Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Nie narzekajcie, przynajmniej macie zdecydowanie najlepszą ofertę ze WSZYSTKICH sieci kablowych. Ja jako abonent Vectry szczerze Wam zazdroszczę. Tak z ciekawości ile płacicie za wszystkie programy(bez cinemaxów i filmboxów) + internet 8MB?

Pozdrawiam.

 

Za pakiet TV bez cinemax i filmbox wychodzi jedynie: 233, 70 zł/miesiąc :) taka taniocha do tego net 12Mega za 64,99, razem coś koło 300 zł..:) , a poza tym Toya jest tak butna, że nie chce nowych klientów....żeby oglądać C+, musisz wykupić usługę zwaną trójpak, by oglądać jakieś konkretne programy: trójpak najwyższy..w którym masz jakiś nikomu niepotrzebny pakiet telefoniczny....do tego doliczą Ci kasę za dekoder HD i kasę za jego aktywację... weź sobie lepiej n-kę, albo C+ z talerza, za marne 99 zł w obu platformach masz właściwie wszystko i ponad 35 kanałów HD..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 listopada br. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyjęła stanowisko w którym wyjaśnia, że programy określone w art. 43. ust. 1 ustawy - TVP1, TVP2, regionalny program telewizyjny rozpowszechniany przez Telewizję Polską S.A. (TVP INFO), Polsat, TVN, TV 4 oraz TV Puls - powinny być dostępne w każdym oferowanym przez operatora pakiecie.

Dlaczego w njtanszym pakiecie analogowym brak jest w/w kanałów ? pakiet zwany SOCJALNY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo:Toya oferuje najwięcej kanałów HD wśród czołowych operatorów sieci kablowych. Pod tym względem sieć Vectra w ostatnich miesiącach wyprzedziła lidera rynku UPC Polska, który w tym roku praktycznie nie rozszerzał swojej oferty HD. Jakie kanały HD oferują sieci kablowe? http://media2.pl/media/86025-HD-w-kablu ... derem.html http://media2.pl/tag/toya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toya to porażka na skalę światową..:))

jezeli nie jestes abonentem Toyi, to przestan szerzyc defektyzm. Po drugie, nikt niezmusza cie do bycia abonentem Toyi. Po trzecie, o ile jestes abonentem, a nie podobaja ci sie warunki umowy, zawsze mozesz sie pozegnac i przesc do innej kablowki, lub platformy. Cial :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jan.wan23 - co to jest defektyzm?

 

Nie tylko pablolodz440 ma takie zdanie o Toya. Właśnie się z nią żegnam i złożyłem wypowiedzenie umowy.

Jakość przekazu kiepska, rok temu obiecywali Mood, Vod - jakoś do dzisiaj go nie ma. Sami nie przestrzegają swojego regulaminu świadczenia usług a reklamacje zbywają. Ot, taki przykład - reklamowałem nienależycie wykonaną usługę wymieniając w reklamacji okres 1-go miesiąca i przykładowo zamieszczając w nim stopklatki i zakłócenia dźwięku w ciągu dwóch dni, w których sumiennie zapisywałem zdarzenia. Toya odpisała mi biorąc pod uwagę TYLKO te 2 dni i odrzuciła reklamacje - a pozostałe 28 dni???? Na sąd polubowny Toya się nie zgadza (bo warunkiem sądu polubowenego przy UKE jest zgoda dwóch stron), a do Sądu z powództwa cywilnego nie będę występował bo mnie nie stać na to i szkoda się "kopać z koniem"

I taka to ta wspaniała TOYA

 

@jan.wan23 - ja też sieję defektyzm? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toya to porażka na skalę światową..:))

jezeli nie jestes abonentem Toyi, to przestan szerzyc defektyzm. Po drugie, nikt niezmusza cie do bycia abonentem Toyi. Po trzecie, o ile jestes abonentem, a nie podobaja ci sie warunki umowy, zawsze mozesz sie pozegnac i przesc do innej kablowki, lub platformy. Cial :D

no właśnie nie mogę jak narazie, bo mnie oszukaliście!!! i muszę płacić za tv analog, telefon i net...ale na szczęście jeszcze przez chwilę.., obiecanego dekodera cyfrowego do 3 usług nie dostałem..i tyle, nie chciano mi go wydać, chciałem kupić C+, też nie chciano mi go podłączyć, kazano przejść na trójpak....same nakazy...dziwna to firma, gdzie trzeba się prosić o wydawanie swoich pieniędzy..., a poza tym nie odpowiedziałeś mi co jest płatne w tv naziemnej cyfrowej...??? tak Was na szkoleniu uczą..:)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:?: Jak poinformował operator w liście do abonentów, najprawdopodobniej do jego oferty od 2 stycznia br. wprowadzone zostaną takie kanały Orange Sport, Polo TV, TV.Disco, U-TV, Kino Polska Muzyka, Poker TV, a także stacja AXN HD i nowy kanał AXN Spin HD.

 

Sieć wycofa natomiast z oferty takie zagraniczne stacje jak RTVi, Propeller, Sat.1, VOX, Super RTL, Eurosport News, Luxe.tv HD, a także kończący nadawanie kanał Movies 24. Z telewizji analogowej zniknie także dziecięcy TeleTOON+.

 

Toya podaje, że nie zakończyła jeszcze rozmów z wszystkimi nadawcami, dlatego stacji, które się pojawią w ofercie, może być więcej. O kolejnych zmianach w ofercie operator ma poinformować za kilka tygodni.

Juz wiadomo, dadza nam samo badziewie - o zgrozo, patrzysz i nie grzmisz - Toya, zlituj sie nad soba? :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kanały wyłączyła Toya? Wczoraj instalowałem kanały, bo coś mi nie zagrało...., i ku mojemu zdziwieniu w pakiecie Toya Cyfrowa Plus miałem 172 kanały. Po instalacji zobaczyłem, że jest ich 169. Na mój gust 3 brakuje. Wiecie których? Nie przypominam sobie aby Toya gdzieś informowała o wyłączeniu kanałów, no chyba, że coś pominąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toya wyłączy stacje zagraniczne, a włączy polskie

Sieć kablowa Toya planuje od stycznia br. planuje spore zmiany w ofercie telewizyjnej. Pojawią się nowe polskie kanały, znikną za to telewizje zagraniczne, w tym trzy stacje niemieckie

Jak poinformował operator w liście do abonentów, najprawdopodobniej do jego oferty od 2 stycznia br. wprowadzone zostaną takie kanały Orange Sport, Polo TV, TV. Disco, U-TV, Kino Polska Muzyka, Poker TV, a także stacja AXN HD i nowy kanał AXN Spin HD

Sieć wycofa natomiast z oferty takie zagraniczne stacje jak RTVi, Propeller, Sat.1, VOX, Super RTL, Eurosport News, Luxe.tv HD, a także kończący nadawanie kanał Movies 24. Z telewizji analogowej zniknie także dziecięcy TeleTOON+.

Toya podaje, że nie zakończyła jeszcze rozmów z wszystkimi nadawcami, dlatego stacji, które się pojawią w ofercie, może być więcej. O kolejnych zmianach w ofercie operator ma poinformować za kilka tygodni.

Sieć kablowa Toya na koniec czerwca br. miała 185 tys. abonentów telewizji, z czego 43 tys. klientów korzystało z usługi cyfrowej.

 

PS., wylacza, bo my jestem glabami i nie rozumiemy innego jezyka. Dorwali sie jakies niedouki, ktorzy sami nadali sobie tytuly dyrektorow i uwazaja, ze moga nami manipulowac. Obudza sie, jak beda miec rece w nocniku. Niech lepiej dadza nowe i sprawne dekodery 3G PVR. Hanba dla Toyi. :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma roku - no niezle - gratulacje - ale jakos nie jestem dumny badz zadowolony, ze jestem jej abonentem... Po prostu jestem na nia skazany - "z braku laku...". Ten tytul mozna rowniez parafrazowac "Toja - najdrozsza firma roku".

ps. dlaczego "Jan.Wan" nigdy nie raczy ustosunkowac sie do moich zapytan? tak trudno przyznac komus racje?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Piszę tutaj po raz pierwszy, dlatego chciałem na początek wszystkich przywitać.

Piszę, bo wczoraj udałem się do BOA na ul. Ozorkowskiej w Łodzi. Obecnie mam stary dekoder HD Motoroli. Nie jestem za bardzo z niego zadowolony, więc chciałem wymienić go na 3G HD. Obecnie mam jeszcze stary pakiet ToyaCyfrowa Plus. Niestety, ku mojemu zaskoczeniu powiedziano mi, że aby wymienić dekoder na 3G HD, nie mogę już zostać przy aktualnej ToyaCyfrowa Plus i muszę przejść na ten nowy genialny Trójpak i aby mieć te same programy co teraz to muszę dokupić jeszcze pakiet Extra, co wiąże się z tym, że miesięczna wyskość abonamentu zwiększy się bardzo.

Dlatego mam pytanie.... Dlaczego Toya uzależnia wymianę dekodera z koniecznością wybrania nowego Trójpaka, który mi nie jest do niczego potrzebny a do tego o wiele droższy, a nie pozwala na pozostanie przy starej ofercie? Czy mają do tego prawo?

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"adamania123 zawsze jestes poinformowany i uswiadomiony?

 

Grupa TOYA została uhonorowana tytułem FIRMA ROKU.

 

24 listopada, na gali zorganizowanej przez Łódzkie Studenckie Forum Business Centre Club, wręczone zostały statuetki w 11 kategoriach. Grupa TOYA w kategorii “Firma roku” pokonała IKEA Group i SKANSKA i znalazła się wśród laureatów takich jak: Marek Belka – osobowość środowiska naukowego, John Godson – polityk roku, Uniwersytet Łódzki – uczelnia roku czy Marcin Gortat – zasłużony dla rozwoju miasta Łodzi.

 

 

bo czytam, oglądam i wiem... pozdr. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...