Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

juz mozemy ogladac premium 3 - 4 i o to chodzi. Brawo "Toya" cala na przod i do przodu. :brawo::brawo::brawo:

Szkoda tylko, że Tota wraz z nową aktualizacją nie zmieniła nazw w swoim EPG i dalej figurują nFilm i NFilm2, których już nie ma :P

Brawo Toya - uwielbiam te niedoróbki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój post też zniknął z tąd, więc cytuję go jeszcze raz:

 

"Mam pytanie dotyczące trójpaków usług. Np. weźmy trójpak 149 - Pakiet TV bogaty + Net 15 Mb/s + Tel "rozgadany" => czy w tej cenie znajduje się już opłata miesięczna za dekoder ? Czy może nawet za dekoder SD trzeba jeszcze do tej kwoty 149 zł doliczyć 1 zł ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Next Music +HD zawita do dużych kablówek

 

Wiele wskazuje na to, że muzyczny kanał Next Music +HD w najbliższych tygodniach pojawi się w ofertach dużych operatorów kablowych w Polsce. Nadawca wprowadził zmiany w dystrybucji kanału, które spotkały się z dobrym przyjęciem rynku. http://media2.pl/media/87098-Next-Music ... lowek.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zgodnie z art. 43 ust. 1 z 29 grudnia 1992 roku o radiofonii i telewizji (Dz. U. z 2011 roku Nr 43 poz. 226 z późn. zm.), kanały TVP1, TVP2, TVP INFO (wersja regionalna), Polsat, TVN, TV 4 oraz TV Puls powinny być dostępne w każdym oferowanym przez operatora pakiecie, zwłaszcza podstawowym (najtańszym)."

Czy moze ktos mi wytlumaczyc dlaczego w Myslowicach zmuszony jestem ogladac TVP Info z Lodzi?!? Moze "jan.wan"? (o ile nie napisze "droga wolna"...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie rozczarowal mnie TVP Parlament. Myslalem, ze beda to transmisje na zywo z obrad, a tu jakies kiepskie video z odtworzenia. A na dodatek jeszcze denniejsze TVP.pl, na ktorym same przeterminowane wiadomosci sprzed miesiecy... Na co to komu?!?!

Aha! No i oczywiscie informacje regionalne - z Lodzi - a jakze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w pakiecie socjalnym ( analog ) brak TV 4 , Puls ??? "Zgodnie z art. 43 ust. 1 z 29 grudnia 1992 roku o radiofonii i telewizji (Dz. U. z 2011 roku Nr 43 poz. 226 z późn. zm.

Możesz tą sprawę zgłosić do KRRiT podobna sprawa tylko że z brakiem Polsatu w TnK już ta instytucja wyjaśnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOYA od 21 grudnia wprowadza HBO GO - internetowy serwis wideo na żądanie. TOYA jest pierwszą firmą na polskim rynku, która Abonentom HBO zaoferuje oba serwisy HBO OD i GO.

 

HBO GO to kolejny serwis dostępny dla Abonentów TOYA. Wcześniej, 13 września TOYA wprowadziła HBO OD (On Demand). Oba serwisy są dostępne w nowych pakietach Premium: HBO GO i HBO GO Maxpak.

 

HBO OD to typowy serwis wideo na żądanie, przeznaczony dla odbiorców korzystających z nowych, interaktywnych odbiorników HD Telewizji Trzeciej Generacji (3G). Cieszy się ogromnym powodzeniem - ponad 60% uprawnionych Abonentów codziennie ogląda minimum jeden film. Biblioteka dostępnych pozycji liczy ponad 120 godzin programu i zawiera zarówno najnowsze filmy jak również kolejne odcinki popularnych seriali.

 

HBO GO umożliwia dostęp do znacznie bogatszych zasobów. Oprócz nowości filmowych i serialowych, w serwisie można obejrzeć także archiwalne produkcje HBO – filmy telewizyjne, kultowe seriale i kontrowersyjne dokumenty. Aktualnie w bazie znajduje się ponad 600 godzin filmów i seriali. Liczba godzin programów z biblioteki HBO będzie sukcesywnie zwiększana. Wszystkie pozycje z HBO GO można oglądać na komputerze, tablecie lub smartfonie. W serwisie nie ma reklam, a produkcje dostępne są 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Użytkownik sam decyduje co, gdzie i kiedy ogląda.

 

Do tej pory abonenci HBO w sieci TOYA za kanały HBO łącznie z wersjami HD płacili 28,90 złotych. Promocyjna cena nowego pakietu, powiększonego o dostęp do serwisów HBO OD oraz HBO GO zarówno dla dotychczasowych (przy przedłużeniu umowy), jak i nowych abonentów wynosi 33 zł przez cały czas obowiązywania umowy (12 miesięcy).

 

Pakiet HBO Maxpak powiększony o HBO OD i HBO GO zawiera: HBO, HBO 2, HBO Comedy, HBO HD, HBO 2 HD, HBO Comedy HD, Cinemax, Cinemax 2, Cinemax HD, Cinemax 2 HD, AXN Crime, AXN SciFi oraz serwisy HBO OD iHBO GO. Promocyjna cena dla dotychczasowych (przy przedłużeniu umowy) jak i nowych abonentów wynosi 43 zł przez cały czas obowiązywania umowy (12 miesięcy).

 

http://prasa.toya.net.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w pakiecie socjalnym ( analog ) brak TV 4 , Puls ??? "Zgodnie z art. 43 ust. 1 z 29 grudnia 1992 roku o radiofonii i telewizji (Dz. U. z 2011 roku Nr 43 poz. 226 z późn. zm.

Nie liczyłbym tu absolutnie na odpowiedź. Osoba z Toyi w postaci jan.wan23 ogranicza swoją obecność jedynie do zarzucania forum postami mającymi charakter stricte komercyjny - w zasadzie przekopiowuje informacje z facebooka Toyi. Dodatkowo nad wyraz często pozwala sobie na personalne wycieczki w stosunku do osób tu piszących, szczególnie w sytuacjach gdy ton wypowiedzi zamieszczanych na forum jest przez Toye nie pożądany.

Dodatkowo nagminnie usuwane są krytyczne posty i to bez podania chociażby podstawowych punktów regulaminu, które jakoby one naruszają.

 

Mój ostatni post, również został skasowany. Moim zdaniem zupełnie nie słusznie - forum służy do wyrażania opinii także czysto subiektywnych i w sytuacji gdy nie naruszają one czyjegoś dobra osobistego oraz regulaminu, nie powinny być usuwane, a tym bardziej usuwane na wyraźne wskazanie osoby z firmy Toya.

Takie praktyki jednak mają miejsce co stawia niezależność moderatorów pod znakiem zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym tu absolutnie na odpowiedź. Osoba z Toyi w postaci jan.wan23 ogranicza swoją obecność jedynie do zarzucania forum postami mającymi charakter stricte komercyjny. Dodatkowo nad wyraz często pozwala sobie na personalne wycieczki w stosunku do osób tu piszących, szczególnie w sytuacjach gdy ton wypowiedzi zamieszczanych na forum jest przez Toye nie pożądany.

Dodatkowo nagminnie usuwane są krytyczne posty i to bez podania chociażby podstawowych punktów regulaminu, które jakoby one naruszają.

Mój ostatni post, również został skasowany. Moim zdaniem zupełnie nie słusznie - forum służy do wyrażania opinii także czysto subiektywnych i w sytuacji gdy nie naruszają one czyjegoś dobra osobistego oraz regulaminu, nie powinny być usuwane, a tym bardziej usuwane na wyraźne wskazanie osoby z firmy Toya.

Takie praktyki jednak mają miejsce co stawia niezależność moderatorów pod znakiem zapytania.

O! I to jest kwintesencja ostatnich wydarzen na tymze forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOYA na Gwiazdke – odkodowany pakiet Pociecha

Jak w roku ubiegłym, Abonenci TOYA otrzymuja pod choinke bezpłatny dostep do kanałów

dla najmłodszych. Nowoscia bedzie wspólne koled spiewanie z Karaoke TV.

Na pakiet Pociecha składaja sie: Da Vinci Learning, Nickelodeon, CBeeBies i Duck TV. Wszystkie cztery kanały

beda odkodowane dla wszystkich Abonentów telewizji cyfrowej TOYA od 23 grudnia 2011 do 22 stycznia 2012.

Dodatkowo, dla uzytkowników Odbiorników Telewizji Trzeciej Generacji, TOYA przygotowała jeszcze jeden

upominek – dostep do Karaoke TV, a w niej – 15 najpopularniejszych polskich koled.

http://www.prasa.toya.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądająć nowe promocji Toyi rzuciła mi się jedna rzecz:

-w opcji multiroom aktywacja odbiornika 3GHD jest 149 (obniżka z 299)

-w opcji Trójpak aktywacja odbiornika 3GHD 9,99 (obniżka z 99)

Czyli widzimy, że opłat podstawowych na aktywację odbiornika są dwie (a jak dla mnie powinna być jedna). Trochę mnie wygląda to na małe oszustwo. Poprawcie mnie jeśli się mylę, i coś źle z tymi opłatami zrozumiałem, ale jeżeli tak jeszcze naprawdę to jest to nieuczciwe podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy tutaj dostanę odpowiedź na moje pyt, ale warto napisać :):

 

Pytanie do osób, którzy posiadają internet w TOYA:

 

Czy te nasze modemy kablowe można jakoś konfigurować (nie licząc tych kilku marnych opcji na stronie toyi po zalogowaniu się) ? Czy może ze wszystkim (dosłownie) trzeba dzwonić do nich (panów adminów ;p), żeby cokolwiek można skonfigurować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaraokeTV - bomba sprawa - nie ma co!

Wesolych... :-)

 

Mam dekoder 3G z pakietem Toya Cyfrowa Plus - a po aktualizacji softu - dostępu do karaoke jakoś nie widzę? Gdzie to znaleźć w opcjach? Może jestem ślepy ;)

 

@Enzo - a co Ty tam chcesz konfigurować? Kup sobie router wifi, podłącz do modemu i konfiguruj go sobie jak chcesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te nasze modemy kablowe można jakoś konfigurować (nie licząc tych kilku marnych opcji na stronie toyi po zalogowaniu się) ? Czy może ze wszystkim (dosłownie) trzeba dzwonić do nich (panów adminów ;p), żeby cokolwiek można skonfigurować ?

 

Szczerze powiedziawszy to nie wiem co tam chcesz konfigurować - on ma za zadanie dostarczyć Ci internet do gniazdka i z tego wywiązuje się znakomicie. Ja korzystam z niego od szeregu lat i kłopoty były tylko na początku jak startowali z internetem i sami się jeszcze uczyli. Teraz jest naprawdę zero kłopotów i jest to jedyna usługa Toyi którą mogę ze szczerym sercem polecić. Ja za miesiąc - dwa przechodzę do konkurencji - bo taniej - ale nie wiem czy się jeszcze z Toyą na internet w przyszłości nie zwiążę - chyba że nowy dostawca (Dialog z łączem światłowodowym - tego Toya - jeszcze nie ma ) będzie równie dobry jak Toya.

Wszelkie ustawienia do łączności z internetem w domu ja w każdym razie ustawiam na domowym routerze - a ten od Toyi nie ruszam - bo nie ma po co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Enzo - a co Ty tam chcesz konfigurować? Kup sobie router wifi, podłącz do modemu i konfiguruj go sobie jak chcesz:)

 

 

Właśnie zastanawiam się jakby było lepiej. Bo jak na razie mam modem kablowy z wifi od toyi. I nie wiem, czy nie lepiej byłoby właśnie dokupić router wifi, który bym podłączył do modemu (tylko wtedy już modem nie potrzebowałby wifi?). @kalat co doradzasz?

 

@piotrmal6666 jak rozumiem router dokupiłeś oddzielnie? I z jakiego ip korzystasz (prywatne, czy publiczne)? Jak ogólnie wygląda u Ciebie połączenie wszystkich urządzeń (kompy, modem, router ..) ?

 

Dodam, że wystąpie niedługo do toyi z prośbą o przyznanie publicznego IP, bo chciałbym hostować serwery do gier. Z tego co wiem, to publiczny adres u nich przydziela się do konkretnej karty sieciowej (adres MAC). I teraz moje drugie pytanie to: do publicznego ip, lepiej podać adres MAC routera (przy założeniu jego kupna), czy adres MAC jednego z kompów?

 

Bo de facto jak podam adres jednego z kompów, to będę mógł postawić serwer tylko na nim. A jak podam adres MAC routera, to wtedy po odpowiednim przekierowaniu będę mógł postawić serwer na dowolnym kompie w domu. Nie myle się? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś :brawo: Dodam również, że nie ma co przywiązywać wagi do maca karty sieciowej przy wypełnianiu formularza, ponieważ ten adres i tak sobie można w kółko zmieniać w eboa (w zakładce internet > publiczny ip > zmiana adresu karty sieciowej) :D Zatem przy wypełnianiu formularza możesz dać dowolny mac, a później bez problemów samemu zmienić online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Enzo - a po co płacić Toya za wifi? Lepiej wziąć od nich tradycyjny modem kablowy, dokupić sobie router DSL na pasmo N, konfigurujesz w domku co chcesz i gdzie chcesz, wszystko pracuje jak trzeba. W swoim routerze przekierowujesz porty na takie jak Ci potrzeba.

U mnie właśnie tak to funkcjonuje. Modem od Toya, do niego podpiśty router Asus RT-N16, z dwoma wejściami USB, do routera podpięty jest zewnętrzny dysk twardy, który robi mi jako serwer plików. W sieci podpięte są 2 laptopy + TV Sony Bravia (poprzez kabelek) a w styczniu podpinam jeszcze nBoxa z n-ki bo z Toya rozwiązałem umowę na TV (internet zostaje w Toya). O IP wystąpiłem już dawno temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...