Skocz do zawartości

Paszport Korzyści czyli powrót paszportów Polsatu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nie otrzymałem jeszcze paszportu. Ktoś pisał, że paszport dostają osoby, które wyraziły zgodę na przesyłki marketingowe (czy jakoś tak). Zalogowałem się do ICOKu, zgody mam odznaczone, ale nie dotyczą one przesyłek marketingowych, a jedynie:

Wystawianie i przesyłanie dokumentów rozliczeniowych w formie elektronicznej

Dostarczanie informacji dot. zmian warunków umowy za pomocą ICOK

Dostarczanie informacji dot. zmian warunków umowy za pomocą poczty elektronicznej

 

Co mam zrobić, aby otrzymać paszport ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy przedłużeniu można skorzystać z tej promocji? Aktualnie mam iPlusa za 59,9zł , ale zastanawiam się nad wysłaniem wypowiedzenia, bo jest na czas nieokreślony.

Mając internet mogę przenieść numer z innej sieci, wziąć telefon w promocji i płacić 50% mniej za niego?

Regulaminy są pogmatwane, niby jest info że nie przysługuje rabat specjalny 10zł przy przenoszonym numerze, oraz że rabat % nie obehmuje rat za sprzęt, a znów w regulaminie promocji abo tel nie widziałem wspomnienia o tym że telefon jest wykupowany na raty, a przy ostatnim przedłużeniu umowy na internet proponowali sprzęt z tym że miał być on uwidoczniony jak zakupiony ratalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie jak to wszystko wygląda na umowie. Mam zamiar zamówić najwyższy pakiet TV z aktualnej promocji. Na umowie są podane ceny przed czy już po rabacie? a jeśli przed to skąd wiadomo czy chcę skorzystać z promocji. Pytam, żeby w razie czegoś nie krzyczeć bezpodstawnie na kuriera ;)

I dodatkowo te 7 dni, żeby wykupić trzecią usługę liczone są od dnia podpisania umowy przy kurierze, daty wprowadzenia do systemu jak umowa wróci już do polsatu czy jeszcze jakaś inna data?

 

Druga sprawa, potrzebuję do tego ten paszport? bo jeszcze niestety do mnie nie dotarł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie jak to wszystko wygląda na umowie. Mam zamiar zamówić najwyższy pakiet TV z aktualnej promocji. Na umowie są podane ceny przed czy już po rabacie? a jeśli przed to skąd wiadomo czy chcę skorzystać z promocji. Pytam, żeby w razie czegoś nie krzyczeć bezpodstawnie na kuriera ;)

I dodatkowo te 7 dni, żeby wykupić trzecią usługę liczone są od dnia podpisania umowy przy kurierze, daty wprowadzenia do systemu jak umowa wróci już do polsatu czy jeszcze jakaś inna data?

 

Druga sprawa, potrzebuję do tego ten paszport? bo jeszcze niestety do mnie nie dotarł.

 

Na umowie zawsze są ceny zgodnie z tym, co masz zapłacić. 7 dni zapewne (tutaj ktoś musi uściślić) od momentu zawarcia umowy, tj. jej podpisania.

 

Paszportu nie potrzebujesz, ale i tak go dostaniesz w punkcie (jeżeli nie jest żaden zarejestrowany na Twoje konto) :) Taki lajf - konsultanci muszą Cię wyposażyć w paszport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj zmiany w Superofercie smartDOM:

 

1. Włączenie do super oferty w programie smartDOM osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą - z programu mogą skorzystać Klienci indywidualni oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą identyfikujące się numerem PESEL (z wyłączeniem Klientów będących osobami prawnymi oraz jednostkami organizacyjnymi nieposiadającymi osobowości prawnej) pod warunkiem, że zakupią ofertę dla Klientów indywidualnych np: .Plus Abonament, Plus Internet, Internet CP lub telewizję Cyfrowego Polsatu.

2. Wydłużenie okresu pomiędzy zakupem drugiego, a trzeciego produktu z 7 na 10 dni.

 

Od 27 maja do oferty smartDOM liczą się też oferty pracownicze.

 

Pozostałe warunki pozostają bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na umowie zawsze są ceny zgodnie z tym, co masz zapłacić. 7 dni zapewne (tutaj ktoś musi uściślić) od momentu zawarcia umowy, tj. jej podpisania.

 

No właśnie nie jestem pewien czy to tak wygląda, dlatego pytam. Biorąc pod uwagę, że w trakcie trwania umowy na TV może skończyć mi się umowa na telefon i mogę jej nie przedłużyć i wtedy stracę zniżkę na telewizję, to na tej umowie powinny być podane ceny przed rabatem i ewentualnie gdzieś w dalszych punktach informacja o rabacie smartDOM. Tak mi się wydaje, ale nie jestem tego pewny dlatego pytam.

 

Wiadomo jak jest z kurierami, z chęcią przeczytałbym całą umowę dokładnie przy nim, ale oczywiste jest, że nie będzie to możliwe, dlatego chciałem wiedzieć, czy jeśli zobaczę na umowie 'normalne' ceny bez rabatu to mam zacząć coś podejrzewać czy jednak wszystko jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj zmiany w Superofercie smartDOM:

 

1. Włączenie do super oferty w programie smartDOM osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą - z programu mogą skorzystać Klienci indywidualni oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą identyfikujące się numerem PESEL (z wyłączeniem Klientów będących osobami prawnymi oraz jednostkami organizacyjnymi nieposiadającymi osobowości prawnej) pod warunkiem, że zakupią ofertę dla Klientów indywidualnych np: .Plus Abonament, Plus Internet, Internet CP lub telewizję Cyfrowego Polsatu.

2. Wydłużenie okresu pomiędzy zakupem drugiego, a trzeciego produktu z 7 na 10 dni.

 

Od 27 maja do oferty smartDOM liczą się też oferty pracownicze.

 

Pozostałe warunki pozostają bez zmian.

Witam chciałem zapytać jak to jest dziś dzwoniłem na infolinie i powiedzieli mi że jak mam tel. na firme nie mogę wziąść drugiej usługi za pół ceny jakie kryteria się ma spełnić firma to sklep abonament mam 59.90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swojadroga, dzięki za wyjaśnienie kwestii umowy.

 

A znasz może odpowiedź na moje drugie pytanie, bo jakoś umknęło. Od kiedy liczone jest te 7 dni w sprawie trzeciej umowy. Pytałem czy jest to od dnia podpisania umowy czy od dnia kiedy umowa wróci do CP, ale wczoraj zamawiając TV od konsultantki dowiedziałem się, że te 7 dni jest już liczone od wczoraj, od dnia zamówienia.

 

Mam już numer zamówienia TV, ale umowa nie jest jeszcze oczywiście podpisana, bo czekam na kuriera i teraz nie wiem czy faktycznie ten termin jest liczony już od wczoraj? Generalnie to nie jest problem, jeśli liczone jest już od wczoraj, bo zdążę zamówić jeszcze internet w plusie, ale chcę mieć 100% pewność, żeby nie wyszło tak, że pójdę zamówić internet teraz jeszcze przed podpisaniem umowy na TV i wtedy internet będzie -50% a telewizja z upustem (co będzie dla mnie niekorzystne, bo będę wtedy płacił około 15zl więcej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że konsultantka wprowadziła mnie w błąd?

 

Też wydawało mi się, że będzie decydował dzień podpisania, ale po słowach konsultantki już taki pewny nie byłem ;) No nic, będę musiał zaufać Tobie, mam nadzieję, że się nie zawiodę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam CP TV za 59,90 plus multiroomy 3 szt(razem 74,90 ) czy mogę skorzystać z promocji kupując internet domowy LTE oraz jako 3 usługa przenieś numer z Orange do Plusa - ale tu jest na moją jednoosobową firmę, czy da się to zrobić )czy najpierw muszę jakieś cesje w Orange zrobić ? pozdrawiam

 

Konsultantka w Plusie twierdzi że 10 dni liczy się od daty telefonu czyli od zamówienia. Nawet 2 dwie konsultantki tak twierdzą. Co ciekawe, zamawiając przez infolinie plusa rabat 50% jest na WYŻSZY ABONAMENT z kolejnych ( 2 i 3 ) usług, a 49 zł rabatu na ten niższy. Nawet regulamin mi czytała, bo powiedziałam że w CP jest inaczej, druga usługa za 50% a trzecia -49. Kurczę to zupełnie inne kwoty wyjdą, zależy gdzie się zamówi. Podobno z modemami i routerami też jest inaczej - w Plusie nie mają abonamentu na router.

No i numeru na firme nie da się przenieś i skorzystać z promocji, trzeba cesję zrobić wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...