Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam , ja parę dni założyłem sobie w Zgierzu Toya. Byłem ponad 20 lat abonentem canal plus, chciałem zmienić dostawce telewizji,wybór padł na Toye. Dekoder mam 3g/4k beż nagrywarki. Jeżeli chodzi o kanały ,dla mnie wystarczające ,mam pakiet bogaty. Nie ma polsat viasat naturę i Warner Bros. Ale ja straty nie odczuwam. Co do wyglądu dekodera : jest mały i mam schowanego dość głęboko, więc jest dobrze. Jakość obrazu dla mnie jest dobrze. Nic nie zacina ,nie tnie . 4k jest ładne. Ja nie żałuję.  Dla mnie tylko wygląd vod jest straszne . Canal plus ma fajne menu vod. Ale to kwestia gustu. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do osoby posiadającej dekoder 4K bez HDD. Czy po podłączeniu do USB tego dekodera,pendrive w NTFS,można oglądać na telewizorze pliki video z kodekiem h264 i HEVC? Zastanawiam się też czy jest możliwe podłączenie modułu CI+ Toya do własnego dekodera z twardym dyskiem?

 

Edytowane przez Credens
Dodatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 18.11.2021 o 13:06, zuchu napisał:

Czy w Toyi po złożeniu papieru z rezygnacją, można coś więcej zyskać? Czy po staremu wyjebunda na klientów...

Nie można. Jak ci się kończy umowa to możesz skorzystać z promocji dla tzw. obecnych abonentów, co sprowadza się do wariantu, że co prawda możesz dostać więcej (kanałów, bądź szybszy internet) ale wtedy płacić również będziesz więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, problem polega na bardzo słabym sygnale wyłącznie jednego kanału TVN24,pozostałe kanały z oferty 100% a TVN24 0-10% klatkowanie ,zacinanie. Problem pojawił się po 23.05.2022r. zbiegło się to z przełączeniem TV Naziemnej na nowy standard. Posiadam moduł CAM restarty,ponowne strojenie kanałów okablowanie przeprowadzone i sprawdzone co może być przyczyną?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arturrrofaktycznie w pierwszym dniu po przełączeniu sygnał był niestabilny zarówno na kanałach kodowanych Toyi, jak i też na kanałach naziemnych dostępnych w kablu już po przełączeniu do standardu DVB-T2. Niemniej jednak - sprawdzałem tego samego dnia wieczorem i problemy były już rozwiązane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

"WIELKI SPORT" - nowy pakiet w TOYA.

 

Kanały: 

CANAL+ SPORT HD, CANAL+ SPORT 2 HD, CANAL+ SPORT 3 HD, CANAL+ SPORT 4 HD, CANAL+ NOW HD, CANAL+ PREMIUM HD, CANAL+ FILM HD, CANAL+ FAMILY HD, CANAL+ 1 HD, CANAL+ SERIALE HD, CANAL+ DOKUMENT HD, Eleven Sports 1 4K, Eleven Sports 1 HD, Eleven Sports 2 HD, Eleven Sports 3 HD, Eleven Sports 4 HD

Cena: 40 zł/mies. Umowa na 12 miesięcy.

 

https://toya.net.pl/strona/wielki-sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 21 września do 2 października niekodowane okno w Toya

 

Dostępne kanały: 

Eleven Sports 1 4K, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2,  Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Discovery Historia, ID (Investigation Discovery), History 2, Nat Geo Wild, Nat Geo People, Adventure, Crime+Investigation Polsat, BBC Earth, BBC Birt, BBC Lifestyle. 

 

Kanały dostępne również w Toya GO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...