Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie do użytkowników Toya z Łodzi. Jak u was dziś działa net? Bo u mnie wczoraj i dziś coś net szwankuje, co jakiś czas rozłącza. Mieszkam na Łódź - Bałuty.

 

Przepraszam, że w temacie kablowym, ale nie znalazłem odpowiedniego do tego. :)

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zastanawiam się właśnie nad podpisaniem umowy z Netią na telewizję. 

Na ich stronie znalazłem informację że mają w oferie HBO https://toya.net.pl/hbo/ Nawet niezła oferta bo miesięczny abonament za wszystkie kanały HBO i HBO Go wynosi niecałe 30 złoty. W sumie to najbardziej zależało by mi na posiadaniu HBO bo oglądam go najczęściej. Pozostałe kanały oprócz tvn24 już zdecydowanie rzadziej. Może ktoś się orientuje czy przy najniższym pakiecie można wykupić sobie HBO. Myślałem żeby wybrać pakiet oszczędny i dodatkowo HBO lub Canal plus. Jest taka możliwość?

Do tej pory miałem abonament w NC+ i tam hbo i canal plus był dostępny tylko przy wyższych pakietach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od 16.04.2018 znika pakiet Sport Plus, kanały które nadają w HD bedą w HD. W pakiecie wygodnym tylko Polsat Sport HD,Polsat Sport News HD oraz Eurosport 1 HD , wyszstkie sportowe do Bogatego.....to zła zmiana, pakiet Sport jako opcja dodatkowa powinien byc dostepny !!!!

Edytowane przez arturrro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś miał np pakiet Wygodny + Sport plus to do końca umowy dalej to będzie to miał czy odliczą mu z abonamentu równowartość pakietu sport plus? Czy jak to będzie rozwiązane?

 Pakiet Sport Plus będzie nadal dostępny dla abonentów pakietu Wygodnego jako dodatkowy pakiet tematyczny w cenie 7 zł. Sport Plus będzie natomiast w większości włączony do podstawy pakietu Bogatego (z wyjątkiem kanału FightBox, który przeniesiony zostanie do pakietu tematycznego FilmBox).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak pisali....

INFORMACJA DLA ABONENTÓW TOYA O ZMIANACH PARAMETRÓW SWIADCZONYCH USŁUG
Szanowni Panstwo!
Uprzejmie informujemy, ze 16 kwietnia br. zostana wprowadzone kolejne zmiany w ofercie TOYA. Wychodzac naprzeciw Panstwa
oczekiwaniom, w pakiecie Bogatym kanały w wersji SD zastepujemy dostepnymi wersjami HD, a dublujace sie kanały usuwamy.
Dzieki temu nasza oferta stanie sie czytelniejsza, a wybór kanału bedzie prostszy i wygodniejszy.
Abonentów pakietu Wygodnego i Bogatego, korzystajacych dotychczas z dekoderów SD, zachecamy do bezpłatnej wymiany
na wersje HD, mozna tego dokonac w lokalnym Biurze Obsługi Abonenta. Jest takze mozliwosc wymiany dekodera u Panstwa
w domu, z pomoca Przedstawiciela Handlowego, którego wizyte mozna zamówic telefonicznie pod numerem 42 6333 888. Bezpłatna
wymiana dekoderów SD naHD dotyczy równiez opcji Multiroom.
Do pakietów oferty telewizyjnej wprowadzamy wiele nowych kanałów bez dodatkowych opłat:
Pakiet Oszczedny: Eleven Sports 4 HD, TV Okazje HD
Pakiet Wygodny: Red Carpet HD, VH1 Classic, Comedy Central Family HD, Eurosport 1 HD, Polsat Sport HD
Pakiet Bogaty: English Club TV HD, Sundance TV HD, Extreme Sports Channel HD, Polsat Sport Extra HD,
Polsat Sport Fight HD, Eurosport2HD, nSport+ HD
Pakiet Pociecha: Da Vinci HD
Platforma 3G: serwis w systemie Free VOD – Disney English HD (dla Abonentów pakietu Bogatego)
Jednoczesnie z oferty wycofane zostana wersje SD nastepujacych kanałów: Polsat Sport Extra, Eurosport 2, Extreme Sports Channel,
nSport+, Polsat Play, English Club TV, Sundance TV, TVP Sport, Polsat Film, Romance TV, Fox Comedy, AXN Spin, E!, Kuchnia+, Domo+,
Nat Geo Wild, BBC Earth, BBC Brit, Cartoon Network, Da Vinci.
Pozostaja oczywiscie wersje HD powyzszych kanałów.
Do pakietu Bogatego została właczona wiekszosc kanałów z pakietu Sport Plus, który zostaje z tego powodu zlikwidowany.
Kanał FightBOX HD bedzie dostepny w pakiecie FILMBOX.
Z powazaniem
Zarzad TOYA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...