Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O TVN było sporo negatywnie, o Polsacie jedno zdanie- że sprzeciwiają się nowej ustawie abonamentowej i migawka ,że Solorz to agent . Kirku niestety,ale poniedziałek jest dniem pracy, nie każdy ma L4 jak ja i  cierpi na bezsenność z bólu by sobie pozwolić na obejrzenie tego materiału,a właściwie odsłuchanie zapisu imienin u gen. Mariana Janickiego.

 Ta sytuacja pokazuje polaryzację medialną TVP grilluje ten ten temat jak się da, natomiast taki TVN udaje, że żadnych taśm nie ma. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TVP INFO na razie milczy o ujawnionych taśmach dotyczących Amber Gold i "Wprost". Mam nadzieję, że ten temat pojawi się w TVP i będzie należycie omówiony. Inaczej uważam, że będzie to sytuacja skandaliczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym się czepiał, ale... czy nie lepszym miejscem na powtórkę tego koncertu jest kanał TVP Rozrywka, a nie stacja informacyjna?

Dlaczego by nie? Ja się będę czepiał,ale akurat nie tego, bo mi lata co nadają po 0:00 ,ale te ciągłe wydania specjalne są nieznośne. Rozumiem zrobić wydanie specjalne nie wiem 20-30 minut, godzina,ale nie całodzienne gdzie wałkują jeden temat i okazuje się, że w Polsce nic innego się nie dzieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, właśnie nawet miałem o tym napisać. Bo mi się wydaje, że skoro coś jest określane jako "wydanie specjalne", to znaczy że stało się coś nadzwyczajnego i bardzo istotnego. A jeśli dochodzi do sytuacji, że robią wydanie specjalne z każdego tematu, o którym można powiedzieć więcej niż 2 minuty, nawet jeśli to nie zasługuje na takowe miano i na to by ciągnąć program przez kilka godzin, łamiąc ramówkę (bo np. dzisiaj kilka magazynów, w tym program katolicki, nie poszło) to określenie "wydanie specjalne" traci sens.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w TVP Info już przesadzają z ''Wydaniami Specjalnymi''. ''Wydanie Specjalne'' powinno być w takich sytuacjach jak np. zamach terrorystyczny, wybory, bardzo poważny wypadek czy śmierć znanej osoby, a nie np. dotyczące sędzi, która coś ukradła w sklepie. Stracą widzów, jeśli dalej będą robić bezsensowne ''Wydania Specjalne''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to ostatnie to była faktycznie niepotrzebna, jednak nie o to chodzi,że nieistotne, bo n. nawet uznając,że istotne to robić z tego temat przez cały dzień jak i może przez kilka i mówić tylko o tym tak jak miało to miejsce gdy TVP INFO ujawniło taśmy i puszczanie w kółko tych samych materiałów. Także inne są tematy, w TVP INFO powinno być więcej o gospodarce, o pracach w parlamencie, co przyjmowane ustawy oznaczają dla ludzi. Podsyumowanie dnia na giełdzie polskiej i światowej to powinna być oczywistość, podobnie jak podsumowanie wydarzeń ze świata. Co robi TVP INFO - kasuje programy biznesowe i o świecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego TVP INFO nasaje napis " Tylko u nas" przy relacji z posiedzenia komisji reprywatyzacyjnej jak ta transmisja jest też w Polsat News 2?

Nie wiem czy tutaj udziela się ktoś z TVP INFO by mógł Ci odpowiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP INFO przesadza z tymi wydaniami. specjalnymi. Niech zrobią osobny kanał TVP afery poprzedniej władzy- bo to nie do zniesienia. To o czym informuje Tygodnik "wSieci" (temat aktualnego wydania specjalnego) nie jest niczym nowym,a rzeczą wiadomą od dawna. Może dajcie ludziom troszkę innych informacji, odpocząć, ileż można słuchać o jednym i tym samym i ciągle tego samego gościa - Stankowskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się zgodzę z @wislokiem. TVP Info całkowicie już przesadza z ''wydaniami specjalnymi'', nawet w niedziele nie dadzą nam odpocząć od ''wydań specjalnych''. Czasami się zastanawiam, czy ''wydania specjalne'' w TVP Info służą głównie po to, aby wypromować media braci Karnowskich?.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby się nam nowa świecka tradycja rodziła, że temat okładkowy w piśmie "wSieci" staje się tematem wydania specjalnego na dzień przed ukazaniem się w kioskach? To równie dobrze można dać osobny program w ramówce żeby reklamowano pismo, i na to samo wyjdzie.

 

Ale faktycznie, przeginają z tymi wydaniami specjalnymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...