Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co się dziwić jak przez osiem lat Tusk mówił po niemiecku, a tu nagle po polsku mówi. Urojenia, spiski, fobie. Mam poczucie, że dawni  widzowie, wyborcy mają bardzo zaszyte umysły. Nie widzą innego świata. Jest tylko jeden. Polska, a reszta to wrogowie. Tutaj to widać, że polska dziennikarka pracująca dla niemieckiej stacji jest wielkim problemem, ale problemem nie było jak płacono "dziennikarzom" byle chwalono rząd.

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Janio napisał(a):

Tu nie potrzeba wielkiego wysiłku żeby odróżnić dawne TVP Info od dzisiejszego. Pomijając wykresy, nie każdy je pamięta, wystarczy spojrzeć na prowadzenie programów typu Woronicza 17. Dawniej dziennikarz był przedłużeniem gości prawej strony. Dzisiaj jest bezstronny. To jest ta różnica na plus. Widocznie niektórym brakuje tego dawnego przekazu jak witaminy C. Niektórzy tym żyli jak powietrzem. To się jednak skończyło i należy zaakceptować że już tak nie będzie.

Zawsze tym osobom którzy tęsknią za dawnym przekazem pozostaje TV Republika. Swoją drogą teraz program „Redakcja" w TVP Info jest świetną przeciwwagą dla „Studia Prasowego' Adriana Stankiewicza z pierwszej przytoczonej przeze mnie stacji która to „choćby waliło się i paliło" nigdy nie zaprosi do siebie dziennikarza nie sprzyjającego obozowi Zjednoczonej Prawicy. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję żeby nie słuchać propagandy powtarzanej w kółko do bólu głowy. Oni mówią do swoich. Wiedzą na jaki grunt to trafia. Osiem lat wkładania do głowy antyunijności, antyniemieckości i nienawiści do DT zrobiło swoje. Dzisiaj jak jest szansa na normalność to tym wszystkim wyznawcom nie na rękę. Brakuje im tych wyzwisk, tego napuszczania na siebie nawzajem, dzielenia na my patrioci i oni obcy. Czas rozmawiać bo wszyscy jesteśmy polską rodziną. Wszyscy chcemy dobra dla naszej ojczyzny. Słuchanie chorych wynurzeń niektórych polityków poniża nas przed samym sobą.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem chyba Pana Pereirę odcięto od drugiego profilu TVP Info czyli tego z „topem" występującego teraz jako „WygraMY TVP" bo od końca stycznia nic tam się nie pojawia a sam Samuel swoje dyrdymały na temat Telewizji Polskiej wrzuca teraz na swój profil. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchamiam dzisiaj Info i co widzę, troje dziennikarzy z wielką estymą ,dyskutuje o protestach w Senegalu. 😂 Wiem że Senegal to nasz dobry sąsiad, 😉 i wielki partner strategiczny, ale chyba u nas w piątek rolnicy mają strajk generalny, więc to chyba trochę bardziej frapujące, niż to co się dzieje na innym kontynencie.😁

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info puszcza obecnie konferencję prasową NIK, która odbyła się dużo szybciej, a nie live o błędach metodologicznych w sprawach raportu NIK członka zarządu PKN Orlen Janusza wł. Jana Szewczaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie. 

5 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Jeśli TVP pomija strajk generalny rolników to nie świadczy dobrze o tej stacji. Jeśli, bo nie oglądam na tyle tego kanału, wczoraj mowy o tym nie bylo w Woronicza 17 czy w programie Redakcja. Także w piątkowym 19.30 brak informacji. 

Wyraźnie zaznaczyłem i napisałem o programach, które oglądałem, w którym akurat ten wątek nie byl poruszony. Inna sprawa, ze jeśli decyzja o strajku generalnym zapada w piątek to tak widz powinien się o tym dowiedzieć w piątek z głównego najważniejszego serwisu informacyjnego TVP. A nie z jednodniowym czy większym opóźnieniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o strajk rolników to ten temat i tak raczej byłby nie do pominięcia gdyż protesty są nie tylko w Polsce ale i na przykład w Niemczech. 

Wracając do kwestii TVP Info (oraz ogólnie Telewizji Polskiej to nawiązując do swojego wcześniejszego posta chciałbym poinformować że zauważyłem uaktywnienie się kolejnego, hejterskiego profilu wobec publicznego nadawcypod nazwą „Oglądam 19:30 bo ktoś musi": https://twitter.com/Ogladam1930

Co ciekawe profil ten został założony w grudniu ubiegłego roku a jego nawiązuje do dawnego profilu na Twitterze o nazwie „Oglądam Wiadomości bo nie stać mnie na dopalacze". 

Stosowana przez profil retoryka (dostało się w nim nawet WirtualnymMediom) dosyć jasno wskazuje że za nim może stać Samuel Pereira któremu to nieaktualizowane od 30 stycznia konto „WygraMY TVP" mogło już być zabrane przez Telewizję Polską gdyż to do niej ono należało. Pereira mógł też sam zrzezygnować z konta przenosząc się na kolejne tak by móc być na likwidatora publicznej telewizji nieuchwytnym co pewnie się nie uda gdyż nowy profil posługuje się znakiem Telewizji Polskiej na zdjęciu w tle.  Dodatkowo treści z nowego profilu są udostępniane na profilu Pereiry co pewnie ma pomóc w obudowie ilości obserwujących. Sam profil obserwuje zaś tylko i wyłącznie cztery profile swoich oponentów takich jak Minister Bartłomiej Sienkiewicz, Marek Czyż i Grzegorz Sajór. 

Osobiście nie wiem po co byłemu dziennikarzowi TVP Info takie gierki zwłaszcza że dla porównania od momentu wyjścia z Placu Powstańców jego „przełożony" czyli Michał Adamczyk praktycznie w ogóle nie był aktywny w sieci. Nie zdziwię się jak przez aktywność w social mediach Pereira całkowicie zaprzepaścił stronie prawicowej próbę odbicia mediów publicznych na drodze chociażby postępowań sądowych gdyż internauci po prostu się już na nim poznali. 

 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz Cebeńko ma prowadzić także Teleexpress

https://press.pl/tresc/80288,monika-sawka_-bartosz-cebenko_-kamila-biedrzycka-i-maciej-adamiak-dolaczyli-do-tvp

Cytat

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że jeszcze w lutym pojawi się jako gospodarz "Teleexpressu".

Byli prezenterzy Wydarzeń 24 jako para prowadzących poranek TVP Info

photo_80288_1707126576_big.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Cieszy powrót dobrych dziennikarzy do redakcji. Kanał się rozwija, jest coraz ciekawszy.

W takim razie miejmy nadzieję, że skoro wraca stare, to przyjdzie pora na Pospieszalskiego. W ramach plurarizmu, oczywiście.

2 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

życzmy sobie takiej nudy w każdym kanale :)

Nie wypowiadaj się za innych. Zwłaszcza, że wyniki oglądalności nie potwierdzają tej teorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...