Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Już mnie [beep]a bierze. Czy ktoś już może miał taką sytuacje? Uregulowałem wszystkie zaległości na koniec umowy po czym podpisałem aneks z nową ofertą, przedłużeniem. NIESTETY już od 3 dni się z nimi bujam i cały czas ani nie jest zaksięgowane (wpłacane u nich w kasie) i jeszcze mi mówią że nie mam podpisanego przedłużenia, no przecież to ludzkie pojęcie przechodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich !

 

Mam pewien problem z telewizją TOYA. Chodzi o opłatę pobieraną za dekoder. Od pewnego czasu chciałbym obniżyć kwotę za telewizję i net. Zamiast tego na infolinii powiedziano mi, że nie ma takiej możliwości bo "najem dekodera musi zostać opłacony a kwota za telewizję ma swoją cenę minimalną". Nie wiedziałem, że płacę za jakiś najem ?? Jak jest u Was ? Czy ktoś z Was jest już abonentem od dłuższego czasu ? Jak to jest wskazane na fakturach u Was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

INFO OD OPERATORA: "Informujemy, że 2 listopada br., zostanie wyłączonych 11 programów w przekazie analogowym z Pakietu Podstawowego: TVN Style, TVN Turbo, TVN 24, National Geographic, Discovery Channel, Eurosport 1,Disney XD, 13 Ulica, Universal Channel, Kino Polska, Polsat Sport. Wszystkie programy pozostają bez zmian w przekazie cyfrowym."

 

W analogu pozostają jeszcze: TVP1, TVP2, TVP3, Polsat, TVN, TV4, TV Puls, TVP Kultura, TVN 7, Polsat News, TV Trwam, Polsat Cafe. Polsat 2, TVP Seriale, TVS (Mysłowice).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

"W dniach 14-22 października Abonenci pakietów cyfrowych TOYA, posiadający odbiorniki HD, uzyskają dostęp do kanałów sportowych premium CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT2 bez dodatkowych opłat."

https://toya.net.pl/strona/canalplus_sport_odkodowany_pazdziernika

Edytowane przez dj sat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

MODUŁ CI+ W TOYA!

 

W najbliższym czasie pojawi się oferta z modułami CI+. W nadchodzącym tygodniu ma być dostawa modułów do Biur Obsługi Abonenta.

 

W najnowszym cenniku są już uwzględnione:

"Dostęp do usług telewizyjnych:

- SD / 1 zł
- CI+ / 5zł
- HD / 5 zł
- 3G HD / 15 zł
- 3G HD PVR / 20 zł"

Edytowane przez dj sat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie odnośnie karty CI+ Toya - zamontowalem ją w w tv LG, działa poprawnie oprócz jednej rzeczy - nie ładuje programu TV, zarówno w trybie szybkiego podglądu kanałów, jak i w "pełnym" przewodniku. Pokazuje program co najwyżej kilku kanałów, gdzie indziej jest "brak informacji" - dopiero przełączenie na dany kanał powoduje załadowanie tytułów i opisów programów na kolejne godziny, oczywiście tylko dla tego kanału (ew. dla wersji hd i sd tego samego kanału)

Jest to dość uciążliwe, nie da się ukryć

To kwestia karty, bądź jej konfiguracji, czy telewizora - czy też ew. wspomnianej w opisie karty "możliwej częściowej niekompatybilności"?

Pozdrawiam

Edytowane przez jamjam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...