Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

+ zwiększenie prędkości Internetu od czerwca :)

Ciekawe jak uzyskałeś informacje o zwiększeniu prędkości internetu od czerwca ?nigdzie takie coś nie piszę albo coś przeoczyłem może wiesz jakie zaoferują nowe pakiety?

 

Jak działa internet i tv w Toyi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś TOYA robi aktualizacje dekoderom 3G, poprawione zostało:

 

- poprawiona stabilność oprogramowania

- wsparcie dla zdalnego planowania nagrań z TOYAGO (dotyczy odbiorników 3G)

- poprawna obsługa frontpanelu dla Arion ARC-5510DR

- obsługa E-AC3 audio dla Arion ARC-5510DR, ARC-1010YR, ARC-1011YR

- uzupełnione niektóre logotypy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toya Go widać że jeszcze w powijakach.

W jednej lokalizacji z internetem od Toyi mi działa, w drugiej (także z internetem od Toyi) już nie.

Działa także nawet przez aero2, chociaż kosztem rozdzielczości, ale nie zacina się.

W dodatku kanały dostępne wyłącznie przy internecie od Toyi (ze znaczkiem "dom") i tak nie działają.

Szkoda że tylko 32 kanały, może będą to rozwijać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A no właśnie ktoś ma już możliwość skorzystania z tego dobrodziejstwa pod nazwą ToyaGo ?

Niby się loguje próbuje na ich stronie włączyć kanał i dalej każe mi się logować :-/

 

Spróbuj wyczyścić cache przeglądarki i ponownie się zalogować. Też miałem przy kilku próbach ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 czerwca Toya stała się operatorem technicznym dla operatora Intelly z Olsztyna. Doszło do całkowitej zmiany pakietów oraz ich nazw. Brak jest jedynie pakietu Naziemnego+ http://intelly.pl/ Podobną współpracę operator świadczy dla Gawex Media http://www.gawex.pl/ (zachodniopomorskie). W przyszłości, po ewentualnym przejęciu, może nieźle rozbudować się baza klientów sieci i może ceny w końcu nieco spadną :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 czerwca Toya stała się operatorem technicznym dla operatora Intelly z Olsztyna. Doszło do całkowitej zmiany pakietów oraz ich nazw. Brak jest jedynie pakietu Naziemnego+ http://intelly.pl/ Podobną współpracę operator świadczy dla Gawex Media http://www.gawex.pl/ (zachodniopomorskie). W przyszłości, po ewentualnym przejęciu, może nieźle rozbudować się baza klientów sieci i może ceny w końcu nieco spadną :smile:

Jest jeszcze parę innych tak współpracujących operatorów, np. na śląsku sieć Elwico z Bytomia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do nowych kanałów takich jak m.in. Comedy Central HD, H2, to u Was jest Brak sygnału? Mam najwyższy z pakietów i powinny te programy działać, a nie działają, ponoć miały od 1 czerwca...

 

Działają od 1.06. bez problemu. Spróbuj ręcznie zainstalować listę kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pisałem parę dni temu o brakach w ofercie TOYI. Że nie ma programów takich jak Comedy Central HD czy H2. Okazało się że do operatora, za którego pośrednictwem dochodzi do mnie sygnał Toyi Cyfrowej, Toya przesłała te kanały na częstotliwościach, które pokrywały się z innymi kanałami dlatego operator (w tym przypadku Astral Media z Łodzi) na w/w kanałach i kilku innych ma Brak sygnału. Problem rozwiązywany. Może komuś przyda się ta informacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...