Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

W kwietniu 2012 roku filmowy kanał TCM zabierze swoich widzów w podróż przez dalekowschodnie konflikty, które stały się tłem dla najbardziej poruszających filmowych dramatów wojennych. Dlaczego TOYOWCY tak uporczywie tego kanalu nam odmawiaja, czyzby Polsatowcy nie byli zadowoleni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje, ale oferta programowa Toy'i jest fatalna. Po co nam tyle badziewia i tak malo co kto oglada. Jest widoczny golym okiem "DYKTAT" a my abonenci zgadzamy sie na wszystko co nam wcisna. Chyba jest to podyktowane przez monopolistow. Czy toyowcy zmienia nam oferte na atrakcyjna, to nie ma co liczyc chyba, ze zmienimy sobie operatora na talerz C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet w TOYA znowu szybszy.

2 kwietnia Internet stacjonarny TOYAnet ponownie przyspieszył, jak zawsze – bez podniesienia cen.

Po niedawnym zwiekszeniu predkosci trzech najpopularniejszych pakietów, nadszedł czas na kolejne przyspieszenie Internetu TOYAnet: dotychczsowe predkosci 25 i 50 Mb/s zostały zastapione wyzszymi – 30 i 60 Mb/s. Zmiana ta nie miała wpływu na cene pakietów.

 

Obecnie dostepne pakiety Internetu TOYAnet to: 1, 6, 15, 30 i 60 Mb/s.

Wszyscy Abonenci usługi moga korzystac z 2 GB skrzynki pocztowej z piecioma adresami e-mail oraz 100 MB przestrzeni na własna strone www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahahaaa. Za darmo? Taaaaaa już to widzę :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2: . Naiwny ten kto wierzy w to, że w polsce jest coś za darmo. ZAPAMIĘTAJCIE. W polsce NIE MA, NIE BYŁO I NIE BĘDZIE NIGDY NIC ZA DARMO. W maju albo czerwcu znowu podniosą ceny, tłumacząc się, że woda podrożała i pani Krysia musi więcej jej zużywać w biurze na kawę.

TO JEST CHORY KRAJ I CHORZY eskBIZNESMENI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś kto ma wykupione 60 megabitów :?: Mam mieszane uczucia co do zmiany z 1 kwietnia z 50 na 60 Mb/s. O ile jeszcze to 50 osiągałem o tyle 60 to tylko na ulotkach :roll: W przypadku 50 szło 52 (ponad normę), w przypadku 60 nie możliwe jest przekroczenie tej predkości, max 58 :|

Kto mi zabiera transfer ... pewnie kanały HD :lol2: Chwalą się a tu coś nie bardzo :>

PS. Sprawdzone na stronie speedtest.net, płatnych serwerach usenetowych, płatnych serwerach hostingowych :!:

To tylko liczby, wiem, ale skoro było lepiej dlaczego teraz tak nie jest ... przynajmniej u mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowosc Toyi

 

Pierwsza w Polsce prezentacja TV Everywhere

 

TOYA GO (TV Everywhere w sieci TOYA) to pierwsza w Polsce platforma umożliwiająca korzystanie z odbiornika telewizji cyfrowej na komputerze, laptopie oraz smartfonach i tabletach. Oglądasz telewizję, słuchasz muzyki i korzystasz z bogatej biblioteki VOD również kiedy jesteś w drodze!

 

 

http://moya.toya.net.pl/site_fast.php?i ... cb1bc4a051

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kiedy Nowy magazyn abonenta bodajże nr 26 ?

Czerwiec i grudzien - to tradycyjne miesiace magazynow i ewentualnych zmian w uslugach telewizyjnych TOY'i (dodawanie czy tez wymiana kanalow). Przez reszte roku nic nowego sie nie dzieje - ewentualnie uslugi 3G (dla wybrancow) lub poszerzanie pasma internetowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Pojawiło się:

- VOD z opcją 3D, a w nim programy NEXT; czy to oznacza, że lada moment możemy spodziewać się paczki programów NEXT? - byłoby cudownie!

- OD - tam - już wcześniej znane jako TOYA OD - teraz TOYA na życzenie oraz NEXTTV 3D;

- iplex.pl (cudownie!);

- tvn player (wkrótce);

- MooD (czy będzie dodatkowo płatne?) - mam nadzieję, że będzie rozbudowywane;

 

Teraz poproszę jeszcze o kilka fajnych kanałów i będzie git!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...