Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

a wiecie coś może o kanałach nPremium ?
Z informacji w mediach - dla kablowek dostepne beda nPremium3 i nPremium4 - czyli moim zdaniem odrzuty, powtorki i starocie... Stworzenie 4 kanalow npremium mialo sluzyc zapewnieniu ciaglosci dla dotychczasowych umow, przy jednoczesnym stworzeniu nowosci, dla przyciagniecia nowych abonentow lub nowych pakietow dla starych. Kiedys cos takiego wymyslil polsat wymyslajac Polsat Sport Extra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując:

Z poczatkiem roku w ofercie TOYA pojawi sie 11 nowych kanałów. Po zmianach Operator

zaoferuje swoim Abonentom 173 kanały cyfrowe, w tym az 30 w jakosci High Definition.

Nowe kanały zostana właczone 2 stycznia 2012, wzbogacajac pakiety: Oszczedny, Bogaty, Extra i Sport/Sport Plus.

Kanały, które pojawia sie w pakietach cyfrowych TOYAtv to:

Polsat Film – nowy kanał tematyczny skierowany do

wszystkich miłosników dobrego kina. Stanowi pomost

pomiedzy kinem komercyjnym i niszowym, dziełami

wielkich rezyserów i aktorów, a filmami mniej znanych

twórców.

History HD – najwyzszej jakosci filmy dokumentalne

opowiadaja zarówno o wydarzeniach bardzo znanych,

jak i zapomnianych, czesto kwestionujac popularne

wyobrazenia na temat przeszłosci.

Polsat Crime & Investigation Network – dokumentalny

kanał tematyczny poswiecony sledztwom prowadzonym

przez policje i prokurature w USA.

AXN HD– najchetniej ogladane seriale,

wyselekcjonowane filmy akcji i komedie oraz programy

reality show w najwyzszej jakosci obrazu.

Kino Polska Muzyka – pierwszy kanał rozrywkowy

prezentujacy tylko polska muzyke.

The Poker Channel – program poswiecony pokerowi.

Orange Sport – piłka noznej i sporty walki. Ponadto

szwedzka liga zuzlowa, Polska Superliga Tenisa

Stołowego, Bundesliga piłki recznej oraz najciekawsze

mecze najstarszej ligi rugby na swiecie.

TV.DISCO – pierwsza polskojezyczna stacja nadajaca

muzyke disco. Przez 24 godziny na dobe nadaje

najwieksze muzyczne hity tego gatunku z lat 70-tych,

80-tych i 90-tych (zostanie właczony jeszcze w tym

roku).

Polo TV – kanał o tematyce disco polo. Daje mozliwosc

tworzenia własnej listy przebojów disco polo

(zostanie właczony jeszcze w tym roku).

AXN Spin HD – nowosc na rynku polskim – seriale dla

nastolatków, reality show, sporty ekstremalne i animacje

(zostanie właczony wraz z poczatkiem nadawania przez

nadawce).

TTV – nowy interaktywny kanał telewizyjny o charakterze

społecznym i reportersko-interwencyjnym (zostanie

właczony wraz z poczatkiem nadawania przez nadawce).

Wiecej informacji o nowych kanałach na http://www.moya.toya.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 nowych kanałów w Toya od stycznia :D

 

Sieć kablowa Toya włączy w najbliższym czasie do swojej oferty cyfrowej 11 nowych kanałów, w tym trzy nadające w wysokiej rozdzielczości.

Jeszcze przed końcem roku w Toya pojawią się kanały muzyczne Polo TV i TV.Disco. 2 stycznia br. do oferty operatora trafią Orange Sport, Polsat Film, Kino Polska Muzyka, Polsat Crime & Investigation Network, TTV, History HD i AXN HD. Zapowiadana stacja młodzieżowa AXN Spin HD pojawi się, gdy tylko rozpocznie nadawanie. Toya wycofa jednocześnie ze swojej oferty takie stacje jak RTVi, Propeller, Sat 1, VOX, Super RTL, Movies 24, Eurosport News, Luxe.tv HD, a z pakietów analogowych także TeleTOON+. Po zmianach operator oferować będzie 173 kanały cyfrowe, w tym 30 w jakości HD.

 

Sieć kablowa Toya na koniec czerwca br. miała 185 tys. abonentów telewizji, z czego 43 tys. klientów korzystało z usługi cyfrowej.

Toya: szybszy internet, ceny bez zmian

 

Z początkiem 2012 roku sieć kablowa Toya zwiększy przepustowość trzech pakietów internetowych. Ich ceny pozostaną bez zmian. :D

Najtańszy w ofercie operatora pakiet internetowy Toyanet Lekki (24 zł/m-c) zwiększy swoją przepustowość dwukrotnie, z 512 kb/s do 1 Mb/s. Z kolei pakiety 4 i 12 Mb/s przyspieszą odpowiednio do 6 i 15 Mb/s.

 

Pełna oferta dostępu do szerokopasmowego internetu pozostaje bez zmian i obejmuje pięć pakietów: 1, 6, 15, 25 i 50 Mb/s w cenie od 24 do 95 zł miesięcznie.

 

Powiększona zostaje też dwukrotnie (do 2 GB) pojemność skrzynki pocztowej we wszystkich pięciu pakietach. Przy każdym z nich abonent może korzystać z pięciu kont pocztowych, przestrzeni na własną stronę www oraz podłączyć do sieci do 32 komputerów.

 

W ramach promocji, wszystkie pakiety dla nowych abonentów objęte są zniżką 50 proc. od 3 do 12 miesięcy. Dodatkowo, zamawiając internet z opcją Wi-Fi przez stronę http://www.toya.net.pl, abonenci na 6 miesięcy otrzymują zwolnienie z opłaty za modem Wi-Fi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ponownie chciałem wszystkich przywitać.

Ponieważ nasz TOYA jest jedyną wspaniałą i najwiarygodniejszą telewizją, więc muszę o tym napisać. Wcześniej opisałem moją próbę wymiany dekodera na 3 G, wiec teraz to kontynuowałem. Do tego jeden użytkownik napisał, aby się wstrzymać do 15 grudnia. Więc się wstrzymałem :) Nic dobrego z tego nie wynikło. Więc przypomnę fakty :)

1. Telefon na infolinię - informacja, że mogę bez problemu wymienić dekoder Motorola na dekoder 3G za 49 zł. - Rozmowa nagrana

2. Wizyta w BOA na Ozorkowskiej - informacja że mogę wymienić na 3G ale za 149 zł.

3. Telefon do Infolinii - chłopak zmieszany, nie wie dokładnie wszystkiego, generalnie się miesza w zeznaniach ale jest za tym, że wymiana za 149 zł - Rozmowa nagrana

4. Zgłoszenie problemu z dekoderem Motorola do Działu Technicznego. Podczas tej rozmowy powiedziałem dziewczynie o całej spawie i powiedziała, że widocznie zauważyli, że nieznacznie przekraczam abonament telefoniczny i dlatego zaproponowali Trójpaki, ale.... Mogę zostać przy starym pakiecie i dekoder za 49 zł! - Rozmowa nagrana!

5. Wizyta technika w domu, wymiana dekodera, rozmowa z nim. W rozmowie mówi, że coś kręcą i nie trzeba zmieniać pakietu jeżeli zmieniam dekoder i mogę zostać przy ToyaCyfrowa Plus.

6. Dzień 15.12.2011r. - Telefon na Infolinię z prośbą o wymianę dekodera. Pani zszokowana informacjami, generalnie niesympatyczna, upiera się że trzeba zmienić pakiet, że nie można zostać przy starym. Zarządałem odsłuchania rozmowy i oddzwonienia i wymiany dekodera na podstawie nagranych rozmów.

 

Teraz czekam już prawię 1 godzinę na telefon. TOYA myli się w "zeznaniach", pracownicy nie są kompetentni,każdy mówi inaczej. Coś strasznego.

A co do nowych programów - dno i 3 metry mułu ... i dalej NIC.

 

A co do wypowiedzi Pana jan.wan23 na tym forum mógłbym przytoczyć postać Pana Jana "Spoconego" Tomaszewskiego, czyli kończ Pan i wstydu oszczędź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOYAmobilna to najniższy na rynku abonament i ogólnopolski zasięg.

Usługa działa w oparciu o sieć najwiekszego w Polsce operatora telefonii komórkowej.

 

Abonament 5 zł za telefon i niskie stawki za połączenia

- zawsze 30 groszy za minutę do największych polskich operatorów.

A mobilny Internet już od 10 zł.

 

Nowa oferta TOYAmobilna dostępna już od stycznia 2012r.

http://moya.toya.net.pl/site_fast.php?t ... 0894d1df70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...