Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chętnie już dawno bym dał spokój, ale kolega nie potrafi przyjąć na klatę twardych dowodów i co rusz oskarża mnie o coś wyimaginowanego nowego. Trudno żebym pozostawiał to bez odpowiedzi.

Co nie zmienia faktu że w pełni się zgadzam że to do niczego nie prowadzi, co podkreśliłem już 2 razy w ostatnich swoich postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądaj sobie tak bardzo dogłębnie jak tylko potrafisz. Ja pozostanę przy swoim bo jednak cenię swój czas i dogłębne oglądanie Republiki pozostawię innym. 🤣 Tik Tok pokazuje mi tyle ile mi potrzeba, więcej syfu oglądać nie zamierzam. 😎

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo zła decyzja. Grafika nie zostanie zmieniona. To najsłabsza grafika kanału tvp info od założenia stacji.  Z tym co mówi Pan Braun się nie zgadzam. 

 

Cytat

- Łatwiej widzów stracić niż pozyskać. Zmiany w logotypie i oprawie graficznej mogłyby spowodować utratę części widzów - podsumował Braun.

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/logo-tvp-info-pozostaje-bez-zmian-za-duże-ryzyko-utraty-widzów/ar-BB1ih173?ocid=msedgdhp&pc=U531&cvid=8fdc1230b6d84aed90d56cbfd092722a&ei=12

 

https://teleshow.wp.pl/logo-tvp-info-pozostaje-bez-zmian-za-duze-ryzyko-utraty-widzow-6995565288295040a?utm_source=combreak

Edytowane przez pasjonat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fanbonda napisał(a):

Porównanie Kanału Zero do TV Republiki nie ma nic wspólnego z rzeczywistością , to moje zdanie. 

Widziałem już kilkukrotnie takie porównania więc jednak ma. No tylko w twoim mniemaniu oczywiście nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie można już rzec ze informacja i publicystyka Telewizji Polskiej przeprowadza się z Placu Powstańców do centrali na ulicy Woronicza: https://wyborcza.pl/7,75398,30699731,tvp-info-w-nowych-studiach-telewizja-wyprowadza-sie-z-budynku.html

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Ipo napisał(a):

Widziałem już kilkukrotnie takie porównania więc jednak ma. No tylko w twoim mniemaniu oczywiście nie...

To, że ktoś kilkukrotnie wspomniał o czymś od razu nadaje sprawie sens? No chyba nie. 

 

Ja nie wiem czy za K0 stoi w jakikolwiek sposób środowisko PiSu. Po prostu nie wiem. Jednak kiedy widzę argumentację kogoś, że tak jest bo nie krytykują PiS-u to z jednej strony się z tego śmieję, z drugiej mocno to irytuje. To jest argumentacja podobna jaką stosowali betonowi zwolennicy partii do niedawna rządzącej. Skoro nie krytykujesz kogoś za byle pierdołę to znaczy że jesteś ich zwolennikiem. Ma być jeden przekaz i już. 

 

Chore myślenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nadaje. Tyle w temacie. Tak tutaj bronicie waszego zdania, mówicie że macie prawo myśleć co chcecie. Ja tak właśnie myślę i bardzo proszę to uszanować. 😎

30 minut temu, Poland napisał(a):

Oficjalnie można już rzec ze informacja i publicystyka Telewizji Polskiej przeprowadza się z Placu Powstańców do centrali na ulicy Woronicza: https://wyborcza.pl/7,75398,30699731,tvp-info-w-nowych-studiach-telewizja-wyprowadza-sie-z-budynku.html

Trochę bez sensu jeśli faktycznie warunki tam wyglądają tak jak przedstawiają pracujący w "Panoramie". Pchać się na Woronicza jeśli nie ma tam warunków nie wiem jaki ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o warunki, to widziałem tweet Szkolnikowskiego, w którym stwierdził, że w takich warunkach redakcja TVP Sport pracuje od początku istnienia stacji, czyli od 2006 roku.

 

Natomiast w samym tekście o przenosinach jest ciekawa rzecz o tym, iż już parę lat temu planowano sprzedaż tego gmachu, a studio wykorzystywane przez TVP Info miało być tylko tymczasowe. Kojarzy mi się też taki wątek związany z budową nowej siedziby TVP, wtedy też mówiono o tym, by TAI była w tym samym miejscu co reszta telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet za Kurskiego były plany budowy nowego budynku na Woronicza. Tylko właśnie miał być nowy budynek, jego nie ma, a przenosiny stają się faktem. Tak już zapewne zostanie na długie lata bo widząc obecną sytuację finansową TVP nie ma raczej żadnych szans na budowę nowej siedziby TAI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W artykule Wirtualnychmediów było coś takiego:

Cytat

Dwóch anonimowych dziennikarzy „Panoramy” potwierdziło portalowi Wirtualnemedia.pl, że doszło do wysłania takiego listu. 

- My jesteśmy cały czas w TVP Sport. W ciągu dwóch tygodni mamy się przenieść do nowego budynku. To pismo było, to prawda, ale odpowiedź przyszła błyskawicznie. W ciągu najbliższego czasu mamy opuścić to pomieszczenie. To stary budynek. Czajnika nie było. Kawa z automatu na korytarzach. Tam kręcą „Jaka to melodia”, „Sprawę dla reportera” - mówi jeden z nich. 

Akurat ten termin dwóch tygodni zbiega się z rzekomą reaktywacją TVP World więc może coś jest na rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Ipo napisał(a):

Widziałem już kilkukrotnie takie porównania więc jednak ma. No tylko w twoim mniemaniu oczywiście nie...

Tylko w moim mniemaniu, oczywiście tylko moim, udowodnij tą tezę, ze jestem jedynym człowiekiem na kuli ziemskiej, który tak uważa, ze te porownania są bez sensu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Ipo napisał(a):

Dla mnie nadaje. Tyle w temacie. Tak tutaj bronicie waszego zdania, mówicie że macie prawo myśleć co chcecie. Ja tak właśnie myślę i bardzo proszę to uszanować. 😎

Ale ja nikomu nie bronię wyrażać swojego zdania. Każdy ma prawo do własnego. Jednak kiedy ktoś podpiera swoją opinię argumentami, które są absurdalne to mam prawo taką osobę wyśmiać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Szkoda że nie widać całego artykułu. Z fragmentu wynika tylko że pozostają na Woronicza, ale być może dalej jest coś ciekawszego, czy będą budowane jakieś nowe studia, czy nadal korzystanie z tego co jest.

Generalnie większość tekstu to przypomnienie tego, co się działo wcześniej, choćby wątku o budowie nowej siedziby TAI i jej wstrzymaniu w grudniu 2022 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Kirk Czyli niewiele wiemy, poza tym że prawdopodobnie Pl. Powstańców w ramach oszczędności pójdzie pod młotek. Sprzęt zapewne będzie przeniesiony na Woronicza.

To daleko idący wniosek ze sprzedażą budynku na Pl. Powstańców, jednak z jakiegoś powodu porzucono powrót do tej siedziby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kirk napisał(a):

Generalnie większość tekstu to przypomnienie tego, co się działo wcześniej, choćby wątku o budowie nowej siedziby TAI i jej wstrzymaniu w grudniu 2022 roku.

Byłbym wdzięczny za przesłanie mi tekstu artykułu na prywatną wiadomość. 

1 minutę temu, dvbtowiec napisał(a):

Dzięki @Kirk Czyli niewiele wiemy, poza tym że prawdopodobnie Pl. Powstańców w ramach oszczędności pójdzie pod młotek. Sprzęt zapewne będzie przeniesiony na Woronicza.

Chyba nie pójdzie pod młotek a pod obsługę mniejszych stacji takich jak Biełsat (czy jak kto woli Belsat) czy TVP World. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fanbonda napisał(a):

Tylko w moim mniemaniu, oczywiście tylko moim, udowodnij tą tezę, ze jestem jedynym człowiekiem na kuli ziemskiej, który tak uważa, ze te porownania są bez sensu. 

 

Nie manipuluj bo ja nigdzie nie napisałem, że jesteś jedyny. Masz czas i chęci sam udowodnij, że nie jesteś. Na pewno jednym z czołowych manipulatorów na tym forum już tak. Tutaj nawet udowadniać nie trzeba bo sam się podkladasz takimi wpisami.😎

23 minuty temu, mingo napisał(a):

Ale ja nikomu nie bronię wyrażać swojego zdania. Każdy ma prawo do własnego. Jednak kiedy ktoś podpiera swoją opinię argumentami, które są absurdalne to mam prawo taką osobę wyśmiać ;) 

Drogi kolego, ja już wszystko napisałem w tym temacie. Śmiej się, niech ci to wyjdzie na zdrowie. 😎

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Tylko tu też należy przyjąć że Ty je uznajesz za absurdalne, co nie oznacza że takowe są ;)

Mam do tego prawo ;) 

Jak ktoś mi pisze, że jestem wyznawcą PO/PiSu tylko dlatego, że nie podoba mi się jedno czy drugie działanie PiSu/PO to co to jest za argumentacja? 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...