Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tvp info powinno zmienić nazwę na tvp warszawa cały czas wałkują temat reprywatyzacji ja rozumiem, że inne tematy są trudne dla władzy ale ile można. CO się nie włączy info tam walz jaki i reprywatyzacja co mnie to interesuje nie każdy jest z warszawy a i myślę, ze warszawiaków też to nie interesuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tvp info powinno zmienić nazwę na tvp warszawa cały czas wałkują temat reprywatyzacji ja rozumiem, że inne tematy są trudne dla władzy ale ile można. CO się nie włączy info tam walz jaki i reprywatyzacja co mnie to interesuje nie każdy jest z warszawy a i myślę, ze warszawiaków też to nie interesuje

Wczoraj mówili też o Krakowie, Poznaniu, Łodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes TVP, wprowadza zmiany w TVP INFO. M.in. nowa oprawa, Full HD, oraz nowe studio. http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvp-info-nowa-oprawa-ramowka-i-wspolne-studio-z-wiadomosciami-na-poczatku-2018-roku

Kiedyś były plany, żeby przenieść TVP INFO z pl. Powstańców na Woronicza, a teraz ma być nowe studio na Powstańców, czyli mamy przez to rozumieć, że nowe władze zrezygnowały z takich planów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tego, co prezes Kurski mówi w tym wywiadzie: http://www.rp.pl/Rozmowy-czwartkowe/310189865-Jacek-Kurski-Obiektywizm-mediow-jest-nieosiagalny.html, to TAI ma być przeniesione na Woronicza w 2021 roku. Więc jeśli teraz to nowe studio ma być szykowane na przyszły rok, to zbyt długo ono nie będzie istnieć. O ile te plany wyjdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś były plany, żeby przenieść TVP INFO z pl. Powstańców na Woronicza, a teraz ma być nowe studio na Powstańców, czyli mamy przez to rozumieć, że nowe władze zrezygnowały z takich planów?

 

 

Jacek Kurski dla "Rzeczpospolitej":

(...) chcemy wyłożyć duże pieniądze na rozwój technologiczny, na to, żeby od 2021 roku mieć najlepsze studio w Europie Środkowej. Tutaj na Woronicza, gdy przeniesiemy TAI z placu Powstańców.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy od razu zainwestują w sprzęt w studiu, który obsługuje 4K (kamery, tory kamerowe, miksery,serwery wizyjne, grafika), żeby później można było się łatwo przełączyć na rozdzielczość 4K. Oczywiście po przeniesieniu całego TAI na Woronicza.

Edytowane przez pawel21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info pokaże dzisiaj o godz. 21:50 film dokumentalny pt. ''Mgła'' z 2011 roku.


Dzisiaj na koniec ''Serwisu Info'' dziennikarze chwalą się dobrymi wynikami oglądalności TVP Info za październik br., gdzie także pojawił się z tej okazji spot, w którym pojawiają się Ewa Bugała, Michał Rachoń oraz Adrian Klarenbach.

 

Natomiast wyniki wyglądają następująco:

TVP Info - 4,0%

TVN 24 - 3,9%

Polsat News - 1,0%

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...