Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od jutra zmiany w sobotniej ramówce, wraca sobotnie wydanie programu "Minęła 20", a "Młodzież kontra" przechodzi na 18:30 https://mediainside.pl/2017/07/wraca-sobotnie-wydanie-minela-dwudziesta-mlodziez-kontra-emitowane-wczesniej/

 

Myślę, że to dobra zmiana, przynajmniej będzie można uniknąć sytuacji, w której program albo nie został nadany, albo był puszczony z puszki po północy. Swoją drogą to w ostatnią sobotę tak właśnie było. Przy czym stała się dość ciekawa rzecz. Jeden z uczestników ostatniego wydania napisał na Facebooku, że w studiu w Krakowie program zrealizowano normalnie, a o tym, że tak naprawdę nie było tego na antenie, tylko zostanie to nadane w nocy, wszyscy w studiu dowiedzieli się po zakończeniu realizacji programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz odwrotnie. Beznadziejna pora emisji. Jakos co by się nie dzialo to chyba "Nie da sie ukryć" emitują, kwestia woli. Przykro mi, że poniekad przez moje ukochane skoki narciarskie doprowadziły do tej fatalnej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemal milion widzów (9,7% udz.) obejrzało 20 lipca wydanie „W tyle wizji Ekstra” w TVP Info. Jest to najlepszy wynik programu od początku emisji, czyli od października 2016 r. Wczorajsze wydanie poprowadzili Stanisław Janecki i Łukasz Warzecha.

 

Wie ktoś może jak ma się sytuacja w porównaniu ze "Szkłem Kontaktowym" w ostatnich tygodniach? Jakiś czas szli "łeb w łeb".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wislokiem, kiepsko, że zmieniają godzinę emisji programu "Młodzież kontra", ten program dobrze wpasowywał się w godzinę 20:10, a teraz dziwnie się będzie oglądało o 18:30, bo program nachodzi na serwisy informacyjne ośrodków regionalnych, "Wydarzenia" i "Fakty", a tak dobrze się wpasowywał, bo był po wszystkich serwisach informacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz odwrotnie. Beznadziejna pora emisji. Jakos co by się nie dzialo to chyba "Nie da sie ukryć" emitują, kwestia woli. Przykro mi, że poniekad przez moje ukochane skoki narciarskie doprowadziły do tej fatalnej decyzji.

A to wiesz, to to już kwestia, że tak powiem, upodobań, jeśli chodzi o to, która pora emisji komu pasuje. Mi tak szczerze mówiąc to najbardziej odpowiadała emisja w niedzielne popołudnia. To, że wyszło tak jak wyszło w ostatnią sobotę, czyli niezbyt fajnie, zwłaszcza że był interesujący gość zaproszony, to może nawet nie tyle kwestia tego że były skoki, bo jednak trzeba brać pod uwagę, że takie transmisje mogą się wydłużać. Myślę, że gdyby wtedy raz zrezygnowano z rozmowy po Wiadomościach, to zapewne nie byłoby takiej oto sytuacji, bo w Info nie trzeba by było czekać, aż dojdą w Wiadomościach do tego punktu.

Poza tym to ja bym się za bardzo do tej 18:30 nie przyzwyczajał, bo program będzie o tej godzinie emitowany jak na razie dwa razy: jutro i 29 lipca. Potem go w ramówce nie ma w ogóle, więc albo nie zrobiono aktualizacji, albo "Młodzież kontra" będzie mieć w sierpniu przerwę w emisji. A potem jest wrzesień i wtedy mogą znowu robić przetasowania w ramówce. Bo faktycznie, jak się tak spojrzy, to jednak trochę programów nachodzi...

 

A, i tak przy okazji: z racji tych zmian na najbliższe 2 soboty nie ma powtórki "Salonu dziennikarskiego" o 19:00.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było Kowalskiego, bo około 11:00 w dzień programu odwołano jego udział, nie podając powodów. Zamiast niego w programie wystąpił raper Tadeusz Polkowski. Z tego co Kowalski mówił w jednym z filmików, to początkowo chciano go zaprosić na 29 lipca, ale z racji sytuacji politycznej poproszono go żeby przybył tydzień wcześniej. Ostatecznie jednak odwołano jego udział.

 

Moim zdaniem to sytuacja bardzo zła, mógł wyjść ciekawy odcinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj programy to będziesz wiedział. No i to, że gloszone przez nich poglądy Ci nie odpowiadają nie oznacza, ze są zalezni jak sugeruje twój cudzysłów. Magdalena Ogórek jest dr historii sztuki i to nie tylko z wykształcenia, ale pracująca w zawodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno uważać, ze Ogórek jest zależna od lewicy. Przyjmując twoje kryteria to Migalski zależny od kogo innego. W przeciwieństwie do Ciebie zadalem sobie trud i poznalem poglądy pani Ogórek sprzed kampanii i one niczym się nie różnią. Sam nie muszę się z nią zgadzać, ale jej nie zamierzam dyskredytowac . Wy to czynicie nie szanując zasad demokracji uważając , ze jeśli ktos ma takie poglądy to zależny, bo tylko wy niezależni, sluszni itd. Od polityków oczekuję argumentów, a nie inwektyw pod adrezem dziennikarzy zadajacych niewygodne dla nich pytania.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, to nie jest pierwszy taki przypadek. Całkiem niedawno transmitowali nawet Msze Świętą na Jasnej Górze, z okazji Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja.

Msza święta nie jest programem konkurencji. Miałem raczej na myśli program wPolsce.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wynika z cennika Biura Reklamy TVP na sierpień br., od poniedziałku, 28 sierpnia br., będą emitowane w TVP Info ''Wiadomości'' o godz. 8:00, 12:00, 15:00 i 19:30, ''Teleexpress'' o godz. 17:00 oraz ''Panorama'' o godz. 18:00. Główne wydania ''Wiadomości'' i ''Teleexpressu'' będą także emitowane powtórkowo w nocy.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny myk, może chcą być jak CzT i emitować w głównych kanałach i w informacyjnym programy informacyjne. Ale najwidoczniej chodzi o kasę i zmniejszające się wpływy z reklam. I przede wszystkim oglądalność, która spada i nie chce wzrastać. Takim sposobem będą mogli powiedzieć, jak połączą oglądalność \\' z 1nki i INFO, że \\' są najlepiej oglądalnym programem informacyjnym w Polsce, lepiej niż Fakty TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...