Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat dzisiejszego "Wydania specjalnego" - po raz n-ty wałkowany temat "przyjaciół" Sowy. Ile razy można ubijać tą samą pianę i odgrzewać te same kotlety? W polityce są wakacje, więc jakiś tematy zastępcze trzeba wymyślić. Gadanie żeby gadać i czymś zapełnić czas antenowy. Tak ma wyglądać telewizja informacyjna w wakacyjny weekend? Przecież to nie jest temat, który musiał być koniecznie dzisiaj poruszany. [...]

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do polityki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób śledzących TVP Info, czy ten pasek/napis "Wydanie Specjalne" już jest na stałe w pasku informacyjnym?

Od czerwca br. ''Wydanie specjalne'' jest już na stałe w TVP Info.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla TVP INFO za wydanie specjalne w sprawie ujawnionych nowych taśm.
@Frontowiec to nieprawda że od czerwca br. ''Wydanie specjalne'' jest już na stałe w TVP Info bo w tym nie licząc dzisiaj nie było wydania specjalnego.

Edytowane przez Mr. Orbita
Proszę nie skręcać w dyskusji na politykę - regulamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne to nie koniec tzw. taśm prawdy. Wydaje mi się, że bliżej wyborów będą "rewelacje" i wcześniej coś co pewien czas. Coraz więcej wydań specjalnych ukazujących sukcesy oraz ekscesy. Dobrze, że emitują Teleexpress Extra jako ciekawą pozycję ramówki. Ponadto nieraz ciekawe są programy: Gość Wiadomości, Minęła 20, W tyle wizji (w tym Extra) oraz Info Wieczór. Nie wiem jak z nowym Nie da się ukryć, ponieważ widziałem jedynie trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś od godz. 10 kolejne wydanie specjalne poświęcone nowym tzw. taśmom prawdy. We wczorajszym programie Bez Retuszu nie pojawił się przedstawiciel PO. Wcześniej był nim Adam Szejnfeld. Mogli wysłać kogoś, żeby skomentował taśmy, a tu nikt. Poza tym dodam, że interesujący jest sobotni program Studio Polska, w którym głos zabiera również zgromadzona w studio publiczność. Pierwszy rzęd zajmują najpewniej zaproszeni goście, a nie postronni obywatele - część osób u dołu reprezentuje ugrupowania polityczne bądź są to publicyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info zamknie widzom okno na świat

 

Kanał informacyjny telewizji publicznej jesienią chce ograniczyć publicystykę zagraniczną do jednej audycji w tygodniu.

Kierownictwo TVP Info planuje, że po wakacjach nie wróci na antenę program Barbary Włodarczyk ani trzy inne cykliczne audycje o tematyce międzynarodowej. Jak się dowiedział DGP, jedynym magazynem dotyczącym zagranicy będzie w TVP Info „Studio Wschód” Marii Przełomiec.

Z projektu jesiennej ramówki wynika, że telewizja publiczna zrezygnowała z nadawanego od 2013 r. programu „Sąsiedzi”, w którym wieloletnia korespondentka zagraniczna TVP Barbara Włodarczyk rozmawiała z gośćmi – obcokrajowcami lub Polakami znającymi realia innych krajów – o życiu codziennym, obyczajach, problemach i historii sąsiadów Polski. Na stronach internetowych TVP program przedstawiony jest jako pozwalający „przełamać stereotypy, wyzbyć się zaściankowości i uświadomić sobie, jak wygląda Polska na tle innych”. Był nadawany w niedziele o godz. 18.30. W soboty o tej porze Piotr Górecki, wieloletni dziennikarz i korespondent wojenny TVP, prowadził magazyn „Na czym świat stoi”. Program, w którym przedstawiano i komentowano wydarzenia na świecie, przetrwał na antenie dwa lata.

Kolejna cotygodniowa audycja o tematyce międzynarodowej, z której TVP Info zamierza zrezygnować, to „Wszystkie strony świata”. Arleta Bojke – była korespondentka zagraniczna i reporterka programów informacyjnych TVP – od roku omawiała w tym programie wydarzenia mijającego tygodnia na wszystkich kontynentach. Pięć razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku, był nadawany informacyjny magazyn „Extra świat”. Od wiosny ub.r. prezentowano w nim przegląd wiadomości z zagranicy z dziedziny polityki, kultury, nauki i rozrywki. W czerwcu program zniknął z anteny i po wakacjach już nie wróci.

 

No i dobrze. W końcu to my jesteśmy "pępkiem" świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info zamknie widzom okno na świat

 

 

No i dobrze. W końcu to my jesteśmy "pępkiem" świata.

Czy ja wiem, czy to dobrze? Wydaje mi się, że publicystyka zagraniczna była (i jest) o wiele lepsza niż "wydania specjalne [- tylko w TVP Info]", ale skoro chcą cały dzień trąbić o mało istotnych sprawach z polskiego podwórka sztucznie wyniesionych do rangi tematu dnia, to ja nie mam więcej pytań. Dobrze chociaż, że w ramówce zostanie "Studio Wschód"...  :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pod siedzibą TVP Info odbywają się protesty: https://wiadomosci.wp.pl/nalot-na-tvpis-wsciekli-widzowie-protestuja-przed-siedziba-tvp-info-6153372783954049a?src01=6a4c8&src02=facebook_wp

Ciekawe co na to zainteresowana stacja - wszak ma temat na wydanie specjalne... pod własnymi drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w "Minęła 20" wydarzył się ciekawy incydent. Prowadzący Michał Rachoń wylał na podłogę obok stołu zawartość wywołującego ostatnio mocne kontrowersje napoju energetycznego i wyrzucił zgniecioną puszkę po nim niedaleko bimu.

 

Tak, wiem - aż sam nie wierzę, co piszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...