Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Czytanie ze zrozumieniem, to w dzisiejszych czasach "towar deficytowy"? Gościu wyraźnie pisze, że chciałby na wypowiedzeniu coś ugrać, wzorem platform satelitarnych, by mieć taniej, a wy mu pi3przycie o jakiś wyłączonych kanałach. On nie chce zrywać umowy powołując się na owe wyłączenia. Chce mieć taniej, bo kończy mu się umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, śmiechu warte napisał:

Czytanie ze zrozumieniem, to w dzisiejszych czasach "towar deficytowy"? Gościu wyraźnie pisze, że chciałby na wypowiedzeniu coś ugrać, wzorem platform satelitarnych, by mieć taniej, a wy mu pi3przycie o jakiś wyłączonych kanałach. On nie chce zrywać umowy powołując się na owe wyłączenia. Chce mieć taniej, bo kończy mu się umowa.

Dokładnie o to mi chodzi. Obecnie za bogaty kwota to 55.90, a oni w nowej ofercie proponują to samo za 66,90, gdzie na stronie dla nowych jest za 59,90. Najgorsze jest, że nie ma żadnej alternatywy, a talerz odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Minął już Listopad a dekodera 4K nadal nie można wsiąść w ofercie z telewizją  , nie widnieje w ofercie. Co oni myślą że 4K samo się odbierze ???? Brak słów na to wszystko , w gazetce reklamują coś czego nie ma :( 

8 minut temu, Yakuzzi napisał:

Jak można odbierać, skoro nie mają w ofercie dekodera 4K?

Na dekoderze 3G dostępny jest tylko dźwięk na tych kanałach, obraz jest czarny (brak obrazu).

 To raczej normalne  że nie ma obrazu a Toya myślała że to się uda zrobić na dekoderze 3G  heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

korzystam od kilku dni z TV w Toya. Używam odbiornika ARC 1013Y. 

1. Czy odbiornik ma aktywny port ethernet? Są dwie sprzeczne informacje https://toya.net.pl/dokumenty/pobierz/toya-hd-arc-1010yr-arc-1011yr-arc-1013yr vs https://toya.net.pl/dokumenty/pobierz/wkladka-do-instrukcji-odbiornika-toya-hd-arc-1010yrarc-1011yr-arion-arc-1013yr 

2. Jaki bitrate ma Toya TV w porównaniu do DVB-T? 

3. Jest pełno opcji które są dostępne w "3G". Jaki jest sens tego? Skoro jest ethernet irracjonalne wydaje się korzystanie z sieci mobilnej? 

4. Czy macie wersję oprogramowania 1.4rc2 czy jest nowsza?

5. Dzisiaj przez noc chciałem nagrać kilka kanałów o losowych godzinach w trybie standby dekodera. Zaczęło się nagrywanie pierwszego nagrania i tak nagrywało się wszystko z tego kanału do samego rana. Nie nagrały się inne kanały o innych godzinach. Dodatkowo w zaplanowanych nagraniach mam dwa nagrania na tym samym kanale, w tym samym dniu i o tej samej godzinie dwa różne tytuły programów. 

IMG-20191207-093652.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Changelog 1.6rc1 (21.10.2019) IPTV: Arion ARC-1013YR
  • nowa odsłona serwisu TVP VOD, która przynosi techniczną zmianę dostarczania strumieni video bezpośrednio od TVP, jak i poszerzenie ilości dostępnych materiałów video w bibliotece podzielonej na nowe kategorie
  • zmiana formuły aplikacji QCZAJ Fitness na VOD. Aby uzyskać dostęp do serwisu na platformie TOYAG 3G wystarczy zakupić pojedynczy trening (4,99zł) lub całą serię 12-stu treningów (19,90zł na 30dni)
  • techniczna zmiana serwis VOD oraz FreeVOD. W ramach przeprowadzania prac modernizacyjnych serwis VOD oraz FreeVOD przełączony zostaje na nowe środowisko. Dla Abonenta operacja ta będzie transparenta. Serwisy nadal będą działać w ten sam sposób co do tej pory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tomares666 napisał:

 

 

Changelog 1.6rc1 (21.10.2019) IPTV: Arion ARC-1013YR
  • nowa odsłona serwisu TVP VOD, która przynosi techniczną zmianę dostarczania strumieni video bezpośrednio od TVP, jak i poszerzenie ilości dostępnych materiałów video w bibliotece podzielonej na nowe kategorie
  • zmiana formuły aplikacji QCZAJ Fitness na VOD. Aby uzyskać dostęp do serwisu na platformie TOYAG 3G wystarczy zakupić pojedynczy trening (4,99zł) lub całą serię 12-stu treningów (19,90zł na 30dni)
  • techniczna zmiana serwis VOD oraz FreeVOD. W ramach przeprowadzania prac modernizacyjnych serwis VOD oraz FreeVOD przełączony zostaje na nowe środowisko. Dla Abonenta operacja ta będzie transparenta. Serwisy nadal będą działać w ten sam sposób co do tej pory.

Czy mam jakiś wpływ na update? Wychodzi na to, że mam kilka wersji do tyłu. Co prawda dużo jest zmian dla usług w 3G których nie używam ale nie tylko, np.:

Cytat
Changelog 1.5rc4 (07.01.2019) IPTV: Arion ARC-1013YR
  • poprawienie stabilności platformy (Data Buffering)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ala Panowie jak mam to nagrać?
Może najpierw podam Wam co nie działa w porównaniu do poprzedniego dekodera:
 

1. Można nagrywać 1 kanał i oglądać 1 – miało być nagrywanie 2 + oglądanie 1
2. Nie nagrywa  z wybrania pozycji po EPG
3. Przypomnienia – brak nazwy programu
4. TimeShift – nie można zamknąć dolnego paska na pauzie
5. TimeShift – brak godziny nad “kreską” odtwarzania
6. TimeShift – często podczas pauzy i przewijaniu program nie chce się włączyć po wciśnięciu play.
7. Jak nagrywam program np. na TVP1 i przełączę na inny np. TVP2 to po powrocie na TVP1 nie ma głosu.
 
Wszystkie w/w tematy podobno mają być poprawione przy najbliższej aktualizacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/187414/w-nowy-rok-z-odkodowanymi-kanalami-sportowymi-w-canal.html

 

Niekodowane okno Canal+ Sport w sieci Toya potwierdzone.

 

Otrzymałem taką odpowiedź z BOA:

 

"Dziękuję za wiadomość. W odpowiedzi informuję, że nasi abonenci będą mogli skorzystać z otwartego okna 01.01.2020 na kanały Canal+ Sport i Canal+ Sport 2."

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od piątku tzn. 30 grudnia jestem "szczęśliwym " posiadaczem dekodera 4K.

 

Zauważone usterki i niedogodności.

1. Dekoder, w czasie ręcznego programowania pojedynczego nagrania, nie ostrzega przed kolizją z nagraniami zaprogramowanych na stałe przy pomocy poleceń „Zawsze nagrywaj i „Nagrywaj regularnie”!
2. W czasie nagrywania programów zaprogramowanych na stałe, przy pomocy poleceń „Zawsze nagrywaj i „Nagrywaj regularnie”, folder „Trwające nagrania” nie pokazuje tego faktu. Dlatego nie można sprawdzić, co  aktualnie nagrywa dekoder. Trzeba ręcznie prześledzić całą listne programową.
3. Po wybraniu funkcji „Nagraj” w czasie oglądania danego programu, dekoder zaznacza i nagrywa zarówno oglądany właśnie program, który  chcemy nagrać i jak kilka następnych. W efekcie program jest  nagrywany do czasu ręcznego przerwania nagrywania.
4. Przy programowaniu pojedynczych nagrań, zawsze zaznacza też programy poprzednie, oraz następne. Czasami zaznacza dwa – trzy następne programy na danym kanale, a czasem wszystkie!  Ilość zaznaczonych do nagrania programów jest różna, nie wiem, od czego to zależy. Czasem   nagrywa tylko zaznaczony program, czasem zaznaczony i następny a kilka razy nagrywanie trwało bez przerwy. Trzeba było użyć polecenia „Zatrzymaj nagrywanie”, aby je przerwać.
5. Po użyciu funkcji „Nagraj” w czasie trwania programu, zapisuje tylko kanał, ale nie zapisuje tytułu nagrywanego programu. Utrudnia to potem odnalezienie go w śród innych nagrań.
6. W folderze „Ukończone nagrania”, nie na rozróżnienia programów obejrzanych, od czekających na obejrzenie.
7. Kilkakrotnie doszło do sytuacji, że zaprogramowany program nie został nagrany i nie ma go też w folderze „Nieudane nagrania”! Nie wiadomo co się stało.
8. W czasie nagrywania programu, brak dźwięku na kanale, z którego jest on nagrywany. Na nagraniu jest dźwięk.

 

Zgłosiłem to do Toy i czekam na reakcje.

Edytowane przez W.W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moja lista uwag poniżej. Zgłoszone. Dostałem odpowiedź, że potwierdzają i aktualizacje będą naprawiać wskazane punkty.

 

1. Można nagrywać 1 kanał i oglądać 1 – miało być nagrywanie 2 + oglądanie 1 (a zdjęcie z załącznika??? a info z gazetki???)
Tu dostałem informację, że można nagrywać 2 kanały a nie 3 – mylące informacje w dekoderze i w gazetce...).
2. Nie nagrywa  z wybrania pozycji po EPG
3. Przypomnienia – brak nazwy programu
4. TimeShift – nie można zamknąć dolnego paska na pauzie
5. TimeShift – brak godziny nad “kreską” odtwarzania
6. TimeShift – często podczas pauzy i przewijaniu program nie chce się włączyć po wciśnięciu play.
7. Jak zaczynam nagrywać trwający aktualnie program z EPG to dekoder nie kończy nagrywania jak skończy się ten program.
Czyli: początek filmu – 22:00, zacząłem nagrywanie 23:00, koniec filmu 23:30. Wstaję rano a dekoder ciągle nagrywa.
8. Podczas przerwania w połowie oglądania nagrania z dysku i ponownym włączeniu nagranie startuje od początku.
Nie zawsze, dzieje się to losowo. Czyli: oglądam film i przerywam w 45 minucie. Na drugi dzień włączam to samo nagranie
i nie startuje od 45 minuty tylko od początku.
 
W kolejnych aktualizacjach mają być poprawki i dodatkowo m. in. CatchupTV.
Dat nie znam.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...