Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

No place jak za zboze, ale czy kanaly od 720 do 732 i 750 do 777 sa potrzebne - nie bo nikt prawie ich nie oglada. I tak mamy bardzo mizerny pakiet ofrty programowej. Brak stacji zachodnich jak: CNN, ZDF,VOX, TMC itd.(ktore nam zabrano) a wcisneli nam to badziewie, ktore dostali za darmo, a my placimy jak za zboze. I te wspaniale dekoder 3 G PVR, ktore sa do D- - - y calkowicie. Brak stacji hiszpanskich, wloskich, skandynawskich i mozna by wiliczac dosc dlugo. Toya juz dawno nas olala cieplo. Tak wiec lepiej sobie kupic wlasny talerz i mamy wybor taki jaki chcemy. Jezeli Toya nie poprawi swej oferty programowej, to abonenci beda uciekac( i tak uciekaja z Toyi), aby kupic swoj talerz(+C). :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy od miesiaca, ale jeśli chodzi o ofertę TOYA to technicznie nie powala na kolana, cyfrówka trzyma mniej więcej poziom taki, jaki mam u konkurencji, natomiast analog w TOY'ce to porażka (jakość odbioru), jak i cala oferta programowa. Nabralem sie, ale jakos wytrzymam te umowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Waszego niezadowolenia z dekoderów. Ja mam dekoder 3G PVR od samego początku, byłem tak zwanym oblatywaczem i mam ten sam egzemplarz do tej pory. Nie mogę na niego narzekać. Jeśli chodzi o ofertę programową to jest całkiem niezła. Jak czytam fora o np. UPC to tam jest dopiero żenada. Pewnie, że brakuje kilku kanałów, mnie najbardziej brakuje NEXT MUSIC HD, ale nie można mieć wszystkiego. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam ponownie o rzecz prozaiczna: dlaczego w TOY'i nie ma kanalow nadawanych w NTC (dvb-t), ktore ustawowo powinny byc dostepne dla wszystkich abonentow (p. Polsat Sport News itp.)?!? Dlaczego zmuszony jestem ogladac regionalna wersje TVP3 dla Łodzi? Jak rowniez aktualnosci regionalne z Łodzi na tvp.pl? Takie to trudne i skomplikowane umiescic sygnal lokalny?

ps. oddajcie Sportkluby a wezcie sobie badziewia typu Poker!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet socjalny TOYA analog - brak TV4 , PULS a powinny byc dostepne !

Z NTC to nie tak. Zgodnie z ustawą, jedynie programy TVP 1, TVP 2, TVP Info, Polsat, TVN, TV4 oraz TV Puls powinny być dostępne w każdym oferowanym przez operatora pakiecie. Inne programy mogą, ale nie muszą być retransmitowane.
tak to prawda ! a tak niestety nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRRiT zakończyła kontrolę operatorów kablowych pod kątem obecności u nich bezpłatnych kanałów naziemnych. PIKE twierdzi, że włączenie ich do wszystkich pakietów oznacza spore koszty. Operatorzy kablowi twierdzą, że nie mogą z dnia na dzień włączyć programów TVP1, TVP2, TVP3, Polsatu, TVN, TV 4 oraz TV Puls do wszystkich swoich pakietów, choć zobowiązuje ich do tego zeszłoroczna nowelizacja ustawy o radiofonii i telewizji. Powołują się na koszty, problemy techniczne, nieprecyzyjne zapisy ustawy medialnej oraz brak znajomości zapisów - pisze Gazeta Wyborcza.Całosć https://satkurier.pl/news/73557/krrit-o- ... kablu.html . Co na to TOYA i analogowy pakiet socjalny ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOYA jak przeczyta w ww. raporcie, że KRRiT postanowiła nie reagować zbyt restrykcyjnie wobec operatorów w początkowym okresie funkcjonowania nowych przepisów must-carry i ograniczy się do pouczenia i uzyskania deklaracji terminu dostosowania oferty do wymogów ustawy, to będzie niewątpliwie szczęśliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PR Toya napisał: Startują wiosenne promocje w TOYA - od 16 marca zarówno nowi, jak i obecni abonenci TOYA, będą korzystać ze specjalnych warunków zakupu usług lub zmiany posiadanych pakietów i odbiorników. Promocja 0 złotych przez 3 miesiące obejmuje trzy pakiety bazowe telewizji (bla bla bla).

 

Myślę sobie ... wreszczie dotychczasowi abonenci przy przedłużeniu umowy będą mogli dostać to co nowi (vide gratis 3 miesiące). A w regulaminie promocji stoi, że promo nie dotyczy obecnych abonentów (tych co mają wykupioną daną usługę) :lol2:

 

Od 1 kwietnia nowe prędkości neta: Toyanet 30 i Toyanet 60 widzę :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...