Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze kolejną perełke na temat problemów z sygnałem, zauwazyliscie podobną zależność? 

 

http://aszdziennik.pl/119053,wymyslilem-absurdalnego-mejla-o-zanikaniu-sygnalu-tvp-geniusze-z-tvp-info-pokazali-go-na-antenie

 

Nawet tak absurdalne maile beż żadnej weryfikacji trafiają na antenę, wszystko dozwolone w imię propagandy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Cezary Gmyz jako korespondent TVP w Berlinie się nie sprawdził, czego dowodem była wczorajsza relacja, w której nic nie wiedział oraz w czasie rozmowy z pracownikiem Berlińskiej Straży Pożarnej miał w ustach papierosa, co jest to dowodem na brak profesjonalizmu z jego strony. Jacek Kurski strzelił moim zdaniem w stopę wysyłając Gmyza jako stałego korespondenta TVP do Niemiec, ma bardzo ogromne braki warsztatowe, czego wczoraj to mocno udowodnił relacjonując z papierosem w ustach, gdzie w jego relacjach było ciągłe wymienianie przez niego słowa ''Yyy...'' oraz to, że kończył swoje relacje na żywo słowami ''dla TVP Info z Berlina Cezary Gmyz'' (korespondenci zagraniczni w relacjach zagranicznych ''na żywo'' tak się nie żegnają).

 

Natomiast wczorajsza emisja programu ''W tyle wizji'' w czasie tych dramatycznych wydarzeń też była ogromnym błędem, bo to nie jest czas na śmianie się z KOD-u, skoro coś bardzo poważnego się wydarzyło.

 

Natomiast jeśli chodzi o portal ''ASZDziennik.pl'', jest to portal należący do firmy Tomasza Lisa - tego samego Pana, który w piątek na Twitterze napisał, że ''trwa zamach stanu w Polsce'' (poczytajcie Tweety Lisa na TT, on moim zdaniem podżega do przestępstwa, dla mnie nie jest dziennikarzem lecz zwyczajnym hejterem).

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego papieroska to ja bym się w zasadzie najmniej czepiał, tu raczej winę ponosi też ekipa realizacyjna z Berlina, mogli dać Gmyzowi jakiś znak, że jest na wizji i powinien odłożyć papierosa. Zapomnieli zapewne, a Gmyz chciał się pewnie nieco odstresować. Cóż... jak lubi fajki...choć szkodliwe, drogie i niezdrowe. Już bardziej tego "yyy" by się można doczepić, ale tutaj jako okoliczność łagodzącą można uznać fakt, że to chyba pierwszy "breaking news" Gmyza w roli korespondenta berlińskiego, a wiadomo że trudniej jest mówić na żywo, w sytuacji gdy informacje dopiero co spływają, niż nagrać zgrabną "setkę" dla Wiadomości, którą można poprawiać nawet 15 razy, by wyszła dobrze. Po prostu Gmyzowi brakuje doświadczenia jako korespondent, wczoraj miał taki swój "chrzest bojowy", zobaczymy jak będzie sprawować się dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to TVP robi spejalnie cos u siebie przy wysylaniu sygnału tych kanałów żeby wywołać inbę. 


Wirtualne media juz pisza o tym jak AZS wkrecił TVP Info tym mailem, ja mysle ze sporo ludzi wysylalo im maile na jaja jak na przykład ten że komuś "śnieży" obraz. 
http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/aszdziennik-wkrecil-tvp-info-falszywym-mailem-o-zakloceniach-na-mux-3-w-czasie-wystapien-politykow-rzadu

Edytowane przez dilf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, że od przedwczoraj są ścinki w przekazie TVP Info na satce - ja ścinki na kanale informacyjnym telewizji publicznej mam od okolo 2-3 miesięcy i to nie jest wina tego, że mam zwykłą antenę od Cyfrowego Polsatu, a nie antenę taką do odbioru telewizji HD.

 

No więc kompromitacja pana Gmyza  Od początku uważam, ze jego misja w Berlinie jest bezprzedmiotowa, znacznie lepiej radził sobie pan Antosiewicz, który obecnie siedzi sobie w WP.  Szkoda, TVP straciła wartościowego pracownika, korespondenta, zastępując go Gmyzem, co stoi z tym mikrofonem, jakby zesztywniał :mrgreen: Zdecydowanie słychać stan wskazujący w powyższym nagraniu u tego pana. W dodatku ten papieros - no ludzie! (Już nawet nie wspominam słynnej wpadki z Hanną Lis i opakowaniem fajek na stole) Dla takich ludzi tylko dyscyplinarka - tak jak niegdyś dla pana Burnosa, co komentował po pijaku skróty el. ME 2012 w Eurosporcie 2 :twisted: Kirk pisze, że to był pewnego rodzaju "chrzest bojowy" - racja. Ale to nie była setka, to był LIVE, na koniec którego nie mówi się z jakiej redakcji się jest, kim się jest i skąd się nadaje. Braki warsztatowe pana "Trotyla" widać od "yyy" wielu miesięcy. Z tym "Tak..y...ta ta...tak" - no troszkę się zestresował.  Ale mimo wszystko, mimo tej fajki "na odstresowanie się", mimo tego stanu, plus dla TVP Info, która jako chyba jedyna stacja informacyjna w PL miała swojego korespondenta na miejscu zdarzenia :)

 

Tak myślałem widząc te mejle pokazywane na antenie stacji informacyjnej, że niektóre mogą być fejkowe - mogliby weryfikować, które są prawdziwe, a które z kolei nie są ;) A puszczenie "W tyle wizji" o tym właśnie w momencie, gdy w Berlinie zdarzyła się tragedia, to kompromitacja szefostwa stacji informacyjnej publicznego nadawcy.  Musieli to robić? Nie musieli. Ja wiem - ABW się tym zajmuje i inne ważne organy, zostawmy to im - mejle widzów pokażmy, gdy skończymy relacjonowanie z Berlina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak ktoś ma 3 metrową antenę to nic nie da, po prostu sygnał skacze w ułamku sekundy od 0 do 100% od wczoraj takie problemy występują w wersji satelitarnej kanału. Są one sporadycznie ale jak ktoś ma włączony kanał przez dłuższy czas to na pewno to zauważył np. podczas transmisji z Berlina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem,że Gmyz jako korespondent to zły wybór, jednak porównywanie wieloletniego korespondenta czyli Marcina Antosiewicza z Cezarym Gmyzem jest niezbyt fortunne.  Uczciwie porównywać pierwsze kroki obu panów w tym fachu.

Co do "W tyle wizji" chyba powinni odwołać, choć z drugiej strony codziennie np. w takiej Syrii czy na Bliskim Wschodzie ginie nie tyle osób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce ... i nogi opadają :crazy:Wojewodowie na tropie spisku. Urzędnicy z całej Polski mają oglądać TVP Info

Urzędnicy starostw powiatowych dostali polecenie od wojewody lubelskiego, że mają przez dobę śledzić TVP Info. Mają informować, czy sygnał telewizyjny jest zakłócany - informuje Kurier Lubelski. Podobne rozkazy mają obowiązywać w całej Polsce

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...