Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, tvpkmsxdd napisał(a):

 I nie logo a oprawa 

Logo TVP INFO też ma być inne. 

6 minut temu, Ipo napisał(a):

Ja mam nadzieję, że poczekają na studio ze zmianami oprawy i loga. 

Możliwe, że się zaskoczymy i studio wystartuje jutro, ale jakoś w 19:30 o tym nie mówili a wspominali np. o "Kwiatkach Polskich" 

13 minut temu, hgf22593 napisał(a):

Ja od siebie dodam, że liczę na grafikę, taką jak na BBC News

Ja mam właśnie inaczej. Liczę po prostu na profesjonalny wygląd studia i oprawę, ale bez szczególnego wzorowania się na BBC. Niech TVP INFO idzie swoją ścieżką. Oczywiście nie mam nic do jakiś nawiązań do BBC czy innych kanałów, ale uważam, że kanał informacyjny telewizji publicznej powinien stworzyć coś swojego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Was rozczarować.

Coś czuję że dziś nie zmieni się ani logo, ani nawet oprawa TVP INFO. O nowym studiu nawet nie ma mowy - jeszcze robią z tego co słyszałem. Dojdą te nowe programy i tyle.

W sumie rano zobaczycie, jak to będzie wyglądać.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kostka napisał(a):

 

Nawet czołówka "Polski o poranku" jest w tym samym stylu, co obecne czołówki TVP INFO.

Tu warto dodać, jeśli chodzi o istotne rzeczy, że ten program jest realizowany wspólnie przez redakcję TVP Info oraz 16 ośrodków regionalnych Telewizji Polskiej. Trochę mi to przypomina magazyn "Buongiorno Italia" z włoskiej Rai Tre, który również jest współtworzony przez redakcje regionalne. I to jest moim zdaniem dobra koncepcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kostka napisał(a):

"Na pewno" - no widać że jedni się zastanawiali, a drudzy czekali i wierzyli w to że dziś jakaś nowa oprawa.

No coś się zmieniło, nowy program to nowy program. 

"Kwiatki Polskie" to najpewniej 30 minut programu satyrycznego i 30 minut rozmowy (panorama dziś wchodzi o 22:00). Ciekawie by było, gdyby w tych kolejnych 30 minutach dany polityk wcielił się w rolę zwykłego komentatora wydarzeń. W pierwszym odcinku gościem będzie Szymon Hołownia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kostka napisał(a):

"Na pewno" - no widać że jedni się zastanawiali, a drudzy czekali i wierzyli w to że dziś jakaś nowa oprawa.

Wiem, że to zabrzmi jak wymijanie się od "konsekwencji", ale miałem na myśli 14.30

Chociaż to też nie jest 100%, bo to już znany program o nowej godzinie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gdzie ta oprawa? Gdzie to nowe logo? Dziś z kolei debiutują "Kwiatki Polskie", czyli "Szkło Kontaktowe" w TVP Info. Coś czuję, że oglądalność będzie szorować po dnie.

2 godziny temu, radiofan napisał(a):

Ciekawe w jakiej oprawie będzie 14:30 bo kolorystycznie została zaprezentowana w ciemniejszej i jaśniejszej wersji. 

Przekonasz się za 1minutę. Poszli na łatwiznę, oprawa ta sama co "i9.30" oczywiście pojawiały się problemy z wyświetlaniem logo na ekranie. Nic specjalnego. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, satmaniak2000 napisał(a):

Dziś z kolei debiutują "Kwiatki Polskie", czyli "Szkło Kontaktowe" w TVP Info.

Skąd to wiesz?

Na pasku jest napisane że gościem programu będzie "Szymon Hołownia", zatem to nieco inny format, którego jestem bardzo ciekaw. Podbiję tą szorującą po dnie widownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...