 2011 r. Od 2-go stycznia mam n-kę. Z odbioru jestem zadowolony, za 79/m-c mam pakiet prawie full z turbodekoderem z HD 500GB. Ale nie ma róży bez kolców. Powiem szczerze, że w dekoderach n-ki brakuje mi pewnych funkcji, które były w dekoderach 3G Toya. Brakuje mi opcji przypominania, przewodnik EPG jest do d..., no i brak możliwości przypisania numerów kanałów na własnej liście np. TVN jest na kanale 3-cim, a ja chciałbym aby był na 9-tym i za nic w świecie nie da się tego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze by tak zarzucic BOK-i pismami z reklamacjami... Bo jak znam zycie to "toyowcy" nic sobie z problemow nie robia, gdyz wiekszosc narodu i tak siedzi cicho i akceptuje ta skandaliczna sytuacje, placac rachunki bez zajakniecia...

A przypomne jeszcze, ze od stycznia mial byc AXN Spin HD oraz dostep do video na zyczenie (do ktorych abonenci w Lodzi podobno maja dostep). I zaznaczam, ze placimy za to od stycznia!!! :x

To juz kolejny przyklad placenia za cos czego nie ma - przez dlugi czas bowiem placilismy rowniez za pakiet Sport pozbawiony Sportklubow, przy utrzymaniu wysokosci oplaty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Jako byly abonent kablowki Toya moge napisac jedno- nie warto.

Przez wiele lat bylem abonentem firmy majac w koncowym okresie 3 uslugi- placac nawet do 200zl na m-c.

Wspomne tylko, ze jako"staly abonent firmy" nie moglem liczyc prawie na zadne promocje.

 

Czeste problemy z tv, stopklatki, brak sygnalu itp. to tylko czesc mankamentow.

 

Jesli moge cos zaproponowac np. Cyfre +.

Od momentu kiedy przy opcji multiroom daja 2 niezalezne karty jest to chyba najlepsza oferta.

:censored:

 

Za podbna oferte w Toya trzeba zaplacic skromne ok 160 zl- drobiazg. :read:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... a nie ma tam opcji stworzenia listy ulubionych?

 

Istnieje możliwość stworzenia listy ulubionych lecz nie ma możliwości przypisania kanałów do konkretnej cyfry np. TVN jest pod nr 3 i nawet jeśli stworzę swoją listę ulubionych to TVN będzie pod nr 3 a nie tak jak np. chciałbym pod 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...