Skocz do zawartości

MUX L3 (MWE Broadcast)


pl677
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.12.2022 o 17:38, monter1981 napisał(a):

Z tej mapy pokrycia sygnałem, która została wrzucona kilka postów wcześniej wynika, że to jakiś obiekt w dzielnicy Północ. Prawdopodobnie komin Transmleczu na Dmowskiego.

 

Jako że nie ma jeszcze wydanego pozwolenia dla emisji MUX-L3 z Częstochowy, wciąż nie wiadomo czy chodzi o ten obiekt czy inny. A przy okazji, to czy ktoś może orientuje się jaka emisja i kiedy była prowadzona z tego obiektu? Widnieje on w wykazie Radiopolski jako obiekt historyczny ale ja osobiście nie kojarzę w ogóle tej lokalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@monter1981 dzięki za informację. Tak to już "zamierzchłe" czasy, ale pamiętam Radio One bo było to dosyć fajnie prowadzone radio i

też w moich okolicach dobrze odbieralne. Szkoda, że emisja szybko się skończyła. Zawsze kojarzyło mi się, że nadawali z budynku

Montexu ale jak widać byłem w błędzie.
Jeżeli emisja MUX-L3 będzie z tego komina to w mojej okolicy nie powinno być większych problemów z odbiorem ale realnie patrząc to chyba przekonamy się o tym najszybciej na początku przyszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, BartekSdz napisał(a):

Ponawiam pytanie. Czy jest szansa na powrót nadawania w Kamieńsku lub bliżej Sieradza, wielu znajomych odbierało ten multipleks a teraz zero sygnału.

@BartekSdz na to pytanie właściciel MWE ci nie odpowie bo odpowiada kiedy mu się podoba na odbiór MUXA L 3 z Kamieńska raczej niema co liczyć 

17 godzin temu, maks27 napisał(a):

Tylko zasięg mizerny i nie można złapać sygnału więc co doszło trudno sprawdzić 💀@maks27 MUX L 3 w Radomsku jest ale widmo brak sygnału czyli wizytówka MWE 😄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PowerTV napisał(a):

Otrzymaliśmy pozwolenie radiowe na emisję z Częstochowy.

Rozpoczynamy montaż anteny na kominie i nadajnika. Trzymajcie kciuki za dobrą pogodę! :)

A będą jakieś normalne programy czy tylko te 7 co jest w artykule na satkurier? Bo z tych to tylko ten filmowy jest ok A reszta jest na innych muxach lub na satelicie za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...