Skocz do zawartości

MUX L3 (MWE Broadcast)


pl677
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, PowerTV napisał:

Czekamy na przedłużenie rezerwacji częstotliwości.

A tak w ogóle @Power dlaczego nie 'ciśniesz' UKE o dodanie Łodzi do obszaru rezerwacji częstotliwości MUX-L3? Obecne rozwiązanie z pozwoleniami na emisję eksperymentalną to jest przecież swoista proteza. Istnieje obawa nie uzyskania kolejnej decyzji.

Edytowane przez monter1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest pewna poprawa sygnału ale myślałem że to raczej od lepszej propagacji zależy. Nie jest jednak ona duża.

 

Edit: Ja jestem ze świętokrzyskiego. Odległość to 63 km. Dalej występują błędy w diagnostyce (niewielkie) ale odbiór jest stabilny. Dawniej tak przez 5% czasu przerywało.

 

Cytat

Kolejne zmiany w ofercie programowej MUX L3 planowane są wstępnie na 1 sierpnia oraz 1 października.

Mam rozumieć że prawdopodobnie Mango24 zostanie usunięte w tym dniu a "wskoczy" nowy kanał ?

Edytowane przez ziomq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, PowerTV napisał:

MUX L3 na nową, wyższą wieżę w Kamieńsku został przeniesiony 23 czerwca. Tak wynika z informacji od Emitela. Czy widzicie poprawę odbioru? Moc nadawania jest taka sama, ale anteny nadawcze są zamieszczone wyżej i powinny siać dalej.

 

Nowy kanał na MUX L3 się szykuje. Może wskoczy już za tydzień. Kolejne zmiany w ofercie programowej MUX L3 planowane są wstępnie na 1 sierpnia oraz 1 października.


@PowerTV u mnie od tego czasu brak sygnału, wcześniej elegancko dało się odbierać na 40-50% sygnału, teraz 0, będziecie coś jeszcze próbować poprawić, bo bardzo szkoda, że przez ulepszenia straciłem wiele fajnych kanałów :(

Brak sygnału mam właśnie od okolic 23 czerwca do dzisiaj, wcześniej odbiór był codziennie bezproblemowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ziomq napisał:

Przecież pisał:

Myślę że to może być spowodowane iż na kanale 36 jest zarówno Kamieńsk (wyższy obecnie obiekt) i Łódź. Pewnie problem dotyczy konfiguracji emisji synchronicznej.

 

Dokładnie, ja z okolic Rzgowa, antena wewnętrzna domowa więc nie jest skierowana na jakikolwiek kierunek konkretny, mogę łapać i resztki Kamieńska i Łódź. Fakt faktem, że od tej zmiany z przeniesieniem nadajnika u mnie brak sygnału, gdzie wcześniej był bezproblemowy, chyba że mieszaliście też coś z łódzkim nadajnikiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ziomq napisał:

Przecież pisał:

Myślę że to może być spowodowane iż na kanale 36 jest zarówno Kamieńsk (wyższy obecnie obiekt) i Łódź. Pewnie problem dotyczy konfiguracji emisji synchronicznej.

 

Z tego co wiem, wszystkie nadajniki MUX L3 nadają na kanale 36. I Kamieńsk, i Łódź, i Częstochowa...

@PowerTV a jaki planujecie teraz wprowadzić kanał? Pytam z ciekawości.

 

I wiadomo, czy będzie on w SD czy w HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2020 o 20:01, PowerTV napisał:

Czekamy na przedłużenie rezerwacji częstotliwości i będziemy rozpisywać przetarg.

Kiedy bedzie wiecej informacji odnosnie przedluzenia rezerwacji czestotliwosci oraz przetargu?

W dniu 3.07.2020 o 20:01, PowerTV napisał:

Czekamy na przedłużenie rezerwacji częstotliwości.

Pytanie co z lodzkim nadajnikiem ?
Czy sie zbliza koniec emisji ?

Bo obecnie jest jako eksperymentala .

Czy bedzie mozliwe przedluzenie nadawania ?
Jaka przyszlosc czeka MUXL3 LODZ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, wcześniej czegoś takiego nie było.

 

@PowerTV mam jedno pytanie odnośnie stacji z tego MUXa, amianowicie NTL. Czy moglibyście przywrócić propozycje Listy Śląskich Szlagierów na antenę? Za czasów TVNu były one codziennie. Cieszyły się sporą oglądalnością. Czemu nie można tego kontynuować? 

Dzisiaj ZNÓW nie ma sygnału MUX L3 w ogóle. Co się dzieje? Możecie ciągle nie [beep]yć z tymi modulacjami i nie osłabiać zasięgu? W tamtym roku było tylko 5 kanałów a zasięg zaje*isty! A może doświetlenie zbudować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2020 o 22:00, dvbtrecorder napisał:

 

@PowerTV  A może doświetlenie zbudować?

Stacje doswietlajace by sie przydaly.

Bo zasieg czesto jest maly.

W dniu 3.07.2020 o 20:01, PowerTV napisał:

Plusem masztów Emitela jest to, że ludzie już mają na nie ustawione anteny.

Ale lodzki nadajnik to nie Emitel niestety to raz dwa slaby zasieg i moc nadajnika trzy powinien byc zmiieniony nadajnik na lokalizacje gdzie znajduje sie maszt emitela RTON lub RTCN sadzac po waszych wpisach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko maszt w Kamieńsku podwyższono czyli teoretycznie powiększono zasięg, w Kamieńsku oraz Łodzi jest inna firma "od masztów". Należy skonfigurować aby nadajniki "dogadywały się" w emisji synchronicznej.

Edytowane przez ziomq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 9;dni od wyłączenia 4Fum GOLD Hits a dekoder nie przestrojony i nadal pobiera się EPG na wyłączonym kanale. @PowerTV  tym razem szkoda ppświęcać cennego miejsca na dane do programu nieobecnego przecież w MUX-L3.

Na tą chwilę EPG jest do wtorku 14 lipca ostatnia pozycja zaczyna się o 11:00 ???.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TV już nie mam kanału. Sam go wykasował. Natomiast zewnętrzny dekoder nie robi z automatu aktualizacji listy i właśnie w dniu wyłączenia kanału było EPG na 7 dni do przodu, teraz do wtorku, więc widać, że się ładuje też po wyłączeniu kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...