Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj uwidoczniła się przewaga TVP Info nad innymi kanałami informacyjnymi w Polsce. Kiedy na innych stacjach podawano informacje te same od dobrej półgodziny to w TVP łączono się z reporterami lokalnymi,którzy na biężąco relacjonowali wydarzenia z szpitali do których przewieziono ofiary jak i z miejsca wydarzeń pierwsi dali przekaz "Na żywo". W takich sytuacjach widać,że warto utrzymywać ośrodki regionalne. Moja mam wolała oglądać info niż Polsat News,bo mówi,że tu coś chwilę coś nowego,jakieś rozmowy,świeże informacje,pochwaliła panie prowadzące- a więc Lewandowską jak i tą nową co była w TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

8 i 9 kwietnia o godzinie 21:45 na TVP INFO KATOWICE na próżno było szukać regionalnych "Aktualności".... w zamian leciały stare powtórki programów o tematyce świątecznej. Natomiast w tych samych dniach na TVP INFO Kraków były Aktualności b/z. Czy ktoś wie o co chodzi!!?? Dobrze że przynajmniej mogłem liczyć na "Silesia Informacje" na TVS....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W święta czy Bożego Narodzenia, czy Wielkanocne TVP Katowice nie emituje serwisów o 21.45. Ja oglądam "Aktualności" tylko w Internecie i to wydania z 18.30 i zawsze w nich zapraszają na wieczorne wydania. W ostatnie święta zapraszali "na jutro". Po świętach wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zbychu51 chyba za szybko doszukujesz się spiskowej teorii o planach zakodowania. Going for Green - Britain's 2012 Dream to film promocyjny przygotowany przez organizatorów IO, który TVP otrzymała pewnie w pakiecie z prawami do transmisji samych igrzysk. Chociaż film dostępny jest za free w internecie, to umowa licencyjna mogła narzucić zakaz emisji w stacji FTA. Choć według mnie mogła to być nadgorliwość pracowników TVP i ich nadinterpretacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info transmitowała konferencję B.Wenty. Brawo,bo Polsat dał ciała,nie wiem jak TVN24. Później jednak dobre wrażenie popsuła pani Żuchowska informując,że B.Wenta prowadził także VIVE Targi Kielce ,z którym zdobył dwa MP i 3 puchary krajowe.. Otóż B.Wenta jest NADAL trenerem VIVE targi kielce,z którym zdobył dotychczas 2 MP i CZTERY puchary krajowe,bo na nieszczęście tej pani i osób,które jej to przygotowywały w niedzielę odbył się kolejny finał PP i wygrała go ekipa Wenty. Jak widać opieranie się na wikipedii takie ma skutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle winna sama Żuchowska,ale także inne osoby,które przygotowały jej tą informację. Przepraszam,ale moim zdaniem to duża wpadka TVP INFO,no bo podali nieprawdziwe informacje.Zresztą jak o nim mówiła to odniosłem wrażenie jakby mówiła o osobie zmarłej. Ja to wychwyciłem bo interesuję się tym tematem,zastanawiam się ile jest takich wpadek,o których nie zdaję sobie sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

ŻOCHOWSKA.

 

Poza tym czy winna musi być pani Małgorzata Żochowska? Może po prostu jakiś człowiek podał jej takie informacje i ona tylko je podała. Dlaczego goniec obrywa za złe wieści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Swoją drogą TVP Info a dokładniej jego ośrodki przygotowują się do udostępniania swojego programu na stronie z ramówkami dla prasy - na pierwszy ogień poszedł Wrocław czego dowody mamy pod tym linkiem: http://www.tvp.pl/prasa/OTV_TEST/OTV%20Wrocław/p0505_W.txt

Moim zdaniem to dobry ruch ponieważ w końcu ośrodki będą mogły publikować swoje długotermnowe ramówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A od 1 czerwca TVP INFO będzie nadawać 16:9 także w analogu.

U mnie od dawna tak nadają, tzn. w letterboxie, bo w analogu nie ma 16:9. Może w końcu się skończą te windowboxy na reklamach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Frazes, Jest z czego sie cieszyc.

 

Dla mnie TVP Info jest slabym kanalem informacyjnym, to wiekszy polot mam do Polsat News.

Dobrze by bylo jakby Tadla w przyszlosci zaczela prowadzic serwisy, no chyba, ze ukroca ja tylko na Wiadomosciach w TVP1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...