Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

TVP Info coraz częściej używa informacji "Tylko w TVP", tak było np. podczas targów w Hanowerze, Forum Pasa i Szlaku, gdyż TVN i Polsat z jakiś przyczyn nie transmitują wielu rzeczy, np. wczorajszą wizytę prezydenta w Singapurze też była praktycznie przemilczana przez pozostałe stacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info coraz częściej używa informacji "Tylko w TVP", tak było np. podczas targów w Hanowerze, Forum Pasa i Szlaku, gdyż TVN i Polsat z jakiś przyczyn nie transmitują wielu rzeczy, np. wczorajszą wizytę prezydenta w Singapurze też była praktycznie przemilczana przez pozostałe stacje.

 

Gdy Duda był w Chinach to TVN pokazywał tylko jak się pośliznął na lodzie.

Myślę, że TV Republika tematu nie przemilczała, ale nie mam pewności.

W TVN 24 mają inne zmartwienia. Jeszcze szukają tych punktów w konstytucji, które zostały złamane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie czytałem narzekania,że TVP za późno reaguje na wydarzenia lub bardzo wcześnie kończy relację. Dzisiaj wchodzę do pokoju o 01:40 i czytam co się dzieje i widzę obrazki z Manchesteru. Zaskoczyło mnie to bo myślałem,że lecą powtórki. Taka rola stacji informacyjnej

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w tym śmiesznego? Inne telewizje żałośnie milczały. Więc śmiało mogli podpisać w taki a nie inny sposób.

To, że mnie śmieszy wypisywanie takich rzeczy... :lol2:

Do tego sam pamietam przypadki belek "tylko w TVN24" albo "tylko w Polsat News"

Następni do kolekcji... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 czerwca br. zmiany w ramówce TVP Info:

 

-''Panorama Info'' zostanie przeniesiona z godz. 23:30 na godz. 16:30. ''Info Wieczór'' powróci na godz. 23:00 (w soboty o godz. 23:30).

-''Temat dnia'' zmieni swoją starą nazwę na ''To jest temat''. Będzie emitowany o godz. 17:30.

-''24 Minuty'' oraz ''Cztery Strony'' zostaną przeniesione z godz. 18:00 na 18:30.

-''Puls Polski'' będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 23:35.

-Pojawi się nowy program pt. ''Nie da się ukryć'', który będzie emitowany codziennie o godz. 21:00.

 

Z ramówki znikają ''Info Kultura'', ''Biznes Info'' oraz ''Extra Świat''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem dziadostwo. Czy będzie jeszcze jakiś serwis informacyjny między 20 a 22 w TVP Info? Dawniej to była chociaż Panorama Info koło 22. Pytam się po co planowana jest emisja o 16:30? Czy mało jest wiadomości w ciągu dnia? Można powiedzieć że ten program w jakiejś części był odpowiednikiem dawnej Panoramy na Dwójce, która była o godz. 22:00.

 

Zamiast emitować W tyle wizji powinien być serwis informacyjny. Jak ktoś chce oglądać program rozrywkowy - to ok, ale powinni dać go do TVP Rozrywka.

Kanały informacyjne powinny mieć tylko informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...